Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver
İlan Hizmeti
Nasıl Çalışır?
 1. 1

  İlan Yayınlayın

  İlanlarınızda ihtiyaçlarınızı detaylandırın ve en uygun adaylar ilanınıza başvurular yapsın

 2. 2

  Adayları İnceleyin

  İlanınıza başvuran adayları değerlendirin, dilerseniz arayın veya mesaj yoluyla adaylara ulaşın

 3. 3

  Aday Havuzundan Seçim Yapın

  İlanınıza başvuru yapmamış olsalar bile aday havuzundan size uygun olan adayları inceleyin. Adaylara havuzdan ulaşın ve işinizi tanıtın.

 4. 4

  Size En Uygun Olan Bakıcıyı Bulun

  Size uygun olan adaylarla görüşerek işe alım sürecini başlatın

İlan Hizmeti Nedir ?

bakicibul.net, kolayca iş ilanı oluşturabildiğiniz ve ilanlarınıza başvuran kişilerin iletişim bilgilerini görüntüleyebildiğiniz kolaylaştırıcı bir hizmettir. Hizmet aldığınız paketiniz kapsamında iş arayan aday havuzundaki kişilerin iletişim bilgilerini görebilir, onlara mesaj gönderebilir ve işinizi tanıtabilirsiniz.

Doğru İlanı Vermenin İpuçları Nedir?

İlanınıza yapılan başvuruların sayısını artırmak ve işinize en uygun adaylardan başvurular almak istiyorsanız aşağıdaki ipuçlarını kesinlikle uygulamalısınız.

 • En Uygun Pozisyon Seçimi İş arama sürecinde olan adaylar, kendilerine en uygun pozisyon için başvuru yapmaktadır. İlan veren olarak doğru pozisyon seçimi yaparsanız, adaylar işinizi daha çabuk görür ve daha fazla başvuru yaparlar.
 • Aranılan Niteliklerin Eksizsiz Tanımlanması İlan verdiğinizde iş tanıtımınızı ve iş için istenen nitelikleri detaylandırmanız çok önemlidir. Çünkü istediğiniz nitelikleri ne kadar detaylandırırsanız, adaylar da o kadar fazla başvuru yapacaktır. İlan bölümünde aradığınız ek nitelikleri mutlaka belirtmelisiniz.
 • En Doğru İlan Başlığını Oluşturma İş arayan adaylar, başvuru yapmadan önce ilk başlıklara bakmaktadır. Doğru ilan başlığı oluşturursanız, uygun adayların dikkatini çekebilirsiniz.
 • Talebinizi Belirten Net Bir Açıklayıcı Yazı İlan açıklamasında işinizi ve beklentilerinizi net bir şekilde belirtmelisiniz. Detaylı açıklanmayan ilanlara istenmedik başvurular alma durumu ne yazık ki olabilir. Zamandan tasarruf etmek ve doğru adayları işinize çekmek istiyorsanız ilan talebinizi net bir şekilde anlatmalısınız.
 • Doğru Ücretin Belirlenmesi İşiniz için maaş belirlerken, piyasa ortalamasının altında bir fiyat vermemelisiniz. İşiniz için maaş belirlerken; çalışma yeri, çalışma saatleri, adaydan beklentileriniz, ilgili pozisyon gibi konuları ön plana almalısınız. Maaş belirlerken, blog kısmımızdaki güncel ücretlerden yararlanabilirsiniz.

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz