Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Küçükçekmece Bakıcı İş İlanları

Küçükçekmece Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
 • İstanbul
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Küçükçekmece Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Küçükçekmece bakıcı iş ilanları, iş arama merkezleri veya bakicibul.net gibi online iş platformları üzerinden bulunur. İŞKUR merkezlerine de iş aramak için başvurabilirsiniz. Hasta bakıcı, yaşlı bakıcısı, çocuk bakıcısı, özel öğretmen gibi işleri bakıcı olarak yapabilirsiniz. Küçükçekmece tam zamanlı bakıcı iş ilanları üzerine arama yapmak için sisteme üye olunuz.  

Küçükçekmece’de Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Küçükçekmece’de bakıcı olarak çalışmak için bakıcılık sektörünün bir kolunda hizmet vermeniz gerekir. Bebek bakıcısı, çocuk bakımı, hemşirelik gibi işleri yapmanız mümkündür. Bu alanlarda daha önce tecrübeniz olması esastır. Küçükçekmece’de bakıcı olarak çalışmak için gerekenler şunlardır;

 • Sebatkar Olmak
 • Sorumluluk Bilinci
 • Ev Temizliği
 • Bebek Bakım
 • Çocuk Bakıcısı
 • Yaşlı Bakımı
 • Referansları Olmak
 • Eğitim
 • MEB Onaylı Bakım Sertifikaları Almış Olmak
 • Hasta Bakım
 • Tecrübeli Olmak
 • Hızlı Aksiyon Alabilmek

Küçükçekmece İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Küçükçekmece için bakıcı üyeliği bakicibul.net üzerinden oluşturulur. Bakıcı üyeliği açtığınızda bakıcı profilinizi de güncelleyebilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizi unutmayınız. Sisteme giriş yaparak güncellemelerinizi sağlayabilirsiniz. Küçükçekmece çocuk bakım elemanı için bir ilan arayışınız varsa sistemden kontrol edebilirsiniz.  

Küçükçekmece’de Bakıcı Ne İş Yapar?

Küçükçekmece’de bakıcı, ihtiyacı olan kişilere bakım verir. Hastaların altını almak, yatak hijyenini sağlamak, çocukları gezdirmek gibi işler yapar. Küçükçekmece dadı iş ilanları için sistemden arama yapabilirsiniz. Size uygun ilanlara özgeçmişinizi göndererek başvuru yapabilirsiniz. Küçükçekmece’de bakıcı şu işleri yapar:

 • Bebeklere Bakmak
 • Bireylerin Egzersiz Programına Uygun Hareketler Yaptırmak
 • Ev İşleri
 • Temizlik İşleri
 • Çocuk Bakımı
 • Yaşlı Bakımı
 • Hastaların Altını Almak

Küçükçekmece hasta bakım elemanı aranıyor diye sistemden arama yaparak size uygun ilanlara özgeçmişinizi iletebilirsiniz.

Küçükçekmece Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Küçükçekmece bakıcı iş ilanlarına bakicibul.net sayesinde başvuru yapılır. Online başvuru sistemine erişmek için sisteme üye olmanız gerekir. Daha önce bebek bakım alanında tecrübeniz varsa sistemden kategori seçerek ilanlara başvurabilirsiniz. Küçükçekmece bebek bakıcısı iş ilanları aramasını yaparsanız, ilgili ilanlara ulaşabileceksiniz. İlanlara başvurmadan önce özgeçmişinizin güncel olmasına dikkat edin. Güncel ilanlara bakmak için sürekli sistemi kontrol sağlayınız. Başvuru yapmadan önce istenen kriterleri dikkatli okuyunuz.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru olması işverenlerin gözünde itibarınızı artırmanız için önem arz eder. Olumsuz bir yasal süreç geçirmemek için profil bilgilerinizi doğru giriniz. İşverenler, adaylara güvenerek işe almak isterler, bu sebeple bilgilerin doğru olması önemlidir.

Küçükçekmece’de Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Küçükçekmece’de bakıcı arayan ailelere, bakicibul.net üzerinden ulaşılmaktadır. Sistem içerisindeki ilanlara başvurabilirsiniz. Ailelere E-posta veya sistem üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Özgeçmişinizde iletişim bilgileriniz yazıyorsa, aileler de sizlere ulaşabilir.  Çocuk bakıcısı olarak iş arayanlar, Küçükçekmece çocuk bakıcısı iş ilanları diye sistemden arama yapabilirler.

Küçükçekmece’de Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Küçükçekmece’de bakıcı maaşları hangi bakıcılık alanında ve ne kadar süredir hizmet verdiğinize göre değişir. 5 senedir bebek bakıcısı olan birisiyle, 10 senedir yaşlı bakıcısı olan biri aynı ücreti almaz. Bakıcı maaşları ortalama, 26.500 - 55.000 arasındadır.

Küçükçekmece’de Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Küçükçekmece’de deneyime göre bakıcı ücretleri, hangi bakıcılık alanında mesleğinizi icra ettiğinize göre değişecektir. Küçükçekmece gündüzlü bakıcı ilanları için araştırma yapmak isteyenler, sistemden filtreleme yapabilirler. Küçükçekmece’de deneyime göre bakıcı ücretlerinden şöyledir;

 • 0-2 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 26.500 - 33.500
 • 3-4 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 35.500 - 45.500
 • 5 + Fazla Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 46.500 - 55.000

Küçükçekmece’de Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Küçükçekmece’de yatılı bakıcı iş ilanları, bakicibul.net üzerinden bulunur. Danışmanlık merkezlerine müracaat ederek de iş bulabilirsiniz. bakicibul.net üzerinden yeni bakıcı üyeliği oluşturabilirsiniz. Küçükçekmece yatılı bakıcı iş ilanları için bir iş arayışınız varsa sistemden arama yapıp size uygun ilanları bulabilirsiniz.

Küçükçekmece’de Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Küçükçekmece’de gündüzlü bakıcı işleri, Alzheimer hasta bakıcı, fizyoterapist, engelli çocuk bakıcısı gibi işlerdir. Temizlikçi, çocuk bakıcısı gibi görevleri de bakıcı yapar. Küçükçekmece günlük bakıcı iş ilanları başvurusu yapmak istiyorsanız sistemden arama yapınız. Özgeçmişinizi sürekli güncel tutunuz. Güncel ilanları takip etmek için de sistemi kontrol ediniz. Bilgilerinizi kontrol etmeden ilanlara başvurmayınız. Küçükçekmece’de gündüzlü bakıcı işleri şöyledir;

 • Engelli Bakımı
 • Hasta Bakımı
 • Refakatçilik
 • Çocuk Bakıcısı Olmak
 • Yatılı Bakıcısı Olmak
 • Yaşlı Bakım
 • Oyun Ablalığı
 • Bebek Bakım
 • Ev İşi Yapmak

Küçükçekmece’de Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Küçükçekmece’de yarım gün bakıcı olarak çalışmak işveren ve bakıcı için avantajlı ya da avantajsız olabilir. Çalışanlar için az çalışma süresi vardır ve avantajlıdır. Çalışma saatleri, 18:00-00:00 gibidir. İşverene maliyeti düşüktür ve avantajlıdır. Küçükçekmece part time bakıcı arayanlar başlığında ilan aratarak çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı veya yaşlı bakıcısı olarak hizmet verebilirsiniz. Yarım gün çalışmak isteyenler, ek iş olarak bakıcı olabilirler. Çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı olarak yarım gün çalışmak çok zor değildir.

Yabancı Bakıcılar Küçükçekmece’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’ de oturum ve çalışma izni almalıdır. Bu izinler alındıktan sonra Türkiye’de çalışabilirler. Küçükçekmece yaşlı bakıcı aranıyor kategorisini sistemden filtreleme yapın ve ilanlara göz atın. Bazı yaşlı bakım ilanlarında yabancı bakıcıların çalışması uygun görülmektedir. Yabancı bakıcılar, Türkiye’de önemli bir istihdam kolunu oluşturmaktadır. Yaşlı bakıcısı, çocuk bakıcısı veya bebek bakıcısı olarak yabancı uyruklu bakıcılar faaliyet gösterebilirler.

Küçükçekmece Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Küçükçekmece bakıcı iş ilanlarına başvuru yapmadan önce güncel özgeçmişiniz olmalıdır. Tecrübenize uygun bir ilana başvuru yapmalısınız. Yaşlı bakıcısı olup çocuk bakıcısı ilanlarına başvurmayınız. Küçükçekmece profesyonel bakıcı aranıyor diye sistemden aratırsanız, size uygun ilanı bulabileceksiniz. Bazı aileler, üyelerine bakım vermesi için tecrübeli bakıcı aramaktadır. 10 yılı geçkin süre deneyim, bu tarz aileler için çok önemlidir. O nedenle ilan kriterlerinde kaç sene tecrübe arandığını dikkatle okuyunuz. Mesleğe yeni başlayan bakıcılar, ilan kriterlerinde istenen eğitim kriterine göre başvuru yapabilirler.

Küçükçekmece’de Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Küçükçekmece’de bakıcı arayan ailelerle, bakicibul.net sayesinde iletişim kurulur. Sistem üzerinden açılan ilanlara göz atın, size uygun olanlara başvurun. Ailelere sistem içinden mesaj gönderme imkânınız da mevcuttur. Küçükçekmece evde bakım ilanları için filtreleme yapınız ve çıkan ilanlardan size uygun olanlara başvurunuz. Ailelere kendinizi tanıtırken eğitimlerinizi, tecrübelerinizi de anlatınız. Neden onlarla çalışmak istediğinizi de detaylandırırsanız, işe alım şansınız artacaktır. Ailelerin bazıları sisteme cep numaralarını da eklerler. İsteğe bağlı olarak aileler de uygun görürse onları arayabilirsiniz. İlanlara başvuru yaparken ilan kriterlerini doğru okumaya gayret ediniz.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

İş arayanlardan ücret alınmamakta. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereği, herhangi bir iş arayan kişiden ücret alınmaz. Küçükçekmece özel bakıcı arayanlar üzerine ilan incelemesi yapmak için sisteme giriş yapın. Bakicibul.net üzerinden bakıcı iş ilanlarını kontrol edebilirsiniz. Yeni bakıcı üyeliği oluşturmak tamamen ücretsizdir. Profil resminizi de sisteme yükleyerek güvenilirliğinizi artırabilirsiniz. Özgeçmişinizi doldurarak en güncel ilanları takip edebilirsiniz. Sürekli sisteme girerseniz, güncel ilanları görebilirsiniz.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz