Oyun Ablası Arıyorum

Oyun Ablası adayları arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Filtrele
Şehir
Çalışma Şekli
Pozisyonlar
Yabancı Dil
Eğitim
Cinsiyet
Medeni Durum
Yaş
Ücret
Temizle
Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz ?

Aradığın bakıcıyı bulabilmeniz için profesyonel müşteri temsilcimiz size yardım etsin.

 • Oyun Ablası
İzmir
21 Yaşında
İstanbul
23 Yaşında
İstanbul
19 Yaşında
İstanbul (Anadolu)
27 Yaşında
İstanbul (Anadolu)
30 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
34 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
33 Yaşında
Afyonkarahisar
31 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
19 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
21 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
19 Yaşında
İstanbul
25 Yaşında
İstanbul (Anadolu)
24 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
36 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
27 Yaşında
İstanbul (Anadolu)
36 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
31 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
28 Yaşında

Oyun Ablası

Kuşkusuz ki; çocuğunuzun çağdaş, kültürlü ve üniversite mezunu bir genci örnek almasını ve bir profesyonel oyun ablası tarafından eğitilmesini istersiniz. Her aile çocuğunun el becerilerinin ve ufkunun geniş olmasını diler. İşte tam bu noktada aradığınız kişi bir oyun ablasıdır. Özellikle kız çocuğunuz gözünün önünde rol model alacağı donanımlı, eğitimli ve kendini geliştirmiş bir hemcinsinin olması çok önemli bir konudur. bakicibul.net bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Oyun ablası seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli nokta bir öğretmen ya da bakıcı seçmediğinizdir. Oyun ablası ile öğretmen arasında bir fark olmadığını düşünmek çok yanlış olur. Çünkü öğretmen çocuğun eğitimi ile ilgilenirken oyun ablaları çocuğunuzun eğitici oyunlar oynayarak mental sağlığının gelişmesi, sanatsal, görsel beceriler ve el becerileri üzerinde yoğunlaşır. Elbette ki oyun ablaları da gerekli durumlarda çocuğunuzun eğitimiyle ilgilenecektir. Ancak nihayetinde oyun ablalarının asıl görevi sosyal ve ruhsal gelişimi sağlamaktır. Oyun ablası çocuğun toplumla bütünleşmesinde ve sosyalleşmesinde önemli bir noktadadır. Oyun ablası çocuğunuzun ihtiyacı olan birçok konuda destek sağlamaktadır. Oyun ablasının çocukla beraber geçirdikleri zamana ebeveynler karar vermektedir. Aileler bu genç ve eğitimli kişilerin çocuklarına yaptıkları katkıdan çok memnun olmaktadırlar.

 

Oyun Ablası Arıyorum

"oyun ablası arıyorum" diyorsanız, güvenli bir seçenek bulmak çok önemlidir. bakicibul.net, bu ihtiyacınızı karşılamak için en güvenli seçenktir. Sitemiz  bakicibul.net, yüz binlerce ebeveyn tarafından kullanılan bir online platformdur ve yabancı dadılar, çocuk bakıcıları, bebek bakıcıları ve ev işleri için personel arayan ailelere yardımcı olmaktadır.

bakicibul.net, kalifiye ve güvenilir oyun ablaları sunmak için çok sayıda adayın profillerini içermektedir. Ayrıca, sitemizdeki oyun ablalarının referansları, eğitim durumları ve geçmiş deneyimleri gibi bilgiler de mevcuttur. Bu bilgiler, anne ve babaların en uygun oyun ablasını seçmelerine yardımcı olabilir.

Bakıcıbul.net, ayrıca güvenli bir ödeme sistemi sunmaktadır. Anne ve babalar, oyun ablalarının ücretlerini güvenli bir şekilde ödeyebilir ve bu, ödemelerin güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlar.

 

Oyun Ablası Ücreti Ne Kadardır?

Oyun ablası maaşı çalışma saatlerine göre ve aldığı sorumluluğu göz önünde bulundurduğunuzda değişkenlik gösterebilir. Oyun ablaları genellikle üniversitelerin çocuk gelişimi, okul öncesi öğretmenliği, psikoloji gibi bölümlerinde eğitim görmüş öğrenci ve mezunlardır. Oyun ablasının ücretleri sizin oyun ablasından beklentileriniz, oyun ablasının deneyimi, çalışma süresine göre değişkenlik göstermektedir. Oyun ablası talepleri yoğun olarak haftada 2 gün 3 saat, 3 gün 4 saat, ya da her akşam 3 saat en çok tercih edilen çalışma şekilleridir. Bu süreler size göre değişebilir. Haftanın 2 gününü 3 saat olacak şekilde çalışacak bir oyun ablası ayda 24 saat çalışacaktır. Bu duruma göre 2023 yılı için oyun ablası ücreti 2.320 TL şeklinde olacaktır. Unutmayınız bu ücret saate ve oyun ablasının deneyimlerine göre değişkenlik gösterebilir. Oyun ablasının ücretini günlük verebilir, haftalık ve aylık olacak şekilde de verebilme imkânınız bulunmaktadır. bakicibul.net internet adresinden maaş aralığını belirleyerek oyun ablası ilanı kolaylıkla verebilirsiniz.

 

Oyun Ablasının Eğitimdeki Rolü Nedir?

Oyun ablası çocuğunuzla okul dışında ev ortamında daha aktif ve sosyal zaman geçirdiği için çocuğunuzun yeteneklerine daha hakim olacaktır. Bu yetenekleri keşfederek uygun aktiviteler ve oyunlarla çocuğunuzun gelişimine destek olacaktır. Ayrıca oyun ablası çocuğunuzla sağlam bir iletişim kurarak okuldaki dersleri ve ödevleri hakkında bilgi sahibi olacaktır. Çocuğunuzun zorlandığı ve destek alması gereken ödevlerine yardımcı olarak okul hayatının evde de düzenli bir şekilde devam etmesini sağlayacaktır.

 

Oyun Ablası İle Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Oyun ablası arıyorum ama avantajlarını ilk öğrenmem gerek diyorsanız oyun ablasının ilk olarak önemini bilmelisiniz. Oyun ablası evde çocuğa eğitim vermek isteyen aileler için oldukça önemlidir. Aileler, işleri nedeniyle çocuklarına öğrenim konusunda tam olarak yardımcı olamayabilir. Aynı zamanda işten geldikten sonra ebeveynlerin enerjisi çocuklarıyla oynamak için kalmayabilir. Oyun ablası, okul öncesi çağdaki çocuklara, verilen eğitimlerde önemli role sahiptir. Oyun oynayarak büyüyen çocuklar, oyun ablasıyla kolaylıkla anlaşabilir. Ayrıca oyun abisi de çocukların birtakım beceriler kazanmasına da yardımcı olur. Anaokulu çağında çocuklarla güçlü bir iletişim kuran oyun ablaları, çocukların yabancı dil gelişimine ve motor becerilerine katkıda bulunur. Çocuğunuzun okul öncesinde ne tür bir eğitim alması gerektiğini bilmiyorsanız, BakiciBul.net internet adresini ziyaret ederek bu konu hakkında bilgi alabilir, oyun ablası ile çalışmanın avantajlarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

 

Oyun Ablasının Çocuklara Ve Ailelere Faydaları Nelerdir?

 • İngilizce bilen oyun ablası çocuklarla oyun oynayarak onlara yabancı dil öğretir, Sadece İngilizce için bu geçerli değildir. Farklı herhangi bir dilen oyun ablası o dili küçük yaşta çocuğunuza öğretmiş olur.
 • Çocukların ev ödevlerine yardımcı olur.
 • Çocuklara sınav zamanlarında ders çalıştırarak sınavlarından yüksek puan almasını amaçlar.
 • Çocuğunuzun düzeyine göre ve çocuğunuzun isteğine göre bir oyun seçerek nitelikli ve eğlenceli vakit geçirilmesini sağlar.
 • Ebeveynler akşam saatlerinde dışarı çıktığında, oyun ablası çocuklarla ilgilenir.
 • Çocuğunuzla birlikte kitap okuyarak, kitap okuma alışkanlığının oluşmasını sağlar.
 • Çocukları okuldan alır ve aileler gelene kadar onunla ilgilenir.
 • Çocuklara tiyatro gibi çeşitli kültürel aktiviteler konusunda bilgi verir.
 • Ebeveynler tatile gidecekse, tatilde zamanlarında çocuklarla ilgilenir.
 • Çocukları spora teşvik eder.
 • Çocukları öz bakımları konusunda yönlendirir ve eğitir.
 • Çocuğun içindeki potansiyelini görür ve açığa çıkmasında yardımcı olur.
 • Türkiye de bulunan üniversitelerde okuyan oyun ablaları, çocuklara vizyon katar.
 • Çocuk gelişimi konusunda oldukça bilgili olduklarından ailelere de rehberlik edebilir.

 

Oyun Ablası İş İlanları

Öncelikle nasıl bir oyun ablası aradığınızı açık bir şekilde belirtmelisiniz. Günümüzde yabancı dil bilgisi olan, çeşitli yeteneklere sahip ve deneyimli oyun ablalarına olan talep yüksektir. bakicibul.net olarak sizlere oyun ablası arayışınızda destek olmaktayız. Sitemizde yer alan oyun ablası ilanlarına göz atabilir, sormak istediğiniz soruları bakicibul.net mail adresimize iletebilir ya da dilerseniz WhatsApp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

 

Oyun Ablası Arıyorum, Oyun Ablası Nasıl Seçiliyor?

 • Öncelikle bir bakıcı ya da öğretmen seçmediğinizin farkında olmalısınız.
 • Çocuğunuza her anlamda yardımcı olacak bir rol model seçimi yapıyorsunuz.
 • Oyun ablası seçerken en dikkat edilmesi gereken nokta oyun ablasının kişisel donanımını sağlamış eğitimli biri olması gerekmektedir.
 • Çocuğu anlayabilmek için formasyon bilgisine sahip olması gerekmektedir.
 • Ayrıca çocuğunuzla birlikte zaman geçireceği için kişisel hijyenine dikkat etmesi gerekir.
 • Çocuğunuzun ihtiyacı olan desteği almasını sağlamak için oyun ablasının farkındalığının yüksek olması gerekmektedir.
 • Tüm bunlara ek olarak profesyonel bir danışmanlık hizmetiyle bakicibul.net sizlerin yanında yer almaktadır, çocuğunuza uygun olan oyun ablasını seçebilirsiniz.

 

Oyun Ablası Çocuk Bakımı Yapar Mı?

Oyun ablası, özel eğitim gerektiren çocuklar dışında kalan bütün okul öncesi çocuklarla ilgilenir. Oyun ablaları, genellikle çocukların oyun oynamasına ve yabancı dil öğrenmesine yardımcı olurlar.

 

Çocuk Bakıcısı Ve Oyun Ablası Arasında Farklar Nelerdir?

Oyun Ablası kısmi zamanlı çalışırken çocuk bakıcısı tam zamanlı olarak çalışmaktadır. Oyun ablası çoğunlukla üniversitede eğitim alan kişilerdir. Bu nedenle yarı zamanlı ya da haftanın belirli günleri birkaç saatlik zaman dilimlerinde size yardımcı olabilirler. Çocuğunuzu okuldan aldıktan sonra ödevlerine yardım edecek, yabancı dil konusunda ona yardımcı olacak, çocuğunuzla kaliteli zaman geçirecek oyunlar düzenleyerek onu eğitecek bir oyun ablası ile çalışmayı tercih edebilirsiniz. Eğitimli olmaları, talep edeceğiniz konularda yetkin olmaları sizin için ve çocuğunuz için önemli bir artı olacaktır. BakiciBul.net internet adresimizden oyun ablası ilanı verebilir, aynı zamanda adayların profillerini inceleyebilirsiniz.

 

Oyun Ablası Nasıl Olmalı?

Oyun ablaları, çocuklar için sonrasında bir rol model haline gelebiliyor. Bu nedenle de oyun ablaları hal ve hareketlerine dikkat etmelidir.  Oyun ablaları sigara kullanmamalıdır, disiplinli olmalıdır. Çocuk oyunları konusunda bilgi sahibi olmalı, çocukların sosyal, mental ya da eğitsel gelişimini takip etmelidir. İyi derecede İngilizce konuşabilmeli çocuğunuzun küçük yaşta İngilizce öğrenmesine destek olabilmelidir. Müzik, dans ya da resim gibi konulara hakim olmalı, ailelerin yaşantılarını saygı göstermesi gerekmektedir. Türkçeyi düzgün kullanarak, çocukların dil yeteneklerinin gelişimini sağlamasına yardımcı olmalıdır.  

Devamını Oku
Sık Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz

Oyun ablasının izin saatleri nasıl belirlenir?

Oyun ablası izin saatleri, yerel yasalar, işveren uygulamaları ve iş sözleşmeleri gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. Oyun ablası pozisyonu genellikle tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak yapılabilir ve bu pozisyonda çalışanlar yıllık izin, hastalık izni, tatil günleri veya diğer özel izin gibi haklarına sahip olabilirler.

Oyun Ablası Ev Ödevlerine Yardımcı Olur Mu?

Oyun ablaları ailenin isteğine göre çocukları okuldan alır, eve getirerek yemeğini yemesini sağlar. Bunun dışında derslerine de yardımcı olur. Özellikle ilkokul dönemindeki çocuklar için ev ödevlerinin tek başına yapılması zordur. Oyun ablasıyla birlikte çocuk, ebeveynleri eve gelinceye kadar ev ödevlerini yapabilirler.

Oyun Terapisti Aranıyor Mu?

Bazen aileler çocuklarının davranışlarını anlamlandırabilmek için oyun terapistine ihtiyaç duyarlar. Oyun terapisti olmak için üniversitelerin çocuk gelişimi, okul öncesi öğretmenliği gibi alanlarından mezun olmak gerekmektedir. Oyun terapistleri oyun oynayarak çocukların duygularını dışa vurmasını sağlarlar

Çocuklar Oyun Ablasına Hangi Yaşta İhtiyaç Duyar?

Günümüzde 1 yaşından itibaren oyun ablaları tercih edilmektedir. Ağırlıkla 7 yaş ve üzerindeki çocuklar için seçilen oyun ablaları, özellikle derslere yardımcı olması için tercih edilmektedir.  

Oyun Ablası Temizlik Yapar mı ?

Oyun ablasının temizlik yapma durumu, oyun ablasının görev tanımına ve müşterinin isteğine bağlıdır. Bazı oyun ablası sadece oyun oynayarak çocuğu eğlendirmeyi veya çocuğun zihinsel ve fiziksel ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar, bu nedenle evdeki temizliğe katkıda bulunmazlar. Başka bazı oyun ablası ise, evdeki temizlik görevlerinin de yer alabileceği daha geniş bir görev tanımına sahip olabilirler ve temizlik yapma ihtimali vardır. Her durumda, müşterinin isteği ve oyun ablasının yeteneği dikkate alınarak temizlik konuşulabilir.

Neden yabancı oyun ablası tercih etmeliyim?

Yabancı bir oyun ablası tercih etmenizin birçok nedeni olabilir:

 1. Dil becerisi: Yabancı bir oyun ablası, çocuğunuzun dil becerisini geliştirmesine yardımcı olabilir ve çocuğunuzun yabancı dil öğrenmesine imkan tanıyabilir.
 2. Kültür farklılığı: Yabancı bir oyun ablası, çocuğunuzun farklı kültürler ve yaşam tarzları hakkında bilgi sahibi olmasına ve anlayış kazanmasına yardımcı olabilir.
 3. Yetenekler: Yabancı bir oyun ablası, çocuğunuzun farklı yetenekleri ve ilgileri konusunda ona rehberlik edebilir.
 4. İşletme fırsatı: Yabancı bir oyun ablası, çocuğunuzun yabancı bir ülkede yaşam veya okuma fırsatı sunabilir veya gelecekte yurt dışındaki işletme fırsatlarını arttırabilir.

Ancak, yabancı bir oyun ablası tercih etmenizin öncelikli amacının çocuğunuzun ihtiyaçlarını karşılaması olduğunu unutmayın. Her durumda, çocuğunuzun en iyi ilgisi ve güvenliği göz önünde bulundurulmalıdır.

Filtrelemeye Git

Görüşme talep etmek istiyor musunuz?

Onaylıyorum Vazgeç

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz