Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Avcılar Bakıcı İş İlanları

Avcılar Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Avcılar Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Avcılar bakıcı iş ilanları, kariyer merkezlerinden, referanslardan veya bakicibul.net üzerinden bulunabilir. Bazı sosyal aile merkezleri de bakıcı ilanı verebilmektedir. Bireysel olarak veya bir kuruma bağlı olarak bakıcı mesleğini yapabilirsiniz. Daha önce hasta bakıcı olarak çalışıyorsanız, Avcılar hasta bakıcı ilanları diye sistemden aratabilirsiniz. Karşınıza birçok farklı kriterde ilan çıkacaktır. Size uygun ilanlara başvuru sağlayabilirsiniz. Temizlik hizmetleri elemanı, oyun ablası veya çocuk bakıcısı olarak çalışabilirsiniz.

Avcılar’da Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Avcılar’da bakıcı olarak çalışmak için alanınızda bilgili ve tecrübeli olmanız gerekir. Örneğin yaşlı bakım ve destek elemanı hizmeti sunabilmek için bu alanda eğitim almanız gerekmektedir. Hasta ve Yaşlı Bakımı Uzmanlık Sertifikası mutlaka almanız gereken bir sertifikadır. Referanslarınızın olması, işe alım şansınızı artırır.  Bakıcı olarak çalışabilmek için evin genel temizliği ve düzenini sağlamalısınız. Avcılar’da bakıcı olarak çalışmak için gerekenler şöyledir;

 • İnsanlara Tahammül Seviyesinin Yüksek Olması
 • Çocuklarla Anlaşabilmek
 • Eğitim
 • Referans
 • İlkyardım Bilgisi
 • Temel Yaşam Desteği Eğitimi
 • Sorumluluklarını Bilmek
 • Yaşlılara Bakmak
 • Manevi Yardım Vermek
 • İlaç Takibi Yapmak
 • Evlere Temizlik
 • Yemek Hazırlığı
 • Hijyenik Olmak

bakicibul.net üzerinden Avcılar tam zamanlı bakıcı iş ilanları için arama yaptığınızda karşınıza birçok bakıcı iş ilanı çıktığını görebilirsiniz.  

Avcılar İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Avcılar için bakıcı profili, bakicibul.net içerisindeki bakıcı üyeliği kısmına tıklayıp üye olarak oluşturulur. Güncelleme işlemi için sistemden aldığınız kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın. İlan başvuruları yapmak için özgeçmişinizin tamamen dolu olduğuna dikkat edin.

Avcılar’da Bakıcı Ne İş Yapar?

Avcılar’da bakıcı, çocuk bakıcılığı, bebek bakıcılığı, hasta bakıcılığı gibi işler yapmaktadır. Dadı olarak çalışma tecrübeniz varsa, Avcılar dadı iş ilanları ismiyle sistemden ilan araması yapabilirsiniz. Bakıcılar, bakıma ihtiyacı olan; yaşlı, çocuk veya hastalara bakım sunar.  Sistem üzerinden ilgili ilanlara baktığınızda uygun kriterleri karşıladığınız ilanlara başvuru iletebilirsiniz. Avcılar’da bakıcıların yaptıkları işler şöyledir;

 • Ev İçi Temizlik
 • Mutfağı Temizlemek
 • Günlük Bakım
 • Çocuklarla Aktivite
 • Özel Ders Öğretmeni
 • Çocuk Bakım
 • Yaşlı Bakım
 • Hasta Bakım

Avcılar bakıcı iş ilanları kapsamında başvuru yapmak veya yeni ilan oluşturmak için bakicibul.net üzerinde kontrol sağlayabilirsiniz.

Avcılar Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Avcılar bakıcı iş ilanlarına bakicibul.net üzerinden veya iş arama merkezlerinden başvuru yapılır. Hasta bakımında tecrübeliyseniz, Avcılar hasta bakım elemanı aranıyor kategorisi için sistemden verilen ilanları kontrol ediniz. Tecrübe, bilgi ve alanında sahip olunan uzmanlık açısından belirlenen kriterler size uyuyorsa başvuru sağlayabilirsiniz. İlanlar ev hizmetleri yardımcısı, aşçı, çocuk bakıcısı gibi işlere yönelik verilebilmektedir.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru olması, işverene ve yaptığınız işe duyduğunuz saygıyı göstermek için önemlidir. Yanlış bilgi verdiğiniz zaman hukuki sonuçlar oluşabilir. İş başvurularınızın olumlu sonuçlanması için bilgilerinizi doğru giriniz. İşverenlerin size güvenmeleri ve işe almaları için doğru bilgi vermek önemlidir.

Avcılar’da Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Avcılar’da bakıcı arayan ailelere, Avcılar’da organize edilen iş arama etkinlikleri aracılığıyla bulunabilir. İŞKUR’un bazen toplu işe alım görüşmeleri olabilir. Bu etkinliklere katılabilirsiniz. Veyahut bakicibul.net üzerinden verilen ilanlar aracılığıyla ailelere ulaşabilirsiniz. Sizler ailelerle çalışmak istiyorsanız, Avcılar aile bakıcı ilanları şeklinde sistemden arama yaparak ilgili ilanlara başvurabilirsiniz.

Avcılar’da Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Avcılar’da bakıcı maaşları, çalışanın işverenden beklentilerine ve işverenin bütçesine göre değişir. Maaşlar, ortalama 21.000 - 40.000 civarındadır. Bakıcının deneyim düzeyi de alacağı maaşı etkileyecektir. Eğitim ve sertifika sahibi olan bakıcılar, daha yüksek maaş alabilir. Diyelim ki siz çocuk bakıcısıysanız, Çocuk Gelişimi gibi eğitimleri almanız önemsenebilir.

Avcılar’da Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Avcılar’da deneyime göre bakıcı ücretleri, bakıcının hangi bakıcılık alanında hizmet verdiğine göre değişir. Örneğin çocuk bakıcısı veya yaşlı bakıcısı olmaya göre ücretler değişir. Gündüz hizmet veriyorsanız, Avcılar gündüzlü bakıcı ilanları diye sistemden aratmanız gerekir. Çıkan ilanlardan size uygun olanlara başvuru sağlayabilirsiniz. Avcılar’da deneyime göre bakıcı ücretlerinin şöyle değiştiği görülür;

 • 0-2 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 21.500 - 28.500
 • 3-4 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 30.500 - 36.500
 • 5 + Üzeri Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 35.500 - 40.000

Avcılar’da Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Avcılar’da yatılı bakıcı iş ilanları, daha önce bakım hizmeti sunan bir bakıcı arkadaşınızdan aldığınız referansla bulunur. Ayrıca bakicibul.net veya online kariyer sitelerinden de yatılı bakıcı iş ilanı bulabilirsiniz. Aileler, daha önce çalıştıkları yatılı bakıcıların gösterdiği yeni bakıcılara dair referansları önemsemektedir. Avcılar yatılı bakıcı iş ilanları için iş arayışınız varsa, bakicibul.net üzerindeki ilanlara bir göz atabilirsiniz.

Avcılar’da Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Avcılar’da gündüzlü bakıcı işleri, evde yemek yapmak, evin düzenini sağlamak gibi işler olmaktadır. Ayrıca bazı gündüz gelen hasta bakıcılar, hastalara ilaç takibi de yaparlar. Avcılar gündüzlü bakıcı ilanları için iş arayışınız varsa sistem üzerinden açılan yeni ilanları inceleyebilirsiniz. Avcılar’da gündüzlü bakıcının yapması gereken işler şöyledir;

 • Hastaların Doktor Randevularını Takip Etmek
 • Hastalara İlaç Takibi Yapmak
 • Temizlik
 • Özel Ders Vermek
 • Bebekleri Uyutmak
 • Hayvanları Gezdirmek
 • Engelli Bireylerin Güvenliğini Sağlamak
 • Çocukları Güvende Tutmak
 • Yemek Yapmak
 • Mutfağı Düzenlemek

Avcılar evde çocuk bakıcısı iş ilanları üzerine bir arama yapmak istiyorsanız, bakicibul.net, tercih sebebiniz olacaktır.

Avcılar’da Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Avcılar’da yarım gün bakıcı olarak çalışmak, her zaman avantajlı değildir. 14:00-20:00 gibi kısa çalışma süresi olduğu için avantajlıdır. Alınan düşük ücretler hasebiyle avantajsızdır. Bakıcıların özel yaşamlarında kendilerine vakit ayırmaları için avantajlıdır. Ancak aldıkları ücret sosyal yaşamlarına yetmeyeceği için dezavantajlı olabilir. Daha çok ek gelir isteyen kişiler, yarım gün çalışır. Avcılar part time bakıcı arayanlar başlığındaki ilanları inceleyerek ek gelir için işlere başvurabilirsiniz.

Yabancı Bakıcılar Avcılar’da Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’de çalışmak için yasal prosedürleri takip etmelidir. Önce oturum ve çalışma izni alınmalıdır. Faslı, Afgan, Ukraynalı birçok bakıcı, Türkiye’de hizmet verir. Çocuk bakımında, yaşlı bakımında, yabancı bakıcılar büyük rol oynar.

Avcılar Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Avcılar bakıcı iş ilanlarına başvurabilmek için doğru bilgi vermek lazımdır. Bilgileriniz yanlış olursa işe kabul şansınız düşecektir. Hangi alanda iş tecrübeniz varsa sistemden bu alana uygun arama yapabilirsiniz. Avcılar profesyonel bakıcı aranıyor başlığında ilan araması yaptığınızda deneyimli bakıcıların işe alım için arandığını görebilirsiniz. CV, doluluk oranınız yüksek olmadan işe başvuru yapmayınız.  

Avcılar’da Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Avcılar’da bakıcı arayan ailelerle, iş ilanlarına başvuru yaparak iletişim kurmanız mümkün olabilir. bakicibul.net üzerinden ilan başvurusu yaptıktan sonra mesaj gönder butonuna basınız. Aileleri isterseniz arayabilirsiniz. Onlar da sizleri numaranızdan arayabilir. Avcılar özel bakıcı arayanlar başlığında ilan verenlerle iletişim kurmak için önce başvuru yapınız ardından ailelere E-mail atınız.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

İş arayanlardan ücret alınmaz. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu, iş arayanlardan ücret alınmamasını uygun görmektedir. Bu sebeple, bakicibul.net bakıcılardan ücret almamaktadır. bakicibul.net’teki güncel bakıcı iş ilanlarını aratabilmek için sisteme üye olunuz.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz