Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Silivri Bakıcı İş İlanları

Silivri Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Silivri Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Silivri bakıcı iş ilanları, bakicibul.net veya yerel iş arama platformları aracılığıyla bulunmaktadır. Çocuk bakıcısı, hasta bakıcı, engelli hasta bakıcısı, bebek bakıcısı gibi işleri bakıcılar yapar. Bakıcı profili açarak seçtiğiniz ilanlara başvurunuzu göndermeniz mümkündür. Silivri tam zamanlı bakıcı iş ilanları için sistemimizden arama yapıp uygun ilanlara başvurunuzu iletiniz.

Silivri’de Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Silivri’de bakıcı olarak çalışmak çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcılığı, bebek bakım elemanı gibi bakıcılık alanlarında deneyim lazımdır. Referanslarınız da olmalıdır. Sakin bir dille ailelerle iletişime geçiniz. Silivri’de bakıcı olarak çalışmak için gerekenler şunlardır;

 • Referans Vermek
 • Hasta Bakıcı
 • Deneyimli Olmak
 • Güçlü İletişim Kurmak
 • MEB Onaylı Sertifika Almış Olmak
 • Yaşlı Bakımı
 • Temizlik İşleri Yapmak
 • Bebek Bakıcısı Olmak
 • Çocuk Bakısı
 • Alanında Eğitimli Olması
 • Ailelere Geribildirim Vermek

Silivri İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Silivri için bakıcı üyeliği bakicibul.net’ten oluşturulur. Güncelleme yapmak için kullanıcı adı ve şifreyle giriş yapın. Her gün sistemi kontrol edin ki güncel ilanlardan haberdar olun. Silivri çocuk bakım elemanı için iş arıyorsanız, sistemi her gün kontrol edin, güncel ilanlara başvuru şansı yakalayın.

Silivri’de Bakıcı Ne İş Yapar?

Silivri’de bakıcı, bireylere bakım verir. Dadılar ve çocuk bakıcıları, çocuklara kaliteli zaman geçirme imkânı sunar. Çocukların gelişimsel süreçlerine de destek olurlar. Örneğin onlarla oyun oynarlar, kitap okurlar, ninni söylerler. Silivri dadı iş ilanları kapsamında arama yapacaksanız, sisteme üye olunuz. Silivri’de bakıcı şu işleri yapmaktadır:

 • Çocuk Bakıcısı
 • Yaşlı Bakıcısı
 • Hasta Bakıcısı
 • Bebek Bakım Elemanı
 • Ev İşleri Yapan Eleman
 • Temizlik Elemanı
 • Aşçı

Hasta bakım alanında tecrübeniz varsa, Silivri hasta bakım elemanı aranıyor yazıp sistemden aratın. Karşınıza çeşitli kriterlerde ilanlar çıkacaktır. İlanların açıklamalarını dikkatlice okuyunuz.

Silivri Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Silivri bakıcı iş ilanlarına bakicibul.net üzerinden başvuru yapmanız uygundur. Bebek bakıcısıysanız, Silivri bebek bakıcısı iş ilanları diye sistemden aratın. Birçok ilan karşınıza gelecektir. İlan açıklamalarını okuyup kriterlerini taşıdığınız ilanlara başvurabilirsiniz.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru olması herhangi bir olumsuz hukuki sonuç doğmaması için önemlidir. Aileler, güvendikleri bakıcıları mülakata çağırır. İşe alımlarda şansınızı artırmak için özgeçmiş ve site içi bilgileriniz de dahil olmak üzere tüm bilgilerinizi doğru giriniz.

Silivri’de Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Silivri’de bakıcı arayan ailelere, bakicibul.net’ten ulaşılır. Örneğin çocuk bakıcısısınız diyelim, Silivri çocuk bakıcısı iş ilanları diye sisteme yazıp ilan araması yapınız. Size uygun ilanlara özgeçmişinizi gönderiniz.

Silivri’de Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Silivri’de bakıcı maaşları 28.000 - 58.000 civarıdır. Yaşlı bakıcısı, oyun ablalığı, çocuk bakıcısı işlerinden hangisini yaptığınıza göre de maaşınız değişir. Hizmet kolu, alınan maaşı belirlemek için çok etkilidir.

Silivri’de Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Silivri’de deneyime göre bakıcı ücretleri, hasta bakıcı, dadı, engelli hasta bakıcı olup olmamaya göre değişir. Silivri gündüzlü bakıcı ilanları üzerine arayışınız varsa sistemden filtreleme yapabilirsiniz. Silivri’de deneyime göre bakıcı ücretleri şu şekildedir;

 • 0-2 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 28.000 - 37.500
 • 3-4 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 38.500 - 49.500
 • 5 + Fazla Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 50.000 - 58.000

Silivri’de Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Silivri’de yatılı bakıcı iş ilanları, bakicibul.net’teki ilan kısmından bulunmaktadır. Arzu edenler, İŞKUR veya özel iş arama merkezlerine de başvurabilirler. Silivri yatılı bakıcı iş ilanları bakicibul.net içerisinde verilen ilanlardır. Referanslarınızı sisteme yükleyerek bu ilanlara başvurabilirsiniz. Yatılı bakım yaşlı, hasta veya felçli kişilere verilir.

Silivri’de Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Silivri’de gündüzlü bakıcı işleri, bebek bakıcılığı, yaşlı bakıcı, engelli bakıcı, temizlik görevlisi gibi işlerdir. Silivri günlük bakıcı iş ilanları hizmet verilen alana göre farklı ücretlendirmelerle verilmektedir. Silivri’de gündüzlü bakıcı işleri şöyledir;

 • Temizlik İşleriyle Uğraşmak
 • Hasta Bakıcılığı
 • Refakatçi
 • Çocuk Bakımı
 • Engelli Bakıcılığı Yapmak
 • Alzheimer Hasta Bakıcısı
 • Fizyoterapi Hizmetleri
 • Hayvan Gezdirme
 • Yaşlı Bakımı Yapmak
 • Oyun Ablalığı Yapmak
 • Bebek Bakıcısı
 • Yatılı Bakım Vermek

Silivri’de Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Silivri’de yarım gün bakıcı olarak çalışmak her zaman avantajlı değildir. Çalışma saatleri, 12:00-18:00 gibi kısa saatler olduğu için avantajlıdır. Ancak tam zamanlı çalışmaya nazaran ücretleri düşüktür. Bu yönüyle bakıcılar için pek kazançlı olmaması dolayısıyla avantajsızdır. Silivri part time bakıcı arayanlar şeklinde sistemden arama yaptığınızda; çocuk bakım, bebek bakımı için iş ilanları verildiğini göreceksiniz. Çalıştıkları için evde çocuklarına bakamayan aileler, yarım gün bakıcı ihtiyacı duyarlar. Ek iş yapmak isteyenler, yarım gün çalışabilir. Yarım gün çalışma sistemi ile tam gün çalışma sistemi farklıdır. Yarım gün çalışırken, ailenin beklentilerine göre daha esnek koşullarda çalışabilmeniz mümkündür. Bu sebeple işveren aileyle istişare yaparak iş tanımını belirleyebilirsiniz.

Yabancı Bakıcılar Silivri’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’ de çalışabilmek için önce oturum sonra da çalışma izni almak mecburiyetindedir. Silivri yaşlı bakıcı aranıyor diye yazdığınızda sistemde karşınıza birçok ilan gelir. Bazı ilanların kriter bölümünde yabancı bakıcıların arandığı yazmaktadır. Yabancı dil bilen bakıcı, yaşlı bakıcısı gibi işlerde yabancı istihdamı çok fazladır. Yabancı bakıcılar, çalışma sistemlerine göre farklı ücret alabilirler. Yabancı bakıcı, genelde çocuklarına yabancı dil öğretmek isteyen ailelerin tercih ettiği bir hizmet elemanıdır.

Silivri Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Silivri bakıcı iş ilanlarına başvururken özgeçmişiniz ve sistemdeki bilgileriniz doğru olmalıdır. Silivri profesyonel bakıcı aranıyor sistemden ilan aratmanız mümkündür. Aileler, işe alım için adaylarla görüşme yaparlar ve adayları mülakata çağırırlar. Kendinizi ailelere doğru ifade etmelisiniz. Çünkü doğru ve düzgün iletişim kuran adaylar, işe alım için uygun görülmektedir. Hangi bakıcılık alanı için başvuru yapacaksanız o alanın kriterlerini taşımanız gerekir. Aileler, online veya yüz yüze görüşme yapmak isteyebilirler. Size uygun olan görüşme yöntemini tercih edebilirsiniz. Ailenin bütçesi ve çalışma şartlarınızın uyuşup uyuşmadığına dikkat ediniz.

Silivri’de Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Silivri’de bakıcı arayan ailelerle, bakicibul.net sayesinde iletişim kurmak mümkündür. Silivri evde bakım ilanları genelde ailelerin özel talepleri üzerine açılır. Sistemden ilanları kontrol edin ve size uygun ilanlara başvurun. Sistem üzerinde mesaj gönderebilme imkânınız mevcuttur. E-posta üzerinden de ailelere mesaj gönderebilirsiniz. Aileleri numaralarından arayabilirsiniz. Bazı aileler, sisteme cep numaralarını da kaydeder. Sizlerin de özgeçmişlerinizde irtibat numaranız olmalıdır. Özgeçmişinizi eksiksiz biçimde doldurun ki seçim şansınız artsın. Özgeçmişinizin içerisinde irtibat numaranızın doğru yazdığından da emin olunuz.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

İş arayanlardan ücret alınmaz. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince, iş arayanlardan ücret alınmamaktadır. Ailelerin özel taleplerine yönelik ilanları da sistemden kontrol etmeniz mümkündür. Silivri özel bakıcı arayanlar yazarak sistemden kontrol sağlayınız. Bu sayede size uygun ilanlara başvurabilmiş olacaksınız. Özgeçmişiniz tamamıyla güncel olmalıdır. Sistemden üyeliğinizi açtığınızda isim soy isim gibi önemli bilgilerinizi yanlış girmeyiniz. bakicibul.net bünyesindeki bakıcı iş ilanlarını görmek için sistemde üyelik açınız. Her gün yeni ilan açılıp açılmadığını sisteme giriş yaparak kontrol edebilirsiniz.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz