Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Şile Yaşlı Bakıcısı İş İlanları

Şile Yaşlı Bakıcısı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
 • İstanbul
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Şile Yaşlı Bakıcısı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Şile yaşlı bakıcısı iş ilanları, bakicibul.net üzerinden bulmanız son derece mümkündür. Şile evde yaşlı bakıcı iş ilanları diye sistem üzerinden aratabilirsiniz. Size en uygun ilanlar, bakicibul.net’te! Yaşlı bakım hizmetlerinde ev temizliği, yemek yapımı ve yaşlıların günlük işlerini halletme gibi görevler mevcuttur.

Şile’de Yaşlı Bakıcısı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Şile’de yaşlı bakıcısı olarak çalışmak için tecrübeli olmanız gerekir. Şile yaşlı bakım hizmeti kapsamında hangi kriterlerde ilanlar verildiğini sistemden görmeniz mümkündür. Şile’de yaşlı bakıcısı olarak çalışmak için neler gereklidir;

 • Disiplin Sahibi
 • Metanetli Olmak
 • Esnek Çalışmaya Uyumluluk
 • Referans Sahibi Olmak
 • Deneyim ve Tecrübe Sahibi Olmak
 • Eğitimli Olmak
 • Özgeçmiş

Şile tam zamanlı yaşlı bakıcı iş ilanları kapsamındaki ilanları kontrol etmek için sistemden üye olmanız gerekir.

Şile İçin Yaşlı Bakıcısı Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Şile için yaşlı bakıcısı profili bakicibul.net üzerinden oluşturularak güncelleme sağlanır. Şile hasta yaşlı bakıcı iş ilanları incelemesi yapmak istiyorsanız, sistemden ilanları kontrol ediniz. Üyeliğiniz tamamen ücretsiz açılacaktır. Böylece ilanlara da ücretsiz başvurabileceksiniz.

Şile’de Yaşlı Bakıcısı Ne İş Yapar?

Şile’de yaşlı bakıcısı, günlük ev işlerini yapar. Şile yaşlı bakıcısı kapsamındaki ilanları görmek için sisteme üye olun. Şile’de yaşlı bakıcısının yaptığı işler şöyle;

 • Yaşlıya Duygusal Destek Vermek
 • İlaçları Mutlaka Zamanında Almasını Söylemek
 • Refakatçilik
 • Temizlik
 • Yemek
 • Sosyal Aktiviteler

Şile deneyimli yaşlı bakıcı iş ilanları için sistemden filtreleme yaptığınızda size özel ilanları görmeniz mümkün olacaktır.

Şile Yaşlı Bakıcısı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Şile yaşlı bakıcısı iş ilanlarına İŞKUR gibi iş arama merkezlerinden başvurabilirsiniz. Online olarak bakicibul.net üzerinden de başvuru yapmanız mümkündür. Şile deneyimli yaşlı bakıcı iş ilanları üzerine siteye giriş yapıp kontrol sağlayabilirsiniz. Başvurularınızı yaparken, özgeçmişinizi eksiksiz iletiniz.   

Şile Yaşlı Bakıcısı İş İlanlarına Başvururken Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Şile yaşlı bakıcısı iş ilanlarına başvururken profil bilgilerinin doğru doldurulması işverenlerle aranızda herhangi bir sorun çıkmaması açısından elzemdir. Ayrıca yanlış bilgi vermek sizin için suç unsuru oluşturacaktır.

Şile’de Yaşlı Bakıcısı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Şile’ de yaşlı bakıcısı arayan ailelere, daha önce o ailelerle çalışmış referanslar aracılığıyla ulaşılır. Veyahut bakicibul.net gibi birçok işveren ve bakıcı adayını bir araya getiren online platform sayesinde de ulaşabilirsiniz. Şile yaşlı bakıcısı arayanlar siteye giriş yapıp ilgili ilan kontrollerini sağlayabilirler.  

Şile’de Yaşlı Bakıcısı Maaşları Ne Kadardır?

Şile’de yaşlı bakıcısı maaşları, 36-500 - 78.000 civarında demek mümkün. Bakıcılar bazen gündüzlü ya da yatılı da hizmet verirler. Bu durumda alacakları ücret farklılaşır. Şile deneyimli yaşlı bakıcı iş ilanları kapsamındaki ilanları sistem üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Şile’de Deneyime Göre Yaşlı Bakıcısı Ücretleri Nasıl Değişir?

Şile’de deneyime göre yaşlı bakıcısı ücretleri deneyim yılına göre artar veya azalır. Şile’de deneyime göre yaşlı bakıcısı maaşları aşağıdaki tabloda sizlere gösterilmektedir:

 

Deneyim Süresi

 

Minimum Maaş (En Düşük)

 

Ortalama Maaş

 

Maksimum Maaş (En Yüksek)

0-1 Yıl

 

36.500

 

42.500

 

47.500

 

2-4 Yıl

 

49.500

 

54.500

 

59.500

 

5-9 Yıl

 

61.500

 

64.500

 

68.500

 

10 Yıl + Süre

 

71.000

 

73.500

 

78.000

Şile’de Yatılı Yaşlı Bakıcısı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Şile’de yatılı yaşlı bakıcısı iş ilanlarını online bir şekilde bulmanız mümkündür. Şile yatılı yaşlı bakıcı iş ilanları için sistemden arama yapın. Size uygun ilanlar karşınıza çıkacaktır. Daha önce ailelerle çalışan arkadaşlarınızdan da referans alıp başvuru sağlayabilirsiniz. Yatılı bakım işi, biraz tavsiye üzerinde bulunan bir iştir.

Şile’de Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı İşleri Nelerdir?

Şile’de gündüzlü yaşlı bakıcısı işleri yaşlılara bakım vermek, yaşlıların sağlık işlemleriyle ilgilenmek üzerine kurulu işlerdir. Şile profesyonel yaşlı bakıcısı kapsamındaki birçok ilanda en az 10 yıl deneyim istenmektedir. Sizler de deneyim konusunda kendinize güveniyorsanız, bu ilanlara başvurabilirsiniz. Şile’de gündüzlü yaşlı bakıcısı işleri;

 • Medikal İlaç Takibi Yapmak
 • Yaşlı Bakım Hizmeti Vermek
 • Günlük Ev İşleri
 • Sosyalleşme Desteği

Şile yaşlı bakıcısı iş ilanları araması yapan yaşlı bakıcılar, nasıl koşullarda çalışıldığını merak etmektedir. Hem çalışma sistemleri hem de ücret hakkında bilgi almak için bakicibul.net’e üye olun.

Şile’de Yarım Gün Yaşlı Bakıcısı Olarak Çalışılabilir Mi?

Şile’de yarım gün yaşlı bakıcısı olarak çalışılabilir ve yaşlılara bakım verilebilir. Sisteme girin ve Şile part time yaşlı bakıcı aranıyor başlığındaki ilanlara bir göz atın. Genelde çalışma saatleri 18:00-00:00 arasında kısa olan yarım gün bakıcılar, yaşlıların ihtiyaçlarını karşılarlar. Yaşlılara yemek yapmak, onların beslenme saatlerini takip etmek gibi birçok detay, yaşlı bakıcının görevidir.

Yabancı Yaşlı Bakıcılar Şile’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı yaşlı bakıcılar Türkiye’de oturum ve çalışma izni alarak mesleklerini icra edebilirler. Şile yaşlı bakım hemşiresi kriteri üzerinde açılan ilanları sistemden kontrol edebilirsiniz. Yasal izinlerini tamamlayan yaşlı bakıcılar, bakicibul.net üzerinden üyelik açabilirler. Bu üyelik sayesinde yabancı bakıcılar, Türkiye’de işlerini yapabilirler.  

Şile Yaşlı Bakıcısı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şile yaşlı bakıcısı iş ilanlarına, başvuru sağlamak isteyen adaylar, Şile yaşlı bakıcısı acil üzerine filtre yapabilirler. Özgeçmişinizi doldurmadan ilanlara başvurmayın. Özgeçmişiniz full doluluk oranında olmalıdır. Bu sayede ailelerin dikkatini daha fazla çekersiniz. Ailelerle iletişim sağlarken, saygılı bir dil kullanmaya özen gösterin. Ayrıca profil resminiz veya isim, soy isminiz fake olmamalıdır. Bu şekilde işverenleri yanıltmış olursunuz ve bu suç unsuru oluşturur.  

Şile’de Yaşlı Bakıcısı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Şilede yaşlı bakıcısı arayan ailelerle, online bir şekilde iletişim kurulmaktadır. Bu iletişim kurma sistemini sağlıklı biçimde bakicibul.net üzerinden yürütebilirsiniz. Şile yaşlı refakatçi iş ilanları kapsamındaki tüm ilanları sistemden görebilirsiniz. Size uygun ilanları filtreleme yaparak kriterleri uygun olanlara başvuru iletebilirsiniz. Ailelerle iletişim sağlarken, E-posta veya arama sistemini de tercih etmeniz uygun olur. Fakat bu tercihi yaparken ailelerin beklentilerine uygun hareket etmeye özen gösteriniz.

Şile’de Yaşlı Bakıcısı Olmak İçin Gerekli Eğitim ve Sertifikalar Nelerdir?

Şile’de yaşlı bakıcısı olmak için gerekli eğitim ve sertifikalar, Yaşlı ve Hasta Bakımı, Fizyoterapi, Etkili İletişim ve Organizasyon gibi programlardır. Bu eğitimlere katılmanız, kişisel gelişiminize katkı sağlayacaktır. Aileler, eğitimli ve donanımlı bakıcıları işe almak ister. Üyelerine kaliteli hizmet almak isteyen ailelerle iletişim kurmak için bakicibul.net üyeliği oluşturun. Eğitim bilgilerinizi mutlaka sisteme giriniz. Kaç senedir bakıcı olarak çalıştığınız gibi detaylar da CV’nizde olmalıdır. Şile’de yaşlı bakıcısı olmak için gereken eğitim ve sertifikalar şunlardır;

 • Afet Eğitimi
 • Kriz Yönetimi
 • İlkyardım Eğitimi
 • Fizyoterapi
 • Anatomi Eğitimi
 • Hemşirelik Lisans Programı
 • Hasta Bakım Hizmetleri
 • Fizyoterapi
 • Temel Sağlık Programları
 • Etkili İletişim ve Organizasyon
 • Yaşlı Bakım Hizmetleri
 • Yaşlı ve Hasta Bakımı

bakicibul.net üyeliği açarak size uygun ilanlara başvurabilirsiniz. Sisteme bilgilerinizi girerken doğru girmeye gayret ediniz. Kesinlikle mahlas isim veya farklı bir fotoğraf kullanmayınız. Tamamen sizin güncel halinizi yansıtan bir görsel seçiniz. Görselin çözünürlüğü yüksek olmalı ki aileler, sizi inceledikleri zaman güven unsuru oluşabilsin. Bu sebeple başarılı bir bakıcı adayı olarak üyeliğinizi eksiksiz biçimde tamamlayınız.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz