Kurumsal

Biz Kimiz ?

Gezer Grup İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Ticaret A.Ş ‘ye ait olan bakicibul.net; genellikle ailelerin ihtiyaç duyduğu bakıcı, dadı, oyun ablası veya ev hizmetleri yardımcısı vb. meslek gruplarındaki kişilerin ve güvenilir şekilde bulunmasına yardımcı olan internet sitedir.Gezer Grup İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık A.Ş, 2012 yılından beri ailelere ve kurumsal firmalara insan kaynakları eğitim ve danışmanlık alanlarında hizmet vermekteyiz. Hizmetimizde kalite standartlarını göz önünde bulunduran ve büyük bir titizlik ve ciddiyetle yöneten gezerdanismanlik.com, İŞKUR 1283 numaralı izin belgesine sahiptir.

 

Güvenilir...

Güvenilir, kalifiye, uygun ücretli bakıcı arayanlar ile mesleğini iş ahlakına uygun şekilde gerçekleştiren, eğitimli, bilgili, alanında yetkin bakıcı adaylarını buluşturarak mutlu, huzurlu bir aile ortamı oluşturulmasını hedefliyoruz.Şirketimiz, ihtiyacı olan ailelerin güven sorunu yaşamadan gönül rahatlığıyla kendilerine uygun bakıcıları hızlı bir şekilde bulabileceği bir Türkiye için çalışıyoruz.

 

Neden Biz?

- Bizi tercih eden danışanlarımızın memnuniyeti sayesinde var olduğumuzu bildiğimiz için onlarla aynı pencereden bakarız.

- İş ihtiyacı olan ve personel eksikliği yaşayan firmaları birbirine ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

- Çözüm odaklı yaklaşımımız ve karşılıklı güvene dayalı ilişkimiz ile iş birliği içinde hareket etmekteyiz.

- Gezer Danışmanlık, bize bilgilerini veren herhangi bir iş arayan kişiden bir ücret talep etmeyerek herhangi bir mağduriyetin yaşanmasının önüne geçer.

 

Gezer Grup

Gezer Grup İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Ticaret A.Ş ‘ye ait olan bakicibul.net; genellikle ailelerin ihtiyaç duyduğu bakıcı, dadı, oyun ablası veya ev hizmetleri yardımcısı vb. meslek gruplarındaki kişilerin ve güvenilir şekilde bulunmasına yardımcı olan internet sitedir.Gezer Grup İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık A.Ş, 2012 yılından beri ailelere ve kurumsal firmalara insan kaynakları eğitim ve danışmanlık alanlarında hizmet vermekteyiz.Hizmetimizde kalite standartlarını göz önünde bulunduran ve büyük bir titizlik ve ciddiyetle yöneten bakicibul.net, İŞKUR 1283 numaralı izin belgesine sahiptir

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz