Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Kilis Bakıcı İş İlanları

Kilis bakıcı iş ilanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yararlanmak istediğiniz bakım hizmetleri BakıcıBul’da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar
Bu kategoride ilan bulunamadı

Kilis Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Kilis’te bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net adresini ziyaret ederek üyelik oluşturmalısınız. Üyeliğiniz için gerekli olan özgeçmiş bilgilerinizi siteye eksiksiz bir şekilde yüklemelisiniz. Yüklediğiniz bilgiler arasında sizinle ilişkili olmayan, size ait olmayan bir bilginin olması işverenin sizin başvurunuza güvenle yaklaşmasını engeller. Siteye yüklediğiniz bilgileri tamamladıktan sonra üyeliğinizi onaylayabilirsiniz. Sonrasında sitede “kilis bakıcı” şeklinde bir sınırlandırma araması gerçekleştirerek Kilis bakıcı ilanlarına ulaşabilir ve istediğiniz ilana başvuru yapabilirsiniz.  

Kilis’te Bakıcı Olarak Çalışmak için Neler Gereklidir?

Kilis’te bakıcı olarak çalışmak için, güvenilir, sabırlı, deneyimli, eğitimli, güvenilir biri olmanız gerekir. Kilis’te bakıcı olarak çalışmak için bakicibul.net adresini ziyaret ederek bir bakıcı profili oluşturabilirsiniz. Bakıcı profilinize ekleyeceğiniz özgeçmiş bilgilerinizin net olmasına özen göstermelisiniz. Kilis’te bakıcı olarak çalışabilmek için sahip olunması gereken özellikler şu şekildedir:

 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamak  
 • Hizmet vereceğiniz alanda eğitimli olmak 
 • Deneyimli olmak 
 • Güvenilir olmak
 • İletişim becerilerinde kuvvetli olmak 
 • Güvenilir bir referans gösterebilmek 
 • Sabırlı ve anlayışlı olmak
 • İlk yardım sertifikasına sahip olmak 

Kilis’te Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Kilis’te bakıcı profili oluşturmak isteyenler, bakicibul.net adresi üzerinde bir bakıcı profili oluşturmalıdır. Bakıcı profili için eğitim, deneyim, referans, sertifika gibi bilgilerinizi gerçek bilgiler olacak şekilde siteye eklemelisiniz. Bilgileriniz arasında eksik veya yanlış bir bilgiye rastlanırsa işveren sizin başvurunuzu inceleme aşamasında kalacak ve ikinci bir adıma geçmeyecektir. Bakıcı profilinizi bilgileri tamamladıktan sonra oluşturabilir ve “kilis bakıcı” şeklinde arama gerçekleştirerek Kilis’te bakıcı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Ardından siteye giriş yaparak bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Kilis’te Bakıcı Ne İş Yapar?

Kilis’te bakıcı, bebek, çocuk, hasta, yaşlı bakım hizmetleri sağlamaktadır. Bireylerin günlük temel ihtiyaçlarını karşılamak, güvenliklerinden sorumlu olmak gibi başlıca görevleri vardır. Bunlara ek olarak bir de bakım hizmeti verilen kişilere özel sorumluluklar da barındırır. Örneğin; hasta bakımında hizmet veren bir bakıcının; bireyin ev temizliğinden, kişisel bakımından, dışarı zaman aktivitelerinden sorumludur. Çocuk bakıcısı olarak çalışacak olan bakıcı, çocuğun yaş seviyesine göre eğitici oyunlarından, derslerinden, ev ödevlerinden, kişisel bakımından sorumlu olacaktır. 

Kilis Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Kilis bakıcı iş ilanlarına başvurmak için, bakicibul.net adresine giriş yaparak sitede bir üyelik oluşturmanız gereklidir. Siteye özgeçmiş bilgilerinizi yüklerken kusursuz bir şekilde eklemelisiniz. Bilgilerinizde işvereni yanıltacak en ufak bir bilginin var olmaması gerekir. İşlemler yapılıp üyelik oluşturulduktan sonra “kilis bakıcı” şeklindeki aramalarınız, sizi Kişis bakıcı iş ilanlarına götürecektir. İlanların arasından bir tanesini seçerek başvuruda bulunabilir ve ailelere mesaj gönderebilirsiniz.   

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, işverenin bakıcıya duyması gereken güven ortamını en başında kuracağı için sonrasında rahat bir süreç geçirmek isteyen adayların özgeçmiş bilgilerini eksiksiz bir şekilde siteye eklemesi gerekmektedir.  

Kilis’te Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Kilis’te bakıcı arayan ailelere ulaşmak için bakicibul.net sitesine üye olmalısınız. Siteye üyeliğiniz esnasında eğitimleriniz, deneyimleriniz, referanslarınız önemli bir ölçüt olacaktır. Bir diğer önemli ölçüt ise bu bilgilerin gerçeği yansıtmasıdır. Gerçeği yansıtmayan bakıcı profilleri, işverenlerin tercih edeceği bir başvuru olamaz. Bilgilerinizi başarılı bir şekilde girip bakıcı profilinizi oluşturduktan sonra internet sitesi üzerinden “kilis bakıcı” aramasıyla ilanları filtreleyebilir ve sizin için en uygun olan ilanı bularak ilana başvuru yapabilir ve ailelere mesaj gönderebilirsiniz.  

Kilis’te Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Kilis’te bakıcı maaşları, bakıcının ebeveynler tarafından ne kadar talep edildiği ile ilişkilidir. Ebeveynler, bakıcı seçimi yaparken deneyimlerine dikkat ederler. Bu sebeple deneyimli olan bakıcılar daha çok talep görür. Deneyimli bakıcıların maaşları da buna göre şekillenir. Deneyim seviyesi az olan bakıcılar genellikle asgari ücret çevresinde bir ücret alırken deneyimli bakıcılar asgari ücretin limiti etrafında değil, ondan çok daha yüksek maaşlar kazanırlar. Kilis’te ortalama bakıcı maaşı, 17.000 TL ile 20.000 TL arasında şekillenir. 

Kilis’te Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Kilis’te deneyime göre bakıcı ücretleri, bakıcının deneyimli olması koşulunda yüksek bir meblağa çıkarken bakıcının deneyiminin daha az olduğu zamanlarda da düşük bir meblağ ile karşımıza çıkabilir. Deneyimli bakıcı genellikle daha çok tercih edildiği için maaşına yansıyan fiyat da ona göre şekillenecektir. Kilis’te deneyime göre bakıcı ücretleri şu şekilde listelenebilir: 

 • 1 - 2 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti:17.500₺ - 21.000₺
 • 3 - 4 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 21.500₺ - 24.500₺ 
 • 5 + Yıl Üzeri Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 24.500₺ ve üstü

Kilis’te Yatılı Bakıcı İş İlanlar Nasıl Bulunur? 

Kilis’te yatılı bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net adresine üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz sırasında sizden istenen özgeçmiş bilgilerinizi gerçek verilere dayandırarak siteye yüklemeniz gerekir. Bilgilerinizin yanlış olduğunu fark eden işveren, başvurunuzu diğer adayların başvuruları arasında incelemeyecektir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra “kilis yatılı bakıcı”, “kilis yatılı” şeklinde bir filtreleme gerçekleştirerek Kilis’teki yatılı bakıcı ilanlarına ulaşabilir ve istediğiniz bir ilana başvurabilirsiniz. 

Kilis’te Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Kilis’te gündüzlü bakıcı işleri, çocuk, bebek, hasta ve yaşlı şeklinde ayrılır. Gündüzlü bakıcılar, ebeveynlerin işte oldukları vakitte bakım hizmeti verilmesi istenen kişilerin bütün ihtiyaçlarını karşılamak zorundadır. İhtiyaçlarına ek olarak güvenliklerinden, günlük rutinlerinden ve bakımlarından da sorumlu olan bakıcılar sabahtan akşama kadar bakım hizmeti verdikleri kişilerin görev ve sorumluluklarını üstlenirler. 

Kilis’te Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı mı?

Kilis’te yarım gün bakıcı olarak çalışmak, bakıcının kendi günlük hayatına vakit ayırabilme süresini uzattığı için avantajlıdır. İş hayatı ve bireysel hayat arasında kurulan bu dengenin, bakıcının ihtiyaçlarını rahatça karşılayabiliyor olması sebebiyle avantajlı olarak görülür. Yarım gün bakıcı olarak çalışan bakıcılar saatlik ücretlendirmeye tabi tutulurlar. 

Yabancı Bakıcılar Türkiye’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar Türkiye’de çalışabilmek için bir çalışma iznine bir de oturum iznine sahip olmak zorundadırlar. Çalışma izni öncesi oturma izni almak zorunda olan bakıcılar, oturum izni alamadıkları takdirde çalışma izni de alamazlar. Oturum izni onaylanan bakıcı, gerekli olan evrakları (doğum belgesi, kimlik bilgileri, pasaport, sağlık raporu) yetkili kişilere götürerek çalışma izninin onaylanmasını bekler. Onayı çıkan bakıcının işvereni, bu süreçten sonra vergi ve kesintilerinin takipçisi olmak zorundadır. Bütün bu işlemler gerçekleştikten sonra bakıcının dil yeterliliği olup olmadığı ortaya çıkar. Eğer bakıcı sağlıklı bir iletişim kurmak isterse Türkçe dil yeterliliğine sahip olması gerekir.  

Kilis’te Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Kilis’te bakıcı iş ilanlarına başvururken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; bakım hizmeti için gerekli olan en önemli maddelerin birbiri ile uyumlu olmasıdır. Bakıcının aradığı kriterler, işverenin aradığı kriterlere uymazsa sorunlar yaşanabilir ve Bakım hizmeti gerçekleşemez. Bu sebeple her iki tarafında birbirlerinin ihtiyaçlarını bilmek ve karşılmakla yükümlüdürler. 

Kilis’te Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Kilis’te bakıcı arayan ailelerle iletişime geçmek için, bakicibul.net adresini ziyaret ederek üyeliklerini oluşturmalısınız. Üyelik oluşturma işlemi sırasında deneyim, eğitim, referans, sertifika gibi bilgilerin site içerisinde eksiksiz ve doğru bir şekilde var olması gerekmektedir. Bilgilerdeki bir yanlışlık, iş bulma sürecinizi sekteye uğratabilir. İşlemlerin hepsi tamamlandıktan sonra siteye üyeliğiniz gerçekleştirilmiş olacaktır. Daha sonra site içerisinde “kilis bakıcı” şeklinde bir arama gerçekleştirmeniz halinde Kilis’te bakıcı arayan ailelere ulaşabilir ve ilanlar arasından bir tanesini seçerek başvuru yapabilir ve aileye mesaj atabilirsiniz. 

Bakıcı Olarak Çalışmak için Ücret Talep Ediliyor mu?

Bakıcı olarak çalışmak için, bakicibul.net adresinde hiçbir ücret talep edilmemektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu’na bağlı olduğumuz için bakıcılardan iş arama süreçlerinde hiçbir ücret talep edilmemektedir. Kilis’te iş ilanı arayan tüm bakıcılar, diledikleri gibi sisteme kayıt yaptırıp kendilerine uygun iş ilanlarını arayabilirler.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz