Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Esenler Bakıcı İş İlanları

Esenler Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Esenler Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Esenler bakıcı iş ilanları, İŞKUR’dan veya yeni bir bakicibul.net üyeliği sayesinde bulunmaktadır. Esenler bölgesinin yerel iş arama danışmanlık merkezlerine de başvurabilirsiniz. Online özel danışmanlık firmaları da iş arayanlara yardım etmektedir. Bakıcı olarak yaşlı bakıcı, çocuk bakıcısı veya Alzheimer hasta bakıcısı gibi işler yapabilirsiniz. Esenler tam zamanlı bakıcı iş ilanları diye arama yaparak tam zamanlı iş ilanlarını görebilirsiniz.

Esenler’de Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Esenler’de bakıcı olarak çalışmak için bilgi, deneyim ve tecrübe lazımdır. Hizmet sunduğunuz alanın gerekliliklerini yerine getirmeniz gerekir. Örneğin bebek bakıcıları, bebeklerin güvenliğini ve beslenmesini sağlar. Sistem üzerinden ilan aratıp size uygun ilanlara başvurunuzu gönderebilirsiniz. Esenler’de bakıcı olarak çalışmak için gerekenler şunlardır;

 • Sakinlik
 • Hoşgörülü Olmak
 • Bebek Bakıcısı
 • Çocuk Bakıcılığı
 • Yaşlı Bakım
 • Hasta Bakıcılığı
 • Tecrübeli Olmak
 • Alana Özgü Bilgi Sahibi Olmak
 • Yüksek Enerjili Olmak
 • Referans Sahibi Olmak
 • Hijyen Sağlamaya Dikkat Etmek
 • Doktor Randevularını Takip Etmek

Esenler İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Esenler için bakıcı profili, bakicibul.net üzerinden açılır ve güncellenir. Sıfırdan yeni bir üyelik açmak ücretsizdir. Kullanıcı adı ve şifrenizle güncelleme yapmanız uygundur. Çocuk bakım konusunda 5-10 yıl tecrübeniz varsa ailelerin dikkatini daha kolay çekersiniz. Sistemden Esenler çocuk bakım elemanı diye aratarak başvurularınızı yapınız.

Esenler’de Bakıcı Ne İş Yapar?

Esenler’de bakıcı, oyun ablası, villa personel, temizlikçi, çocuk bakımı, hasta bakımı tarzında işleri yapmaktadır. Özel öğretmen olarak bakım hizmeti sunacaksanız, çocukların derslerine yardım etmeniz beklenir. Esenler dadı iş ilanları üzerine bir arama sağlayın ve hangi kriterlerde dadı arandığını kontrol edin. Esenler’de bakıcı şu işleri yapmaktadır;

 • Temizlikçi
 • Oyun Ablalığı
 • Özel Ders Öğretmeni
 • Aşçılık
 • Engelli Bakıcısı
 • Acil Durumları Yönetebilmek
 • Villa Personeli
 • Köpek Eğitmeni

Esenler hasta bakım elemanı aranıyor şeklinde sistemden arama yapınca hasta bakıcılarda hangi özelliklerin arandığını ilgili ilanlar üzerinden görebilirsiniz.

Esenler Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Esenler bakıcı iş ilanlarına bakicibul.net üyeliğiniz sayesinde başvurabilirsiniz. Eğer ki bir üyeliğe sahip değilseniz, yeni bir bakıcı profili oluşturmak için sisteme giriş yapınız. Esenler bebek bakıcısı iş ilanları için sistemden arama sağladığınızda size en uygun ilanlar listelenecektir.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması bakıcı arayan ailelerin güvenini kazanmak için çok önem arz eder. Ortaya çıkabilecek olumsuz sonuçları en baştan önlemek için de gereklidir. Bilgilerinizi yanlış girerek işverenleri yanıltmayınız. Özgeçmişinizde deneyim bilgileriniz de yazmalıdır. Bu sayede yaptığınız işte tecrübeli olduğunuz anlaşılacaktır.

Esenler’de Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Esenler’de bakıcı arayan ailelere, iş arama merkezlerinden veya bakicibul.net üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Sisteme giriş yapıp ilgili ilanlara başvuru sağladığınızda aileler sizi uygun görürse size dönüş sağlayacaklardır. Esenler çocuk bakıcısı iş ilanları şeklinde sistem üzerinden arama sağladığınızda birçok seçenekle karşılaşmanız olasıdır.

Esenler’de Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Esenler’de bakıcı maaşları oyun ablası, çocuk bakıcısı veya aşçı gibi hizmet türlerine göre farklılık gösterir. Örneğin bir villa personeli hem yemek yapıp hem misafir karşılıyorsa hem de temizlik yapıyorsa dolgun maaş alacaktır. İş tanımı ve görevlerin artma durumu, alınan maaşları belirleyecektir.  Maaş ortalaması,23.000 - 48.000 skalasındadır. Alınan maaşlar, sektöre göre değişir. Hasta bakıcısı, oyun ablası gibi işler yapma durumu maaşları etkiler.

Esenler’de Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Esenler’de deneyime göre bakıcı ücretleri, hasta bakıcısı mı yoksa çocuk bakıcısı mı olarak hizmet verildiğine göre değişecektir. Esenler gündüzlü bakıcı ilanları bebek bakım veya hasta bakımı için ilana açılan bir kategoridir. Gündüzlü bakıcı ihtiyacı bazen yaşlı bakımı, oyun ablalığı gibi işler için de doğmaktadır. Esenler’de deneyime göre bakıcı ücretleri şöyledir;

 • 0-2 Yıl Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 23.000 - 29.000
 • 3-4 Yıl Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 30.000 - 38.000
 • 5 + Fazla Yıl Tecrübeli Bakıcı Maaşı:40.000 - 48.000

Esenler’de Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Esenler’de yatılı bakıcı iş ilanları, bakicibul.net içerisinde bir bakıcı üyeliği açıp ilgili ilanlara başvurarak bulunur. İŞKUR’un lokal iş arama merkezlerinden de iş bulmanız mümkündür. Felçli ve yaşlı hastaların, yatılı bakıcılara ihtiyaçları olmaktadır. Esenler yatılı bakıcı iş ilanları başvurusu sağlamak için sistemden arama sağlayınız. Referans bilgilerinizin özgeçmişinizde yazdığına dikkat ediniz.

Esenler’de Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Esenler’de gündüzlü bakıcı işleri, Alzheimer hasta bakıcısı, aşçı, bebek bakıcısı gibi işlerdir. Ayrıca bebeklerin ve çocukların temel ihtiyaçlarını karşılamak da gündüzlü bakıcıların görevidir. Esenler günlük bakıcı iş ilanları villa personeli aşçı, oyun ablası gibi işler üzerine açılmıştır. Esenler’de gündüzlü bakıcı işleri şöyledir;

 • Hasta Bakıcısı
 • Yaşlı Bakımı
 • Yabancı Dil Öğreten Bakıcı
 • Yemek Hazırlığı
 • Oyun Ablalığı
 • Bebek Bakıcısı
 • Çocukları Dışarı Çıkarmak
 • Bebekleri Beslemek
 • Bebekleri Uyutmak
 • Gölge Öğretmen
 • Temizlik Personeli

Esenler’de Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Esenler’de yarım gün bakıcı olarak çalışmak, 08:00- 13:00 gibi kısa çalışma saatleri olduğu için avantajlıdır. Tam gün çalışmaya nazaran kazanılan para azdır. Bu sebeple kazancı önceleyen bakıcılar için avantajsızdır. Yarım gün bakıcı olarak çalışmak hem de ek gelir elde etmek isteyenler, çocuk bakımı, refakatçilik gibi işlere başvurabilir. Esenler part time bakıcı arayanlar şeklinde sistemden tarama yapınca karşınıza ilanlar gelecektir. Size en uygun olana başvurmanız lazım gelir. Kriterlerini taşımadığınız ilanlara başvurmamanız iyi olur. Çünkü işe seçilme şansınız az olur.  

Yabancı Bakıcılar Esenler’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’ de çalışmak için oturum izni aldıktan sonra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na çalışma izni için başvurarak çalışabilirler. Çalışma izniniz tamamen çıkınca Türkiye’de çalışabilirsiniz.  Yasal prosedürleri tamamlamak zorunlu bir durumdur. Esenler yaşlı bakıcı aranıyor şeklinde sistem üzerinden tarama yaptığınızda yaşlı bakıcılarla ilgili ilanlar karşınıza çıkacaktır. Yaşlı bakıcılara genelde yabancı bakıcılar, bakım hizmeti sunmaktadır.

Esenler Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Esenler bakıcı iş ilanlarına özgeçmişinizle başvurmadan önce tüm bilgilerinizin güncel olmasına dikkat etmeniz gerekir. Esenler profesyonel bakıcı aranıyor şeklinde arama yaparsanız size uygun ilanları bulabilirsiniz. Aileler, adaylara güvenmek için görsel olarak da görmek isteyebilir. Bu sebeple güncel bir fotoğrafınızı da özgeçmişe yükleyiniz.

Esenler’de Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Esenler’de bakıcı arayan ailelerle, bakicibul.net üzerinden verilen ilanların takibini yaparak iletişim sağlanır. Önce size uygun ilana başvurun sonra da ailelere mesaj gönderin. Esenler evde bakım ilanları çocuk bakıcısı, refakatçi, temizlikçisi, hasta bakıcısı gibi işlere yönelik verilen ilanlardan oluşur. Ailelere, işinizi ciddiyetle yaptığınızı iletişim dilinizle gösteriniz.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

Bakıcı olarak iş arayanlardan bakicibul.net, herhangi bir ücret talep etmemektedir. Esenler çocuk bakıcısı aranıyor başlığında sistemden ilan takip ettiğinizde, çocuk bakıcısı için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu’na göre iş arayanlardan ücret alınmaz. Sistemden bakıcı iş ilanlarını kontrol sağlayarak size en uyan ilana başvurunuzu gönderebilirsiniz. Bakıcı üyeliği oluştururken, isim ve soy isminizi de mahlas olarak değil, olduğu haliyle giriniz. Aileler, bakıcıların bilgilerine bakıp güven duymak istemektedir.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz