Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Bayrampaşa Bakıcı İş İlanları

Bayrampaşa Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Bayrampaşa Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Bayrampaşa bakıcı iş ilanları, işe alım firmaları veya danışmanlık firmaları aracılığıyla bulunur. Ayrıca referanslar sayesinde veya bakicibul.net aracılığıyla da bulmanız mümkündür. Bayrampaşa, İŞKUR şubesine de bireysel olarak gidip başvuru yapabilirsiniz. bakicibul.net üzerinden de yeni üyelik oluşturarak ilanlara başvurabilirsiniz. Bakıcılık hizmeti, hasta bakıcısı, ev aşçısı, Alzheimer hasta bakıcı, engelli bakıcı gibi hizmetleri kapsar. Bayrampaşa özel hasta bakımı ilanlarına göz atmak için sistemden ilan aratınız.

Bayrampaşa’da Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Bayrampaşa’da bakıcı olarak çalışmak isteniyorsa, deneyim şarttır. Alanınızda bilgi ve tecrübeniz olmalıdır. İnsanlara güven ve sabır aşılamanız da önemlidir. Bazen karşınıza bu işi yaparken zor insanlar çıkabilir. Bakıcılık işinde memnuniyet en önemli kriterdir. Hasta bakımı veya yaşlı bakıcısı olarak tecrübesi olanlar bu alanda insanların neye ihtiyaçları olduğunu bilmelidir. Bayrampaşa’da bakıcı olarak çalışmak için gerekenler şöyledir;

 • Pozitif Davranışlar Göstermek
 • Empati Kurmak
 • Sabırlı Olmak
 • Doğru İletişim Kurma
 • Ailenin Özel Hayatına Saygı
 • Yaşlı Bakımı
 • Eğitim Almak
 • Referanslar
 • İlaç Takibi
 • Tecrübe
 • Hanenin Güvenliğini Sağlama
 • Hasta Bakım
 • Bebek Bakım

Bayrampaşa İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Bayrampaşa için bakıcı profili oluşturmak isteyenler yerel kariyer merkezlerini ziyaret edebilir veya bakicibul.net üzerinde üyelik oluşturabilir. Bebek bakıcısı olarak hizmet verenler, sistemden Bayrampaşa bebek bakıcısı aranıyor filtrelemesi yaparak üyelik sonrası başvurulara başlayabilir. Kullanıcı giriş bilgileriyle her zaman profilinizi güncelleyebilirsiniz.

Bayrampaşa’da Bakıcı Ne İş Yapar?

Bayrampaşa’da bakıcı, hasta ve yaşlılara bakmak gibi işler yapar. Hane içi güvenliği sağlama, çocuklara bakım hizmeti sunma da bakıcının rollerindendir. Çocuk bakabilmek için çocukların psikolojisinden de anlamak gerekir. Yaşlı bakıcısı, ev temizlikçisi gibi işleri de bakıcı yapar. Evde hasta bakımı hizmeti verenler, Bayrampaşa evde hasta bakımı ilanlarını sistem üzerinden kontrol edebilirler. Bayrampaşa’da bakıcının yaptığı işler şöyledir;

 • Çocukların Günlük Bakım Vermek
 • Hastalara Hijyen Sağlamak
 • Evi Temizlemek
 • Hanenin Güvenliğini Sağlamak
 • Çocuklara Duş Aldırmak
 • Çocuklara Ödevlerinde Yardım Etmek
 • Temel Yaşam Desteği Sunmak

Hasta bakıcı ilanları için sistemden Bayrampaşa hasta bakım elemanı aranıyor diye arama yapabilirsiniz. Size uygun kriterler içeren ilanlara başvurunuzu iletebilirsiniz.

Bayrampaşa Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Bayrampaşa bakıcı iş ilanlarına bakicibul.net içerisindeki ilanlara başvur butonu üzerinden başvurulur. Bayrampaşa bölgesinde ikamet ediyor ve bölgenize yakın ilan arıyorsanız, sistem üye olunuz. Bayrampaşa bebek bakıcısı iş ilanları için ilan arayacaksanız, önce bir bakıcı profilinizin olması lazımdır.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, işveren ve çalışan arasındaki güvenin korunması için önemlidir. İşverenin gözünde dolandırıcı pozisyonuna düşmemek için profil bilgilerinizi doğru giriniz. Bakım hizmeti alan aileler, bakıcılara güvenmek ister. Emanet ettikleri üyelerinin dürüst biriyle birlikte bakılmasını isterler. Bu sebeple bilgilerinizi doğru giriniz.

Bayrampaşa’da Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Bayrampaşa’da bakıcı arayan ailelere, başvuru yaptığınız ilanlar aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. bakicibul.net üzerinden verilen iş ilanlarını kontrol ediniz. Dileyenler, çevrelerinde bakıcı olarak çalışanların referanslarıyla da ailelere ulaşabilir. Aileler, çocuk bakıcısı arayışında olduklarında sistem üzerinden Bayrampaşa çocuk bakım elemanı kategorisi içerisine ilan açabilirler.  

Bayrampaşa’da Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Bayrampaşa’da bakıcı maaşları bakıcının deneyimine, baktığı birey sayısına veya çalışma saatlerine bağlı değişir. Ayrıca hangi bakıcılık alanda hizmet verildiği de maaşları etkiler. İşverenin işçiyi çalıştırma koşulları da önemlidir. Ortalama biçimde bakıcı maaşları,22.500 - 39.000 civarındadır.  Bakıcının aldığı eğitimler, deneyim süresi veya bebek mi çocuk mu bakıcısı olduğu maaşını etkileyecektir.

Bayrampaşa’da Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Bayrampaşa’da deneyime göre bakıcı ücretleri, deneyim süresinin kaç yıl olduğuna göre değişir. Ayrıca bir bakıcı kendi iş tanımı dışında ek işler yapıyorsa ek ücret alması muhtemeldir. Örneğin çocuk bakarken, yemek yapma gibi ek bir görev verilmişse maaşı yükselecektir. Gündüz hizmet veren bakıcı arıyorsanız, Bayrampaşa gündüzlü bakıcı ilanları için yeni ilan oluşturunuz. Bayrampaşa’da deneyime göre bakıcı ücretleri şöyledir;

 • 0-2 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 22.500 - 26.500
 • 3-4 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 27.500 - 34.500
 • 5 + Fazla Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 35.000 - 39.000

Bayrampaşa’da Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Bayrampaşa’da yatılı bakıcı iş ilanları, evinizin yakınındaki iş arama merkezlerinden veya bakicibul.net üzerinden açtığınız üyelik sayesinde bulunmaktadır. Yatılı bakıcılar, kendi yaşadıkları yerden yeni çalışacakları yere göç edebilir. Çünkü bakıcıların kendi ikamet ettikleri yerde çalışmak gibi bir zorunlulukları yoktur. Yatılı kalmak üzere çalışmaya gitme durumu söz konusudur. Bayrampaşa yatılı bakıcı iş ilanları için yeni ilanları kontrol etmek istiyorsanız, sistemden bakıcı üyeliğinizle giriş yapınız.

Bayrampaşa’da Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Bayrampaşa’da gündüzlü bakıcı işleri, yaşlı bakıcısı, ev yardımcısı, aşçı gibi işler yapar. Verilen yemek listesine uygun yemek yapması için gündüzlü bir aşçıyla anlaşmak mümkündür. Aynı zamanda evde ailesi olmayan çocukların, çocuk bakımını üstlenen kişi de bakıcıdır. Bayrampaşa tam zamanlı bakıcı iş ilanları için arama yaptığınız takdirde çocuk bakımı, bebek bakımı, yaşlı bakımı kategorilerinde çeşitli ilanların başvuruya açık olduğunu görebilirsiniz. Bayrampaşa’da gündüzlü bakıcı işleri şu şekildedir;

 • Bebek Bakım
 • Ev Temizliği
 • Çocuklara Ev Ödevinde Yardım
 • Hastalara İlaçlarını Verme
 • Yaşlılara Bakım
 • Yemek Yapımı
 • Ev Eşyalarını Koruma

Bayrampaşa’da Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Bayrampaşa’da yarım gün bakıcı olarak çalışmak, tam zamanlı çalışmaya göre daha az yorucu olması bakımından avantajlıdır. Ek gelir elde etmek isteyen bakıcılar, yarım gün çocuk bakıcısı veya bebek bakıcısı olarak çalışabilir. Yarım gün çalışma ücretleri düşüktür ve bu sebeple bu çalışma stili pek avantajlı değildir. Çalışma saatleri 08:00- 13:00 civarı olan yarım gün bakıcılar, kendi özel hayatlarına da işten sonra vakit ayırabilir. Bayrampaşa part time bakıcı arayanlar ilanları için başvuruda bulunacaksanız, sisteme giriş yapınız.

Yabancı Bakıcılar Bayrampaşa’da Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’de çalışabilmek için oturum izni almalıdır. Bir diğer husus ise çalışma izninin alınması gerektiğidir. Çalışma izni almamış yabancı bakıcılar, Türkiye’de çalışamaz. Bayrampaşa yaşlı bakıcı aranıyor başlığında ilanları sistemden aratıp yabancı bakıcı aranıp aranmadığına dair kriterleri inceleyebilirsiniz. Bazı ilanlarda Ukraynalı veya Afrikalı bakıcı arandığı özel olarak işaretlenmiştir.

Bayrampaşa Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bayrampaşa bakıcı iş ilanlarına başvururken doğru bilgi vermeye dikkat edilmelidir. Referanslar veya eğitim bilgileri doğru verilmeli ve adayı yansıtmalıdır. Bayrampaşa profesyonel bakıcı aranıyor başlığındaki ilanlar adaylardan bazı kriterler isteyebilir. Örneğin Çocuk Gelişimi mezunu olmak yazıyorsa, siz bu kriteri taşıyorsanız başvurun aksi takdirde başvurunuz dikkate alınmaz.

Bayrampaşa’da Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Bayrampaşa’da bakıcı arayan ailelerle, mesaj gönderimi yoluyla iletişim sağlanır.  Ailelere mesaj göndermek için önce ilan başvurusu yapın. Ardından sistemden mesaj gönderme kısmından mesajınızı iletin. Aileler, müsait olduklarında sizlere dönüş yapacaktır. Ayrıca iletişim kurarken ciddiyeti korumak gerekir. Bayrampaşa evde bakım ilanları için başvuru yaptıktan sonra aileleri arayabilir veya E-posta da gönderebilirsiniz.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

İş arayanlardan ücret alınmaz. Bakıcı olarak çalışmak için iş arayanlardan 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince ücret talep edilmez. Sistemden bakıcı iş ilanlarını  görüntüleyerek size uyanlara başvuru gönderebilirsiniz.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz