Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Güngören Bakıcı İş İlanları

Güngören Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Güngören Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Güngören bakıcı iş ilanları, bakicibul.net’te yeni bir üyelik açarak bulunur. Bakıcı üyeliği açmak ücretsizdir. Bilgilerinizi sisteme girerek iş ilanları aratabilirsiniz ve çıkan ilanlardan size uygun olanlara başvuru iletebilirsiniz. Güngören’de bulunan İŞKUR binasına da gidip birebir başvuru sağlayabilirsiniz. Ev yardımcısı, bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı gibi işleri bakıcılar yapar. Güngören tam zamanlı bakıcı iş ilanları için sistemden aratma yaptığınızda ihtiyacınız olan tüm ilanlar karşınıza çıkacaktır.

Güngören’de Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Güngören’de bakıcı olarak çalışmak için tecrübe, bilgi ve bu işi daha önce yapmış olmak gerekir. Ev hizmetleri yardımcısı, çocuk bakıcısı, oyun ablası, gölge öğretmen, hemşire gibi işleri bakıcılar yapmaktadır. Güngören’de bakıcı olarak çalışmak için gerekenler şöyledir;

 • Bebek Bakım
 • Çocuk Bakım
 • Yaşlılara Bakım Hizmeti
 • Hasta Bakıcısı
 • Donanım
 • Referans Sahibi Olmak
 • Ev Temizliğine Gitmek
 • Sabır
 • Hoşgörü

Güngören İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Güngören için bakıcı profili oluşturmak için bakicibul.net üyeliği açmanız gerekir. Bakıcı üyeliği oluşturmak ücretsizdir. Güncelleme için giriş bilgilerinizi kullanınız. Güngören çocuk bakım elemanı için sistemden arama yaptığınızda size en uygun ilanlar listelenecektir. Giriş bilgilerinizle sisteme giriş yapıp istediğiniz zaman ilan araştırması yapabilirsiniz.

Güngören’de Bakıcı Ne İş Yapar?

Güngören’da bakıcı, gündüz refakat etmek, çocuk bakımı, ev işleri yapmak gibi işlerle meşgul olur. Güngören dadı iş ilanları için sistem üzerinden arama sağladığınızda dadılık işiyle ilgili birçok ilan listelenecektir. Güngören’de bakıcı şu işleri yapar:

 • Çamaşır ve Bulaşık Yıkamak
 • Ütü Yapmak
 • Temizlik
 • Hijyeni Sağlamak
 • Doktor Randevusu ve İlaç Takibi Yapmak
 • Yemek Hazırlamak
 • Oyun Ablası
 • Gölge Öğretmen

Güngören hasta bakım elemanı aranıyor şeklinde sistem içerisinden arama sağlayın, karşınıza çıkan ilgili ilanlara başvurun.

Güngören Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Güngören bakıcı iş ilanlarına bakicibul.net sistemi içerisinde verilen ilanları takip yaparak başvurmanız mümkündür. Güngören bebek bakıcısı iş ilanları için sistemden tarama yaparsanız, bebek bakıcıları için verilen ilanları görürsünüz. Sizler de bebek bakıcısı olarak hizmet veriyorsanız, bu ilanlara başvurabilirsiniz.  

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru olması işçi ve işveren arasında güven problemi doğmaması için önemlidir. Güven, işe alımlarda önemli bir duygudur. Herhangi bir eksik veya yanlış bilgi, sonradan başınızı ağrıtabilir.  

Güngören’de Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Güngören bakıcı arayan ailelere, bakicibul.net üzerinden ulaşılır. Sistemden yeni bir bakıcı üyeliği oluşturunuz. İlgili ilan listesine göz atınız. Size uygun ilanlara başvuru yapın ve ailelere ulaşın. Güngören çocuk bakıcısı iş ilanları diye sistemden taratın. Karşınıza çocuk bakıcısı iş ilanları gelecektir. Bu sayede çocuk bakıcısı arayan ailelere, ulaşabilirsiniz.  

Güngören’de Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Güngören’de bakıcı maaşları hangi kulvarda hizmet verildiğine göre farklıdır. Örneğin bebek bakıcısı olarak çalışmak veya yaşlı bakıcısı olarak çalışmak, ücreti değiştirir. Ücret ortalaması, 24.000 - 50.000 arasıdır.

Güngören’de Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Güngören’de deneyime göre bakıcı ücretleri, çocuk bakıcısı veya bebek bakıcılığı gibi hizmetlere göre değişir. Güngören gündüzlü bakıcı ilanları diye sisteme yazın ve aratın. Karşınıza gündüz çalışabileceğiniz birçok iş ilanı gelecektir. Güngören’de deneyime göre bakıcı ücretleri şöyle;

 • 0-2 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 24.000 - 30.000
 • 3-4 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 33.000 - 41.000
 • 5 + Fazla Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 42.000 - 50.000

Güngören’de Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Güngören’de yatılı bakıcı iş ilanları, bölgenizdeki iş arama platformları, geçmiş referanslarınız veya İŞKUR sayesinde bulunur. bakicibul.net, yatılı bakıcıların başvurabilmeleri için bünyesinde birçok ilan sergilemektedir. Sisteme giriş yapıp yeni üyelik oluşturduğunuz takdirde ilanlara başvuru yapabileceksiniz. Güngören yatılı bakıcı iş ilanları kapsamında bir başvuru yapacaksanız, önce referanslarınızın olmasına dikkat ediniz.

Güngören’de Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Güngören’de gündüzlü bakıcı işleri, bebek bakıcısı, oyun ablası, ev hizmetleri yardımcısı, aşçı gibi işlerdir. Bakıcılar, bebeklerin veya çocukların, fizyolojik gelişimsel süreçlerine de destek olmalıdır. Çocuk psikolojisinden anlamayan biri, çocuk bakıcılığı da yapamaz. Güngören günlük bakıcı iş ilanları kapsamında bir araştırma yapacaksanız, bakicibul.net üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Sistemden ilgili ilanları arayabilirsiniz. Bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı gibi işler gündüzlü bakıcılardır. Güngören’de gündüzlü bakıcı işleri şöyledir;

 • Çocuk Bakıcısı
 • Yarım Gün Bakım Hizmeti Sunmak
 • Yaşlı Bakıcısı
 • Oyun Ablası
 • Bebek Bakım
 • Temizlik Yapmak
 • Engelli Bakım Hizmetleri
 • Gündüzlü Bakıcı
 • Bireylere Yatılı Bakım Hizmetleri
 • Refakatçilik
 • Yemek Hazırlığı
 • Hasta Bakıcısı
 • Ev Hizmetlerine Yardım

Güngören’de Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Güngören’de yarım gün bakıcı olarak çalışmak, yorucu bir iş olmaması nedeniyle avantajlıdır. Kazanılan para azdır, bu sebeple avantajı yoktur. Yarım gün, 12:00-18:00 gibi kısa saatlerde çalışabilirsiniz. Güngören part time bakıcı arayanlar için sistem içerisinde arama yapın ve size en uygun olan ilanlara başvurun. Part time, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı olarak çalışabilirsiniz. Bebek bakıcıları, aileleri evde olmayan bebeklere birkaç saatliğine bakmaya gelirler. İşverenler açısından yarım gün işçi çalıştırmak daha az maliyetlidir. Çalışanlar ise ek gelir elde etmek için bu tarz işlerde çalışabilir.

Yabancı Bakıcılar Güngören’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’ de bakıcı olarak çalışmak istiyorlarsa, oturum ve çalışma izni almalılar. Güngören yaşlı bakıcı aranıyor diye sistemden aratabilirsiniz. Yabancı bakıcılar için en uygun ilanlar çıkacaktır. Yaşlı bakımı, hasta bakımı, çocuk bakımı gibi işlerde yabancı bakıcılar çalışmaktadır. Yaşlı bakıcı olarak çalışmak için en az 5 yıl deneyiminiz olmalıdır. Çünkü yaşlıların ilaçlarını ve tıbbi durumlarını da kontrol edebilecek tecrübeli biri istenir.

Güngören Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güngören bakıcı iş ilanlarına başvuru sağlamadan önce güncel bir özgeçmiş kullanın. Ne kadar süredir bu işi yapıyor oluşunuz da özgeçmişinizde yazmalıdır. Çünkü işverenler, güvenilirliğe dikkat etmektedir. Güngören profesyonel bakıcı aranıyor diye sistemden ilanları aratabilirsiniz. Çıkan ilanları incelediğinizde, ne gibi kriterlerin arandığını görebilirsiniz. Profil resminiz güncel olmalıdır. Eğer resim yüklemiyorsanız da deneyimleriniz doğru olmalıdır. Özgeçmişinize eğer yabancı dil bilginiz varsa onu da ekleyin. Bazı aileler, Yabancı dil bilen bakıcı da arayabilmektedir. Bu sayede, işi almanız mümkün olur.

Güngören’de Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Güngören’de bakıcı arayan ailelerle, bakicibul.net içerisindeki ilanlar yoluyla iletişim kurulur. Başvurunuzu yapın ve ardından ailelere mesaj atın. E-posta yoluyla da ailelere ulaşmanız mümkündür. Kendinizi tanıtan bir ön yazıyla ailelere ulaşırsanız, işe alım şansınız artacaktır. Güngören evde bakım ilanları diye sistemden aratırsanız, size uygun ilanları bulacaksınız. İletişim sağlarken, saygılı konuşmanız gerekir. İşverenlerin sizi, işine önem veren biri gibi görmesi çok önemlidir.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

Bakıcı olarak çalışmak için iş arayanlardan ücret alınmaz. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince bakicibul.net, iş arayanlardan ücret talep etmez. Güngören özel bakıcı arayanlar diye sistemden aratın ve size uyan ilanlara başvurun. Bilginizin ve donanımınızın olduğu iş kollarına başvuru yapmanız önemlidir. Sistemden bakıcı iş ilanlarını görebilmek için üyelik oluşturunuz. Üyeliğinizin ardından ilanları kontrol edebilirsiniz.  

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz