Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Maltepe Bakıcı İş İlanları

Maltepe Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
 • İstanbul
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Maltepe Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Maltepe bakıcı iş ilanları, bakicibul.net üzerinden bulunur. Yaşlı bakıcı, hasta bakıcısı, çocuk bakıcısı gibi işler için sistemde ilan bulabilirsiniz. İlanlara başvurmak için siteye üye olmanız gerekir. Bakıcı üyeliği oluşturmak tamamen ücretsizdir. Sizler de özel öğretmen gibi bakıcı işleri yapmak istiyorsanız sisteme kaydolabilirsiniz. Maltepe tam zamanlı bakıcı iş ilanları için sistemden arama yapmak başvurularınızı iletmeniz mümkündür. 

Maltepe’de Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Maltepe’de bakıcı olarak çalışmak için çocuk bakımı veya yaşlı bakımı gibi alanlarda deneyim sahibi olmak şarttır. Ayrıca referanslar, iletişim yeteneği gibi konular da istenir. Güvenilir biri olmanız da önemlidir. İşverenin çalışma saatlerine uymanız gerekir. Maltepe’de bakıcı olarak çalışmak için şunlar gerekir;

 • Sorumluluk Bilincinde Olmak
 • Ev Temizliği Yapmak
 • Bebek Bakımı
 • Çocuk Bakıcılığı
 • Yaşlı Bakıcısı
 • Referans Göstermek
 • Eğitimli Olmak
 • Sertifika Almak
 • Hasta Bakımı Yapmak
 • Tecrübe

Maltepe İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Maltepe için bakıcı üyeliği bakicibul.net sayesinde oluşturulmaktadır. Güncelleme yapmak için kullanıcı adı ve şifre edinmeniz gerekir. Maltepe çocuk bakım elemanı için başvuru yapmak isteyenler, sistemden ilanları kontrol edebilirler.  

Maltepe’de Bakıcı Ne İş Yapar?

Maltepe’de bakıcı, bakıma ihtiyacı olan kişilere bakım hizmetinde bulunur. Örneğin çocuk bakıcıları, çocukların gelişimine katkıda bulunurlar. Zekâ oyunları veya hikâye anlatma gibi aktivitelerle çocuklara bakarlar. Maltepe dadı iş ilanları üzerine sistemden arama yapın.  Özgeçmişinizi göndererek ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Maltepe’de bakıcı şu işleri yapmaktadır:

 • Bebek Bakıcısı
 • Ev İşleri Yapmak
 • Temizlik İşleri Yapmak
 • Çocuk Bakımı Yapmak
 • Yaşlı Bakımı Yapmak

Maltepe hasta bakım elemanı aranıyor başlığıyla sistemden arama sağlayın ve size uygun ilanları görün.

Maltepe Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Maltepe bakıcı iş ilanlarına bakicibul.net üzerinden özgeçmiş göndererek başvuru yapılır. Önce sisteme üye olmanız lazımdır. Bebek bakım alanında tecrübeliyseniz, sistemden ilan aratabilirsiniz. Maltepe bebek bakıcısı iş ilanları aramasını yaparak ilgili ilanlara başvurunuz. Özgeçmişinizin güncel olmasına son derece dikkat ediniz. Her geçen gün sisteme yeni güncel ilan eklenmektedir. Başvurunuz uygun görülürse, aileler sizi mülakata çağırabilir.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru olması işe alınmanız için önemlidir. İşe alım sürecinizde olumsuz bir durum oluşmaması için bilgilerinizi doğru giriniz. İşe alım yapan kişiler, doğru bilgi ekleyen adaylara güvenirler.

Maltepe’de Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Maltepe’de bakıcı arayan ailelere, bakicibul.net’ten ulaşılmaktadır. İlanlara başvurabilir ve ardından ailelere mesajınızı iletebilirsiniz. Ailelere E-posta göndermeniz son derece uygundur. Sistemde ailelerin E-postaları yer alabilir. Çocuk bakıcısı alanında hizmet verenler, Maltepe çocuk bakıcısı iş ilanları için sistemden arama sağlasınlar. Uygun ilanlar listelenmiş olacaktır.

Maltepe’de Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Maltepe’de bakıcı maaşları hizmet alanınıza göre değişir. Yaklaşık bakıcı maaşları, 26.500 - 55.000 civarıdır. Bebek bakıcısı veya çocuk bakıcısı olup olmamak da maaşları etkiler.

Maltepe’de Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Maltepe’de deneyime göre bakıcı ücretleri, hizmet verdiğiniz meslek koluna göre değişir. Bebek veya çocuk bakıcısı olarak çalışmanın ücreti değişebilir. Maltepe gündüzlü bakıcı ilanları kapsamında sistemden ilan aratabilirsiniz. Maltepe’de deneyime göre bakıcı ücretleri şöyledir;

 • 0-2 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 26.500 - 34.500
 • 3-4 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 35.500 - 46.500
 • 5 + Fazla Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 47.500 - 55.000

Maltepe’de Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Maltepe’de yatılı bakıcı iş ilanları, bakicibul.net sayesinde bulunur. İş arayışınız varsa danışmanlık merkezlerinden de yardım almanız mümkün. Maltepe yatılı bakıcı iş ilanları için bir iş arayışınız varsa sisteme üye olun. Ardından referanslarınızı bilgilerinize ekleyerek başvurularınızı yapın.  

Maltepe’de Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Maltepe’de gündüzlü bakıcı işleri, fizyoterapist, Alzheimer hasta bakıcı, engelli birey bakıcısı gibi hizmetlerdir. Maltepe günlük bakıcı iş ilanları için başvuru yapmak isteyenler, sistemden yeni bir bakıcı üyeliği oluşturabilirler. Maltepe’de gündüzlü bakıcı işleri şu şekildedir;

 • Engelli Bakıcısı
 • Hasta Bakıcısı
 • Refakatçi
 • Çocuk Bakıcısı
 • Yatılı Bakıcı
 • Yaşlı Bakım Hizmetleri
 • Oyun Ablası
 • Bebek Bakımı ile İlgilenmek
 • Ev İşleri

Maltepe’de Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Maltepe’de yarım gün bakıcı olarak çalışmak duruma göre avantajlı veya avantajsız olabilir. Az bir çalışma süresi vardır ve çalışanların kendi hayatlarına vakit kaldığı için avantajlıdır. 18:00-00:00 gibi saatlerde çalışılmaktadır. Alınan maaş azdır, bu sebeple avantajı yoktur. Maltepe part time bakıcı arayanlar başlığındaki ilanlardan; çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı veya hasta bakıcısı gibi ilanları inceleyerek, size uygun olana başvuru gönderebilirsiniz.

Yabancı Bakıcılar Maltepe’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’ de oturum ve çalışma izni alarak çalışabilir. Maltepe yaşlı bakıcı aranıyor başlığında ilan aratabilirsiniz. Sistemden ilanları filtreleme yapın ve çıkan ilanlara bir kontrol sağlayın. Genelde yaşlı ve hasta bakım ilanlarında yabancı bakıcılar için de çalışabilme olanağı tanınır. Yabancı bakıcılar, Türkiye’de yaşlı bakıcısı, çocuk bakıcısı, Yabancı dil bilen bakıcı veya bebek bakıcısı olarak çalışabilirler. Yabancı bakıcı olarak ilanlara başvurmak için sisteme üye olmalısınız. Üyelik oluştururken özgeçmişinizin güncel olduğuna yönelik bir kontrol sağlayın.

Maltepe Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Maltepe bakıcı iş ilanlarına başvuru yapmadan önce özgeçmişiniz ve bilgileriniz güncel mi değil mi kontrol ediniz. Maltepe profesyonel bakıcı aranıyor diye sistem üzerinden arama sağlarsanız, sizin deneyiminize uygun ilanlar çıkacaktır. Bazı aileler, aradıkları bakıcının eğitimli ve donanımlı olmasını ister. İlan kriterlerini dikkatli okumak, bu yüzden çok önemlidir. Bakıcılık mesleğine yeni başlayan bakıcılar, ilan kriterlerini okumadan başvuru yapmasınlar. Çünkü bazen 5 seneyi geçkin deneyim istenen ilanlar verilebilmektedir. Deneyimsiz olması fark etmez diyen ilanlara başvurunuz. Bazı ilanlarda deneyimsiz bakıcıların da başvurularının beklendiği belirtilmektedir. Deneyimsiz bakıcılar, bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı olarak çalışabilir. Ancak part time veya günlük olarak işe başlarlar. Deneyim kazandıkça yatılı bakıcılığa geçebilirler.

Maltepe’de Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Maltepe’de bakıcı arayan ailelerle, bakicibul.net içindeki mesaj gönderme bölümünden iletişim kurulmaktadır. Sistem size uygun olan ilanları görebilirsiniz. Ailelere mesaj gönderdikten sonra E-posta üzerinden de ulaşabilirsiniz. Böylelikle fark edilme şansınızı artırırsınız. Maltepe evde bakım ilanları için sistemden filtreleme yaptıktan sonra çıkan ilanlara başvurunuz. Ailelere mesaj attığınızda onlara kendinizi detaylıca tanıtın. Sahip olduğunuz eğitimlerinizi, deneyimlerinizi, tecrübelerinizi de mesajınızda anlatmaya özen gösterin. Aileler, siz onlara ulaşmadan size mesaj gönderebilir. Özgeçmişinizi inceledikten sonra sizi işe uygun görürlerse ulaşabilirler. Mümkün mertebe saygılı bir iletişim dili kullanmalısınız. Sizi neden işe almaları gerektiğini onlara detaylıca açıklayın. Böylece işi ne kadar istediğinizi onlara göstermiş olursunuz.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

İş arayanlardan ücret alınmaz. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince bakicibul.net, iş arayan kişilerden ücret alınmaz. Maltepe özel bakıcı arayanlar için sistemden ilan incelemesi yapabilirisiniz. Bunun için sisteme giriş yapabilir ve üyelik profilinizi güncelleyebilirsiniz. Bakicibul.net, bakıcı iş ilanlarını kontrol etmenize aracı olur. Oluşturacağınız üyelik ücretsizdir. Profil resminizi de özgeçmişinize mutlaka ekleyiniz. İşverenlerin size olan güveni böylece artacaktır. Özgeçmişinizi her gün güncel tutun.  

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz