Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Arnavutköy Bakıcı İş İlanları

Arnavutköy bakıcı iş ilanları listesine buradan göz atabilirsiniz. Almak istediğiniz bakım hizmetleri BakıcıBul’da!

Filtrele
İlçe
 • İstanbul
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Arnavutköy Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Arnavutköy bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net adresini ziyaret ederk sitede kendinize bir üyelik oluşturmalısınız. Oluşturacağınız üyelikte referanslarınız, deneyimleriniz, eğitimleriniz yanlışsız bir şekilde bulunmalıdır. Siteye yüklenen yanlış bilgiler işvereni de yanıltacak ve başvuru sürecinizi olumsuz etkileyecektir. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra site içerisinde “arnavutköy bakıcı” şeklinde bir sınırlandırma yaparak Arnavutköy’de bakıcı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz ilana tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirip ailelere mesaj gönderebilirsiniz. 

Arnavutköy’de Bakıcı Olarak Çalışmak için Neler Gereklidir?

Arnavutköy’de bakıcı olarak çalışmak için, güvenilir, eğitimli, deneyimli olmalısınız.  bakicibul.net adresi üzerinden oluşturacağınız üyeliklerinizde size ait olmayan bir bilginin var olmaması gerekir. Bilgilerinizde size ait olmayan bir bilgi, başvurunuzun incelenmesini engelleyecektir. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra sitede “arnavutköy bakıcı” araması sayesinde ilanlara ulaşabilir ve istediğiniz bir tanesine başvurabilirsiniz. Arnavutköy’de bakıcı olarak çalışmak için gerekli olanlar arasında bulunanlar şu şekildedir: 

 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamalısınız
 • Eğitimli olmalısınız
 • Deneyimli olmalısınız
 • Güvenilir olmalısınız
 • İletişim becerilerinde güçlü olmalısınız
 • Güvenilir bir referans sahibi olmalısınız
 • Sabırlı ve anlayışlı olmalısınız
 • İlk yardım bilgisine sahip olmalısınız

Arnavutköy’de Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir? 

Arnavutköy’de bakıcı profili oluşturmak için bakicibul.net adresine giriş yaparak “Üye Ol” butonuna tıklamalısınız. Üyelik için sizden özgeçmiş bilgileriniz istenecektir. Deneyim, referans, sertifika, eğitim gibi bilgilerinizi, profilinize net bir şekilde yazmalısınız. İşverenler başvuruları incelerken içerisinde size ait olmayan bir bilgiye rastlarsa başvurunuzu değerlendirmeye almayacaktır. Profilinizi oluşturduktan sonra siteye üyeliğiniz gerçekleşecektir. Dilediğiniz zaman site içerisinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. 

Arnavutköy’de Bakıcı Ne İş Yapar? 

Arnavutköy’de bakıcı, bebek, hasta, çocuk, yaşlı bireylerin bakımlarını üstlenir. Bebek bakıcısı, bebeğin bütün ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlüdür. Çocuk bakıcısı, temel ihtiyaçlarını, derslerini, ev ödevlerini, eğlence aktivitelerini üstlenir. Yaşlı bakıcı, bireyin ev temizliğini, ev düzenini, kişisel ihtiyaçlarını, sosyal hayatı aktivitelerini sağlamakla yükümlüdür. Hasta bakıcı, bireyin temel ihtiyaçlarını, güvenliğini, ilaçlarının takibini, sağlığının kontrolünü, ev temizliğini, düzenini sağlamakla görevlidir.   

Arnavutköy’de Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Arnavutköy’de bakıcı iş ilanlarına başvuru yapmak için bakicibul.net internet adresini ziyaret edip üyelik oluşturmalısınız. Üyelik oluşturma sırasında özgeçmişinize ait bilgileri yanıltıcılığa izin vermeden yüklemeniz gerekir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra “arnavutköy bakıcı” aramasını yaparak Arnavutköy bakıcı ilanlarına ulaşabilir ve istediğiniz bir ilana tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, işverenlerin başvuruları incelerken olumlu ya da olumsuz dönüşler vermelerinin ön koşullarından biridir. Başvurunuzu yaparken sitedeki bilgilerinizin gerçek olmaması, başvurunuzun incelemeye alınmayacağı anlamını taşır. Başvurularınızda bu yüzden her zaman doğru bilgilere yer vermek zorundasınız.  

Arnavutköy’de Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Arnavutköy’de bakıcı arayan ailelere ulaşmak için, bakicibul.net sitesi üzerinde bir üyelik oluşturarak bakıcı arayan ailelere ulaşmak mümkündür. Profilinizi oluşturmak için özgeçmişinizin kusursuz olmasına özen göstermelisiniz. Kusurlu bir özgeçmiş, gerçeklikle ilgisi olmaya bir özgeçmiş işverenler tarafından değerlendirilmez. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra “arnavutköy bakıcı” şeklinde bir aratma yaparak Arnavutköy’deki bakıcı ilanlarına ulaşabilir ve seçtiğiniz bir ilana başvuru yaparak ailelere mesaj gönderebilirsiniz.  

Arnavutköy’de Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Arnavutköy’de bakıcı maaşları, bakıcının deneyimlerine ve çalışma saatlerine göre değişir. Çalışma saatlerinin yatılı ya da gündüzlü olması, bakıcı maaşlarını etkiler. Aynı şekilde bakıcının deneyimli ya da deneyimsiz olması da maaşları etkileyen bir unsurdur. Arnavutköy’de bakıcı maaşları ortalama; 23.000 - 35.000 arasında değişir. 

Arnavutköy’de Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Arnavutköy’de deneyime göre bakıcı ücretleri, bakıcının ilgili alanda kaç yıl tecrübeli olduğu ile doğru orantılıdır. Bakıcı, eğer deneyimliyse talep edilirliği artacaktır, talep edilme oranı artan bakıcı daha yüksek bir ücretlendirmeye sahip olur. Deneyimsiz bir bakıcı, talep edilmeyeceği için alacağı ücret de aynı ölçüde az olacaktır. Arnavutköy’de deneyime göre bakıcı ücretleri aşağıdaki gibidir; 

 • 1 - 2 Yıl Deneyimli Bakıcı Ücreti: 18.500 - 25.000 
 • 3 - 4 Yıl Deneyimli Bakıcı Ücreti: 25.000 - 30.500 
 • 5 + Yıl Deneyimli Bakıcı Ücreti: 30.500 - 35.000

Arnavutköy’de Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur? 

Arnavutköy’de yatılı bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net adresinde bir üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğinizi oluştururken başvuru için eklemeniz gereken referans, eğitim, deneyim, sertifika gibi özgeçmişinize ait bilgilerinizi gerçek bilgilere dayandırarak eklemelisiniz. Gerçekliği bulunmayan bir özgeçmişin başvuru esnasında sağlıklı değerlendirilmesi imkansızlaşacaktır. Adaylar arasında yapılan değerlendirmelere de giremeyecektir. Üyeliğinizi sitede tamamladıktan sonra “arnavutköy yatılı bakıcı” aramasını gerçekleştirdiğiniz takdirde Arnavutköy’de yatılı bakıcı iş ilanlarına ulaşacaksınız. İlanların arasında sizin için en uygun olduğunu düşündüğünüz ilana tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilir ve ailelere mesaj gönderebilirsiniz. 

Arnavutköy’de Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Arnavutköy’de gündüzlü bakıcı işleri, yaşlı, bebek, çocuk ve hasta alanlarına sunulan bakım hizmetlerini kapsar. Bakıcılar, bakım hizmeti verdikleri kişilerin güvenliğinden, temel ihtiyaçlarından, günlük aktivitelerinden, sağlıklarından, sosyal hayat içerisinde bulunabilmelerinden sorumlu olur. İşverenin mesai saatleri içerisinde olduğu süreçte gündüzlü bakıcı da mesai saatlerinin içerisinde olur. Bakım hizmeti verilen bireylerin farklı bakım ihtiyaçları da mevcuttur. Bebek çocuk bakıcıları, çocukların ev ödevlerinden, dışarı zaman aktivitlerinden de sorumlu olur. Yaşlı bakıcıları, bireyin bütün ev ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Kendi kendine halledemeyen bireylerin gerekirse dışarıda halletmesi gereken işlerini de gündüzlü bakıcılar üstlenmelidir.  

Arnavutköy’de Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı mı?

Arnavutköy’de yarım gün bakıcı olarak çalışmak, bakıcının gün içerisindeki hayatını istediği gibi şekillendirebilmesi açısından avantajlıdır. Bakıcının çalışma saatleri ya sabahtan öğleye kadar ya da öğleden akşama kadardır. Bu saatlerin dışında kalan süre bakıcının bireysel zamanıdır. Hem çalışma hayatını hem de kişisel hayatını istediği gibi yönlendirebilen bakıcı, konforlu bir çalışma hayatına sahip olur. Arnavutköy’de yarım gün bakıcı ücretleri saat başına hesaplanır. 

Yabancı Bakıcılar Arnavutköy’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcıların Adalar’da çalışabilmesi için ilk olarak oturma izni almaları gerekir. Oturma izni alabilen bakıcı, çalışma izni de alabilir. Çalışma iznini almak için başvurması gereken yetkili merkezlere doğum belgesi, kimlik bilgileri, pasaport, sağlık kontrolü gibi evraklarını da götürmesi gerekir. İşlem olumlu bir sonuç alırsa bakıcının Arnavutköy’de çalışabilmesi için hiçbir engeli bulunmayacaktır. İşe başlayan bakıcıların işverenleri, yasal süreçlerin takipçisi olmalı, vergi ve kesintilerin düzenli bir şekilde yapılıp yapılmadığını kontrol etmelidir. Ekstra olarak yabancı uyruklu bakıcının iş hayatında rahat bir iletişim kurabilmesi için Türkçe dil yeterliliğini sağlamış olmalıdır. 

Arnavutköy Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Arnavutköy bakıcı iş ilanlarına başvururken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, işverenlerin verdikleri ilanları anlaşılır bir şekilde açıklamış olmaları ve başvuru yapanların da ilanları detaylı ve dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekir. Tarafların birbirlerine uygun olmayan kriterleri her iki taraf için de zaman kaybı yaratacaktır. Örneğin Arnavutköy’de yatılı hasta bakıcı arayan bir ailenin ilanına, gündüzlü hasta bakıcı başvurusu yapılırsa; tarafların kriterleri birbirine uymayacağı için anlaşmazlık yaratacaktır. 

Arnavutköy’de Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Arnavutköy’de bakıcı arayan ailelerle iletişim kurabilmek için bakicibul.net sitesine üyelik oluşturmalısınız. Üyeliğinizi oluşturma aşamasında özgeçmiş bilgilerinizi yani eğitimlerinizi, deneyimlerinizi, sertifikalarınızı ve referanslarınızı hatasız bir şekilde siteye eklemelisiniz. Bilgilerinizin içerisinde yanıltıcı bilgilerin bulunması, işverenlerin size olan güvenini sağlamayacak ve başvurunuzla ilgilenmeyecektir. Bilgileriniz siteye eklendikten sonra üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Daha sonra site içerisinden gerçekleştireceğiniz “arnavutköy bakıcı” filtrelemesi ile Arnavutköy’de bakıcı arayan ailelere ulaşabilir ve istediğiniz bir ilanı seçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İlanlar üzerinden ailelere mesaj göndermek isterseniz ilana tıklayarak mesaj gönderebilirsiniz.   

Bakıcı Olarak Çalışmak için Ücret Talep Ediliyor mu?

Bakıcı olarak çalışmak için bakicibul.net adresinde hiçbir ücret talep edilmemektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu’na bağlı olduğumuz için bakıcılardan iş arama süreçlerinde herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Arnavutköy’de iş ilanı arayan tüm bakıcılar, gönül rahatlığıyla sisteme kaydını yaptırıp kendilerine uygun iş ilanlarını arayabilirler.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz