Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Adalar Bakıcı İş İlanları

Adalar bakıcı iş ilanları listesine buradan göz atabilirsiniz. Almak istediğiniz bakım hizmetleri BakıcıBul’da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Adalar Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Adalar bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net sitesi üzerinde bir üyelik oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız üyeliğe eklemeniz gereken bilgilerin net ve doğru bir şekilde eklenmesi zorunludur. Bilgilerin içerisinde herhangi bir yanlışlığın olması adayın başvurular içerisinden değer görmesi zorlaşır. Bu sebeple siteye yüklenen bilgilerin tamamen gerçek olması şarttır. Bilgilerinizi tamamladıktan sonra site içerisinde “adalar bakıcı” şeklinde bir aratma yapmanız, Adalar’da bakıcı iş ilanlarına ulaşabilmeniz için yeterli olacaktır. İlanlar arasından istediğiniz bir ilanı seçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Adalar’da Bakıcı Olarak Çalışmak için Neler Gereklidir?

Adalar’da bakıcı olarak çalışmak için, güvenilir, sabırlı, eğitimli, deneyimli olmanız gerekir. bakicibul.net internet sitesine giriş yaparak sitede kendinize bir üyelik oluşturabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturma sırasında referanslarınızı, eğitimlerinizi, deneyimlerinizi, sertifikalarınızı herhangi bir yanlış anlaşılmaya mahal vermeden girmeniz gerekir. Bilgilerinizin içerisinde bir yanlışlık olduğunu fark eden işveren değerlendirme sürecine sizinle devam etmeyecektir. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra ana sayfa üzerinde “Adalar bakıcı” aramasını gerçekleştirmeniz halinde ilanlara erişebilirsiniz. Adalar’da bakıcı olarak çalışmak için gerekli olanlar arasında bulunanlar şu şekildedir: 

  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek
  • Eğitimli olmak
  • Deneyim sahibi olmak
  • Güvenilir olmak
  • İletişim becerilerinde güçlü olmak
  • Güvenilir bir referansa sahip olmak
  • Sabırlı ve anlayışlı olmak

Adalar’da Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir? 

Adalar’da bakıcı profili oluşturmak için bakicibul.net sitesine giriş yaparak kendinize bir profil oluşturmanız öncelikli adımdır. İkinci ve en önemli adımınızsa siteye yüklemeniz gereken özgeçmiş bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girmektir. Bilgilerinizin gerçek bilgiler olmaması, işverenlerin işe sizinle devam etmeyeceği anlamına gelir. Bu sebeple bilgilerinizin gerçekliğinden emin bir şekilde siteye yüklemeniz gerekir. Ardından “adalar bakıcı” şeklinde bir filtreleme yaptığınızda bakıcı ilanlara ulaşabilir ve istediğinize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra istediğiniz gibi siteye giriş yaparak bilgilerinizi güncellemeniz mümkün olacaktır. 

Adalar’da Bakıcı Ne İş Yapar? 

Adalar’da bakıcı, bebek, hasta, çocuk, yaşlı bireylerin bakımı konusunda hizmet sağlar. Bakım hizmetleri verilirken bireylerin güvenliklerinin sağlanması, temel ihtiyaçlarının karşılanması, günlük rutinlerinin yerine getirilmesine destek olunması gibi görevler bakıcının görevleri arasındadır. Bu görevlere ek olarak her bir bakım hizmetinin ayrı ayrı sorumlulukları da bulunur. Çocuk bakıcısı, çocuğun yaş grubuna göre derslerine destek olmalı, eğitici ve eğlendirici aktivitelerini planlamalıdır. Bebek bakıcısı, bebeğin bütün ihtiyaçlarından sorumlu olur. Yaşlı bakıcısı, bireyin evinin temizliğinden, egzersizlerinden, sosyal hayatından da sorumlu olur. Hasta bakıcısı, hastanın ilaçlarının takibini yapmak, doktor kontrollerine refakat etmek ve sağlığıyla ilgili her şeyi takip etmekle yükümlüdür.   

Adalar’da Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Adalar’da bakıcı iş ilanlarına başvuru yapmak için bakicibul.net adresini ziyaret ederek kendinize bir üyelik oluşturabilirsiniz. Üyeliğiniz için özgeçmiş bilgilerinizi tamamen doğru bilgiler doğrultusunda siteye yüklemeniz gerekir. İşlemlerinizi bitirdikten sonra üyeliğinizi tamamlamış olacaksınız. Sonrasında sitede “adalar bakıcı” aramasını sağlamanız halinde Adalar bakıcı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İlanlar içerisinde seçtiğiniz ilana başvurunuzu yaparak ailelere mesaj gönderebilirsiniz.  

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, başvurunuzun değerlendirme sürecinin olumlu olmasında ön koşuldur. Bilgilerinizde hatalı bir bilgiye yer vermeniz halinde işveren sizinle güven duygusu kuramayacak ve başvurunuzla ilgilenmeyecektir. Bu sebeple bilgilerinizin doğruluğu çok önemlidir. 

Adalar’da Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Adalar’da bakıcı arayan ailelere ulaşmak için, bakicibul.net internet sitesine giriş yaparak bir bakıcı profili oluşturmalısınız. Bakıcı profili oluştururken özgeçmişinize ait bilgilerinizi siteye yüklerken gerçek bilgiler olduğundan emin olmalısınız. Gerçek bilgiler barındırmayan bir özgeçmiş, aileler için olumsuz bir başvuru süreci oluşturur. Bilgilerinizin tamamlanması halinde üyeliğiniz başarılı bir şekilde gerçekleşmiş olur. “adalar bakıcı” aramasını site üzerinden sağlayarak ilanlara ulaşabilir ve ailelere mesaj atabilirsiniz. 

Adalar’da Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Adalar’da bakıcı maaşları, bakım hizmeti veren kişinin deneyimlerine ve çalışma saatlerine göre değişiklik gösterir. Çalışma saatlerinin yatılı ya da gündüzlü olması fiyatlar arasında bir değişiklik yaratır. Aynı zamanda bakıcının deneyimli ya da deneyimsiz olması da fiyatların değişkenlik göstermesine neden olur. Adalar’da bakıcı maaşları ortalama; 25.000 - 35.000 arasında değişir. 

Adalar’da Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Adalar’da deneyime göre bakıcı ücretleri, bakım hizmeti verdiğiniz kişinin alanında kaç yıl tecrübe sahibi olmanızla ilişkilidir. Bakıcı, deneyimli olursa tercih edilme oranı artacaktır, tercih edilme oranı artan bakıcı daha yüksek bir maaş alacaktır. Deneyimsiz olan bakıcı, tercih edilmeyecek ve maaşı da daha düşükte kalacaktır. Adalar’da deneyime göre bakıcı ücretleri aşağıdaki gibidir; 

  • 1 - 2 Yıl Deneyimli Bakıcı Ücreti: 18.500 - 25.000 
  • 3 - 4 Yıl Deneyimli Bakıcı Ücreti: 25.000 - 30.500 
  • 5 + Yıl Deneyimli Bakıcı Ücreti: 30.500 - 35.000

Adalar’da Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur? 

Adalar’da yatılı bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net sitesine giriş yaparak kendinize bir üyelik oluşturmanız gerekir. Oluşturduğunuz üyelikte siteye yüklemeniz gereken özgeçmiş bilgilerinizin kusursuz olmasına özen göstermelisiniz. İşveren başvuruları incelerken güven duymadığı başvuruyla ilgilenmeyecektir. Bilgilerinizi siteye yükledikten sonra üyelik işlemleriniz tamamlanmış olacak. Sonrasında ana sayfa üzerinde “adalar yatılı bakıcı” şeklinde bir arama gerçekleştirerek ilanlara ulaşabilir ve Adalar’da yatılı bakıcı arayan ailelerin ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. 

Adalar’da Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Adalar’da gündüzlü bakıcı işleri, yaşlı, bebek, çocuk ve hasta bakım hizmetlerini sağlamaktır. İşverenlerin mesai saatleri içerisinde oldukları saatler, bakıcının da mesai saatleridir. Bu saat aralığında bireylerin temel ihtiyaçlarından, bakımlarından, temizliklerinden, günlük aktivitelerinden, sosyal hayatlarını düzenlemekten, güvenliklerini sağlamaktan sorumlu olursunuz. Bu sorumluluklara ek olarak hangi alanda bakıcı olarak çalışıyorsanız sorumluluklarınız ona göre de değişkenlik gösterir. Örneğin hasta bakımında görevli iseniz; hastanın sağlığının yakın takipçisi olmanız gerekir. İlaçlarını, doktor kontrollerini takip etmelisiniz. Bebek bakıcısı olarak çalışıyorsanız; bebeğin bütün ihtiyaçlarını sizin düzenlemeniz ve planlamanız gerekir. Yemek yedirilmesi, altının temizlenmesi, oyun oynatılması gibi sorumluluklarınız olur. 

Adalar’da Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı mı?

Adalar’da yarım gün bakıcı olarak çalışmak, bakım hizmeti veren kişinin kendi hayatını istediği gibi planlayabilmesi açısından avantaj sağlar. İşveren ile bakıcı arasında yapılan anlaşma sonucunda hangi saat aralıklarında mesai yapıldığı kararlaştırılır ve günün geri kalan kısmı bakıcının dilediği gibi değerlendirebileceği bir zaman dilimidir. İş hayatı ve özel hayat arasında kurulan denge bakıcı için oldukça avantajlıdır. 

Yabancı Bakıcılar Adalar’da Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcıların Adalar’da çalışabilmesi için çalışma izninden önce oturma izni alması gerekir. Oturma iznini alabilen yabancı uyruklu bakıcı, çalışma izni için de, doğum belgesi, kimlik bilgileri, pasaport, sağlık kontrolü gibi evraklarını hazırlayarak yetkili mercilere başvurmalıdır. Başvurusu onaylanan yabancı bakıcı, Adalar’da bakıcı olarak çalışabilirler. Hizmet verdikleri aileler de, bakıcının vergi ve kesintileri düzenli bir şekilde işliyor mu diye takip etmekle yükümlüdür. Bütün bunlara ek olarak; yabancı uyruklu bakıcıların çalışma ortamlarında sağlıklı bir iletişim kurabilmeleri adına Türkçe dil yeterliliklerini sağlamaları da önemlidir. 

Adalar Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Adalar bakıcı iş ilanlarına başvururken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, bakım hizmeti verecek olan kişinin, bakım hizmeti almak isteyen kişiyle aradıkları özelliklerin birbirine uygun olmasıdır. Bakıcı, aradığı kriterleri ilanda bulamazsa ilana başvuru yapmamalıdır. Bu noktada işverenin de ilana isteklerini net bir şekilde girmiş olması gerekir. Birbiri ile uyumlu olmayan özellikler iki taraf için de zaman kaybı yaratır.

Adalar’da Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Adalar’da bakıcı arayan ailelerle iletişim kurabilmek için bakicibul.net internet sitesi üzerinden yapacağınız üyeliğinizle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Üyeliğinizi oluştururken sizden istenen referans, deneyim, eğitim, sertifika gibi bilgilerin yanlış yazılmamış olmasına özen göstermelisiniz. Aileler, yanlış yazılmış başvurulara, sizin deneyimlerinizi yansıtmayan başvurulara itimat etmeyeceklerdir. Bu yüzden bilgilerinizin doğru olup olmadığını kontrol etmeli ve sadece doğru olanları siteye yüklemelisiniz. Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra internet sitesinin ana sayfasından “adalar bakıcı” aramasını sağlayarak Adalar’da bakıcı arayan ailelere ulaşabilirsiniz. İlanlar arasından bir tanesine başvurunuzu yaparak ailelere mesaj yollayabilirsiniz.   

Bakıcı Olarak Çalışmak için Ücret Talep Ediliyor mu?

Bakıcı olarak çalışmak için bakicibul.net adresinde hiçbir ücret talep edilmemektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu’na bağlı olduğumuz için bakıcılardan iş arama süreçlerinde herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Adalar’da iş ilanı arayan tüm bakıcılar, gönül rahatlığıyla sisteme kaydını yaptırıp kendilerine uygun iş ilanlarını arayabilirler.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz