Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Adana Yaşlı Bakıcısı İş İlanları

Adana Yaşlı Bakıcısı İş İlanları listesine buradan göz atabilirsiniz. Almak istediğiniz bakım hizmeti BakıcıBul’da!

Filtrele
İlçe
 • Adana
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Adana Yaşlı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Adana yaşlı bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Siteye daha önce bir üyelik oluşturmadıysanız üyeliğinizi oluşturmalısınız. Üyelik için sizden istenen özgeçmiş bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde yüklemeniz gerekir. Profilinizde yer alacak olan bir hata veya bir eksik işverenin başvurunuzu değerlendirme sürecini olumsuz etkileyecektir. Daha sonra sitede üyeliğinizi tamamladıktan sonra arama çubuğuna “adana yaşlı bakıcı” aramasını yazarak Adana’da yaşlı bakıcı iş ilanlarına ulaşabilir ve içlerinden istediğiniz bir ilana başvuruda bulunabilirsiniz. 

Adana'da Yaşlı Bakıcısı Olarak Çalışmak için Neler Gereklidir?

Adana’da yaşlı bakıcı olarak çalışmak için güvenilir, sabırlı, empatik, eğitimli ve deneyimli olmanız gerekir. bakicibul.net adresi üzerinden oluşturacağınız üyelik, sizi Adana’da yaşlı bakıcı iş ilanlarına ulaştıracaktır. Üyelik oluştururken dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta; bilgilerinizin doğruluğudur. Adana’da yaşlı bakıcısı olarak çalışmak için gerekenler aşağıdaki gibidir: 

 • Deneyimli olmak
 • Eğitimli olmak
 • Sabırlı ve anlayışlı olmak
 • Güvenilir bir referans sunmak
 • İlk yardım sertifikasına sahip olmak 
 • İletişim becerilerinde güçlü olmak
 • Dikkatli ve kontrolcü olmak 

Adana için Yaşlı Bakıcısı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Adana yaşlı bakıcı profili oluşturmak için bakicibul.net adresini ziyaret ederek kendinize bir üyelik oluşturabilirsiniz. Üyeliğiniz için özgeçmişinize ait referans, deneyim, eğitim, sertifika gibi bilgilerinizi yanlışsız bir şekilde siteye eklemelisiniz. Aileler bakım hizmeti almak istedikleri kişiye evlerini, çocuklarını, ailelerini emanet ettikleri için güvenilirlik en önem verdikleri husus olarak karşımıza çıkıyor. Profilinize bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde kaydettikten sonra üyeliğinizi tamamlayabilir ve Adana’da yaşlı bakıcı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Siteye daha sonra istediğiniz zaman giriş yaparak bilgilerinizi güncellemeniz mümkün. 

Adana'da Yaşlı Bakıcısı Ne İş Yapar?

Adana’da yaşlı bakıcı, bakım hizmeti verdiği bireyin günlük rutinlerden, kişisel ihtiyaçlarından, hayati ihtiyaçlarından sorumlu olur. Birey, dışarı çıkmak istiyorsa gitmek istediği yere bakıcı ile birlikte gitmelidir. Bakıcının çalışma saatleri içerisinde bireyi yalnız bırakmaması gerekir. Arkadaşları ile buluşuyorsa onunla beraber gitmeli, tiyatroya gidiyorsa ona destek olmalıdır. Ev içerisindeki düzeni, temizliği, yemekleri bakıcının üstlenmesi gerekir. Ev alışverişi yapılması gerekiyorsa bakıcı bu işi yerine getirmelidir. 

Adana Yaşlı Bakıcısı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Adana yaşlı bakıcı iş ilanlarına başvurmak için bakicibul.net sitesi üzerinden bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi oluşturma esnasında, ilgili alanlara girmeniz gereken eğitim, deneyim gibi özgeçmiş bilgilerinizi herhangi bir yanlışlık yapmadan doldurmalısınız. Yanlışlık olduğunu fark eden işveren, sizin başvurunuzu diğer başvurular arasında değerlendirmeyecektir. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra sitenin ana sayfası üzerinden “adana yaşlı bakıcı” şeklinden bir filtreleme gerçekleştirerek Adana’da yaşlı bakıcı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İlanlar arasında en çok içinize sinen ilana başvurunuzu yaparak ailelerle iletişime geçebilirsiniz. 

Adana Yaşlı Bakıcısı İlanlarına Başvururken Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Adana’da yaşlı bakıcı iş ilanlarına başvururken profil bilgilerinin doğru doldurulması, işverenlerin ailelerini emanet ettikleri için bakıcıya güvenmeleri çok önemlidir. Bakıcının doğru bir şekilde doldurmadığı özgeçmişi, yaşlı birey için olumsuz bir olaya dönüşebilir. Örneğin bakıcı ilk yardım kursu almamışsın ama özgeçmişine ilk yardım sertifikasını eklediyse işverenler bunu gerçek olarak algılayıp bakıcıya ailelerini emanet edebilirler. Bakım hizmeti esnasında yaşanabilecek en ufak bir yaralanma, boğazına bir şeyin kaçması gibi noktalarda bakıcının ilk yardım bilgisinin devreye girmesini bekleyen aile, ailesinin ihtiyacına yardım edemeyen bakıcının bu bilgisinin yanlış olduğunu fark edecek ve bakıcıdan bakım hizmeti almaktan vazgeçecektir. Bu sebeple bilgilerinize eklediğiniz her bilginin doğru olmasına özen göstermelisiniz. 

Adana'da Yaşlı Bakıcısı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Adana’da yaşlı bakıcısı arayan ailelere ulaşmak için bakicibul.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Adrese herhangi bir üyelik oluşturmadıysanız kısa bir süre içerisinde üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturma sırasında bilgilerinizin herhangi bir yanıltıcılığa mahal vermemesine dikkat etmelisiniz. Yanıltıcı bilgiler başvurunuzun geçersiz sayılmasına yol açar. Bilgilerinizi tamamladıktan sonra sitede “adana yaşlı bakıcı” şeklinde bir aratma gerçekleştirerek aradığınız ilanlara ulaşabilirsiniz. Adana’da yaşlı bakıcısı arayan ailelerin ilanlarına eriştiğinizde ilanlar arasından bir tanesini seçerek ilana başvurabilir ve ailelere mesaj gönderebilirsiniz. 

Adana'da Yaşlı Bakıcısı Maaşları Ne Kadardır?

Adana’da yaşlı bakıcı maaşları, bakım hizmeti veren kişinin edindiği deneyimlerine göre artış ya da azalış gösterir. Deneyimli olan yaşlı bakıcının, güvenilirliği ve talep arz dengesi daha fazla olacağı için aldığı maaş da buna istinaden fazla olur. Eğer bakıcının deneyimi azsa, sektöre yeni başlamışsa aileler hemen güven duyamayacaktır. Bu sebeple maaşları düşük bir seviyede kalacaktır. Adana’da bakıcı maaşları ortalama, 18.000 TL - 28.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Adana'da Deneyime Göre Yaşlı Bakıcısı Ücretleri Nasıl Değişir?

Adana’da deneyime göre yaşlı bakıcısı ücretleri, bakım hizmeti veren kişinin sektörde kaç yıl geçirdiği ile ilişkilendirilir. Sektörde yıllardır yerini sabitlemiş bir bakıcının alacağı maaş ile sektöre yeni girmiş bir bakıcının alacağı maaş asla aynı değildir. Adana’da deneyime göre yaşlı bakıcı maaşları şu şekildedir: 

 • 1 - 2 Yıl Deneyimli Yaşlı Bakıcı Ücreti: 18.000 TL - 21.000 TL
 • 3 - 4 Yıl Deneyimli Yaşlı Bakıcı Ücreti: 22.000 TL - 25.000 TL
 • 5 + Yıl Deneyimli Yaşlı Bakıcı Ücreti: 26.000 TL - 29.000 TL

Adana'da Yatılı Yaşlı Bakıcısı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Adana’da yatılı yaşlı bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net adresini ziyaret etmeniz gerekir. Siteye üye olmadıysanız hızlı bir üyelik gerçekleştirmeniz gerekir. Üyeliğinizi oluştururken sizden istenecek olan özgeçmiş bilgilerinizi gerçeklikle yazmalısınız. Size ait olmayan bir bilginin özgeçmişinizde bulunması, işverenlerin tercih edeceği bir başvuru olmaz. Bilgilerinizi tamamladıktan sonra sitenin ana sayfa ekranından “adana yatılı yaşlı bakıcı” şeklinde bir sınırlandırma yaparak aratmanız, Adana’da yatılı yaşlı bakıcı iş ilanlarına ulaşmanıza yardımcı olacaktır. İlanlar arasında bir tanesini seçerek ilana başvurabilir ve ailelere mesaj gönderebilirsiniz. Adana’da yatılı yaşlı bakıcı ücretleri ortalama; 25.000 TL - 28.000 TL arasında değişir. 

Adana'da Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı İşleri Nelerdir?

Adana’da gündüzlü yaşlı bakıcı işleri, işverenlerin çalışma saatleri içerisinde bakım hizmetine ihtiyaç duyan yaşlı bireyin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bireyin evinin düzenli olması, temiz olması, yemeklerinin yapılması ihtiyaç halinde yedirilmesi, kişisel temizliğini yerine getiremiyorsa kişisel temizliğinin yapılması, dışarıya çıkarılması, sosyal hayat ile etkileşiminin sağlanması, duygusal olarak bireye destek olunması, güvenliğinin sağlanması gibi alanlar Adana’da gündüzlü yaşlı bakıcısının işleridir. İşverenin eve geldiği saatlerde mesaisi biten gündüzlü yaşlı bakıcı da işlerini sonlandırıp evine dönebilir. Adana’da gündüzlü yaşlı bakıcı ücretleri ortalama; 18.000 TL - 24.000 TL arasında  değişir. 

Adana'da Yarım Gün Yaşlı Bakıcısı Olarak Çalışılabilir mi?

Adana’da yarım gün yaşlı bakıcı olarak, haftanın belirli günlerinde ve belirli saatlerinde işverenin ihtiyacı doğrultusunda çalışabilir. İşverenin dışarıda işi olduğu zamanlarda işverene destek olmak amacıyla yaşlı bireyin ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Örneğin çalışma saati aralıklarında yaşlı bireyi dışarıya çıkarabilir, sosyal hayata ulaştırabilir, evde egzersizler yaptırabilir. Adana’da yarım gün yaşlı bakıcı olarak çalışmak, saatlik olarak ücretlendirilir. 

Yabancı Yaşlı Bakıcılar Adana'da Nasıl Çalışabilir?

Yabancı uyruklu bakıcılar Adana’da çalışabilmek için öncelikle oturum izni almalıdırlar. Oturum izni alabilen bakıcı çalışma iznine de sahip olabilir. Çalışma izni için yetkili kişilere vermesi gereken doğum belgesi, kimlik bilgileri, sağlık raporu, pasaport gibi belgelerinde herhangi bir sorunla karşılaşılmazsa çalışma izni onaylanır. Yabancı uyruklu bakıcının çalıştığı ailenin vergi ve kesintilerin yasal olarak işleyip işlemediğini takip etmelidir. 

Adana Yaşlı Bakıcısı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Adana’da yaşlı bakıcı iş ilanlarına başvururken dikkat edilmesi gerekenler; işverenin yaşlı birey için sağlanmasını istediği kriterlerle başvuru yapan adayın kriterlerinin birbirine uygun olmasıdır. Birbirine uygun olmayan kriterler bakım hizmetini sağlamak açısından zorluk yaratabilir. 

Adana'da Yaşlı Bakıcısı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Adana’da yaşlı bakıcı arayan ailelerle iletişime geçmek için öncelikle bakicibul.net adresini ziyaret etmelisiniz. Siteye üye olmadıysanız bir üyelik oluşturmalı ve sizden istenen bilgileri hatasız bir şekilde siteye yüklemelisiniz. Bilgilerinizin doğruluğu işverenler tarafından dikkatlice kontrol edilecektir. Bu süreçte sizin gerçeğinizi yansıtmayan bir bilginin varlığı, başvurunuzu geçersiz kılar. İşlemler tamamlandıktan sonra üyeliğinizi onaylayabilir ve site içerisinde “adana yaşlı bakıcı” iş ilanlarını aratarak ilanlara ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz bir ilana başvuru yapmanız halinde ailelere mesaj gönderebilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz. 

Adana'da Yaşlı Bakıcısı Olmak için Gerekli Eğitim ve Sertifikalar Nelerdir?

Adana’da yaşlı bakıcı olmak için gerekli eğitim ve sertifikaları almış olmalısınız. Aldığınız eğitim ve sertifikalar sizlerin işe alınma sürecine büyük katkılar sağlayacaktır. Adana’da yaşlı bakıcı olmak için gerekli olan eğitim ve sertifikaları aşağıdaki gibidir: 

 • Yaşlı bakım alanında eğitim almış olmak
 • Hasta bakım alanında eğitim almış olmak
 • İlk yardım sertifikasına sahip olmak 
 • Hasta bakım sertifikasına sahip olmak 
 • Yaşlı bakım sertifikasına sahip olmak
 • İş sağlığı ve güvenliği eğitimi almış olmak
Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz