Hemşire Arıyorum

Hemşire adayları arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Filtrele
Şehir
Çalışma Şekli
Pozisyonlar
Yabancı Dil
Eğitim
Cinsiyet
Medeni Durum
Yaş
Ücret
Temizle
Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz ?

Aradığın bakıcıyı bulabilmeniz için profesyonel müşteri temsilcimiz size yardım etsin.

 • Hemşire
İstanbul (Avrupa)
21 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
38 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
45 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
29 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
51 Yaşında
İzmir
68 Yaşında
İstanbul (Anadolu)
46 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
25 Yaşında
Bursa
26 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
39 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
29 Yaşında
İstanbul (Anadolu)
50 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
59 Yaşında
46 Yaşında
İstanbul (Anadolu)
46 Yaşında
İstanbul (Anadolu)
34 Yaşında
56 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
50 Yaşında

Evde bakım hemşiresi

Evde bakım hemşiresi; yatağa bağımlı ya da kendi ihtiyaçlarını bir başkasının desteğini olmadan yerine getiremeyecek durumda olan bakımı evde sağlanması gereken bireylere sunulan hizmettir.

Evde bakım hemşiresi hastanın fiziksel sağlık durumu ve ruh sağlığının tedavisinde çok önemli bir yer tutmaktadır. Ayrıca hasta olan bireyin aile üyeleriyle olan iletişimine de katkı sağlamalıdır. Hasta bireyin ihtiyaçlarını ve doktor gözetiminde sürdürülen tedavisini üstlenerek iyileşme sürecinde hem hastaya hem de aile üyelerine destek olmalıdır.

Evde bakım hemşiresi hastanın iyileşme yolundaki tüm sürece detaylarıyla hakim olmalı ve süreci kontrollü bir şekilde devam ettirmelidir. Böylece bireyin hayat şartlarını yükseltmelidir.

 

Evde Bakım Hemşiresinde Bulunması Gereken Özellikler Nelerdir?

 • İlk olarak bakım evde olacağı için güvenilir olmalıdır.
 • Eğitim almış olmalıdır.
 • Hasta bir kişinin bakımını üstlendiğinin bilincinde olup anlayışlı ve kibar bir yaklaşım sergilemelidir.
 • Hastanın doktor tedavisi veya ilaç kullanımı hakkındaki her detayı titizlikle takip etmelidir.
 • Aileyi bireyin hastalık süreciyle ilgili olarak düzenli bir şekilde bilgilendirmesi çok çok önemlidir.
 • Hasta bireyin fonksiyonel durumunu (yeme-içme, oturma-kalkma durumu, tuvalet ihtiyacı vb.) inceleyip takibini yapmalı.
 • Tedavi sürecinde hasta ve ailenin kararlarına saygı duymalıdır,
 • Hemşire yaka kartı takmak durumundadır.
 • Hastayla ilgili tedavi sürecindeki raporların takibini yapmaktan sorumludur.
 • Evde bakım hemşiresi hizmet sürecinde hastanın istek ya da şikayet taleplerini göz önünde bulundurmalıdır.
 • Hasta bireyle birebir temas halinde olacağı için kendi kişisel bakımına dikkat etmelidir.
 • Hasta ve ailenin mahremiyetine saygı duymalıdır.

 

Bakicibul.net Olarak Evde Bakım Hemşiresi Seçerken Nelere Dikkat Ediyoruz?

 1. Eğitim ve Deneyim: Hemşirenin eğitimi ve deneyimi, hastanın güvenliği ve ihtiyaçlarının doğru bir şekilde karşılanması açısından çok önemlidir.
 2. Referanslar ve İncelemeler: Hemşirenin referanslarını ve incelemelerini kontrol etmek, hemşirenin geçmiş performansını ve hastalar tarafından verilen yorumları gözlemlemek iyi bir fikir olabilir.
 3. İletişim becerileri: Hemşirenin hastalarla ve hastanın aile üyeleriyle iyi bir iletişim kurması, hastanın rahatsızlıklarını anlaması ve hastaların ihtiyaçlarını yerine getirmesi açısından önemlidir.
 4. İlgi ve Saygı: Hemşire, hastanın ihtiyaçlarını öncelikli olarak görmeli ve hastalarına saygı duymalıdır.
 5. Uyumlu Olma: Hemşirenin hastanın yaşam tarzına ve yaşam biçimine uyumlu olması, hastaların rahat ve huzurlu olmasını sağlar.

 

Evde Bakım Hemşiresi İş İlanları

Profesyonel ve anlayışlı evde bakım hemşiresi arıyorum, Hastam için uygun hemşireyi nasıl bulurum ? diyorsanız bakicibul.net en büyük yardımcınız olacaktır. Sitemizde yer alan evde bakım hemşiresi ilanlarına göz atabilir sizin için en doğru hemşireyi seçebilirsiniz.

Bu konuda daha fazla bilgi almak istiyorsanız işveren formumuzu doldurabilir ya da WhatsApp yardım hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul evde bakım hemşiresi

İstanbul'da evde bakım hemşiresi hizmeti, yaşlı, hasta veya engelli bireylerin evlerinde günlük ihtiyaçlarını karşılamaya, bakım ve destek sunmaya yönelik bir hizmettir. İstanbul'da evde bakım hemşireleri, hastaların yaşam kalitesini artırmak, hastalık sürecini kolaylaştırmak ve hastaların ailelerine yardımcı olmak amacıyla eğitilmiş ve deneyimli kişilerdir. Hizmetler arasında yatak ve pozisyon değiştirme, yeme-içme desteği, günlük aktivite desteği, ilaç bildirimi ve tedavisi, temizlik ve özenli bakım gibi işlemler bulunabilir. İstanbul'da evde bakım hemşireliği hizmeti, hastaların evde kalmasını ve hastalık sürecini daha kolay ve konforlu bir şekilde atlatmasını sağlar. Sizin için en uygun evde bakım hemşiresini bulmak için bakicibul.net sitemize güvenebilirsiniz.

Devamını Oku
Sık Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz

Evde bakım hemşiresi seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir?

Evde bakım hemşiresi arıyorum diyen iş verenlerimiz adaylarını seçerken dikkat edilmesi gerekenler kişinin; sabırlı, güler yüzlü ve hastanın ihtiyaç takibini aksatmadan yapabilecek biri olmasıdır. İlk yardım bilgisinin düzeyi de görüşmelerde ev bakım hemşiresi adaylarına sorulması gereken sorular arasında yer almaktadır.

Evde bakım hemşiresi ilaç takibi yapar mı?

Ev bakım hemşiresi, ailelerin isteği veya hastanın ihtiyacı doğrultusunda ilaç takibi yapabilmelidir. Bu konuda sorumluluk alabilecek deneyimli adayları bulmak için bakicibul.net sitemizden form doldurabilir veya whatsapp yardım hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden evde bakım hemşiresi ile çalışmalıyım?

Hasta bakımı ve ilk yardım konusunda eğitimli biri ile çalışmak; hastanın sağlığı, ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu ihtiyaçların zamanında ve doğru bir şekilde karşılanması bakımından büyük önem taşımaktadır.

Evde bakım hemşiresi hastanın kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılar mı?

Evet, evde bakım hemşiresi hastanın kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılar. Hemşire, hastanın günlük ihtiyaçlarını karşılamak için temel bakım görevlerini yerine getirir, hastanın hijyen ve günlük temizliğini kontrol eder, hastanın yiyecek ve içeceklerini hazırlar ve hastaya yardım eder. Ayrıca, hastanın fiziksel aktivite seviyesini ve egzersiz rutinini kontrol etmek, hastanın ilaçlarını kontrol etmek ve hastaların tıbbi ihtiyaçlarını karşılamak da hemşirenin sorumlulukları arasındadır. Kişisel bakım ihtiyaçları hastanın yaşam kalitesini arttırır ve hastanın huzurlu ve rahat olmasını sağlar.

Filtrelemeye Git

Görüşme talep etmek istiyor musunuz?

Onaylıyorum Vazgeç

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz