Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Şırnak Bakıcı İş İlanları

Şırnak bakıcı iş ilanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yararlanmak istediğiniz bakım hizmetleri BakıcıBul’da!

Filtrele
İlçe
 • Şırnak
Çalışma Şekli
Pozisyonlar
Bu kategoride ilan bulunamadı

Şırnak Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Şırnak’ta bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net sitesini ziyaret ederek üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturma sırasında uymanız gereken öncelikli kural; özgeçmişinize ait olan deneyim, eğitim, referans, sertifika gibi bilgilerinizin kusursuz olmasına özen göstermektir. Bilgileriniz içerisinde yanlış, size ait olmayan bir bilginin yer alması, ilan sahibinin başvurunuzu değerlendirmeye almayacağı anlamına gelir. Bu olumsuzluğun yaşanmaması adına bilgilerinizi dikkatle siteye yüklemelisiniz. İşlemin arkasından site üzerinden yapacağınız “şırnak bakıcı” aramasıyla Şırnak’taki bakıcı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. 

Şırnak’ta Bakıcı Olarak Çalışmak için Neler Gereklidir?

Şırnak’ta bakıcı olarak çalışmak için, güvenilir, sabırlı, anlayışlı, eğitimli, deneyimli olmanız gerekir. Şırnak’ta bakıcı olarak çalışmak için bakicibul.net sitesine giriş yaparak site içerisinde bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz için sizden istenen özgeçmiş bilgilerinin doğru ve net bir şekilde siteye yüklenmesi gerekmektedir. Şırnak’ta bakıcı olarak çalışabilmek için sahip olunması gereken özellikler şu şekildedir:

 • Esnek çalışma saatlerine uyum göstermelisiniz.  
 • Eğitimli olmalısınız.
 • Deneyimli olmalısınız.
 • Güvenilir olmalısınız.
 • İletişim becerileriniz güçlü olmalı.
 • Güvenilir bir referans gösterebilmelisiniz.
 • Sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. 

Şırnak’ta Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Şırnak’ta bakıcı profili oluşturmak isteyenler, bakicibul.net internet sitesini ziyaret ederek bakıcı profili oluşturabilirler. Bakıcı profili oluştururken özgeçmiş bilgilerinize ait olan bilgiler içerisinde bir hata yapmamanız çok önemlidir. Bilgiler arasında yanıltıcılığa sebebiyet verebilecek olan herhangi bir yazı, işverenin başvurunuzu diğer adaylar arasında en arkaya atmasına neden olur. Diğer adayların arkasında kalmak ise; başvuru süreciniz için epey olumsuz bir durumdur. Bilgiler gerçeklikle girildiğinde bakıcı profilinizi onaylayabilir ve Şırnak’ta iş ilanı arayışına başlayabilirsiniz. Bilgilerinizi güncellemek istediğiniz zaman siteye giriş yaparak güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Şırnak’ta Bakıcı Ne İş Yapar?

Şırnak’ta bakıcı, bebek, çocuk, hasta, yaşlı alanlarından biri üzerinde hizmet sağlar. Bakım hizmetlerinin ortak noktaları; bireylerin refahını sağlamak, ihtiyaçlarını karşılamak, güvenliklerini sağlamaktır. Bunların yanı sıra bireysel olarak verilen hizmetler de  mevcuttur. Eğer bebek bakım hizmet veriyorsanız; bebeğin bütün ihtiyaçları, günlük rutinleri sizin sorumluluğunuz altında olacaktır. Çocuk bakım hizmeti veriyorsanız; çocuğun yaşına göre eğer okul seviyesindeyse okuluna destek olmak, ev ödevlerine yardım etmek, dersleriyle ilglenmek gibi sorumlulukları da almış olacaksınız. Yaşlı bakım alanında hizmet veriyorsanız; yaşlı bireyin günlük rutinlerini, dışarıda vakit geçirmek istediği zamanlarda ona yardımcı olmak gibi görevleriniz olur. Hasta bakım alanında hizmet vermekse; sağlık kontrollerine beraber gitmek, ilaçlarının takibini yapmak gibi görevleri üstlenir. 

Şırnak Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Şırnak bakıcı iş ilanlarına başvurmak için, bakicibul.net sitesinde bir üyelik oluşturmanız gerekir. Oluşturacağınız üyelikte sizin sertifikalarınız, eğitimleriniz, referanslarınız ve deneyimleriniz hatasız bir şekilde ilgili alanlara eklenmelidir. Özgeçmişinize ait bilgilerinizde bir hatanın bulunduğunu işveren fark ederse adayların başvurularını değerlendirirken sizin başvurunuzu değerlendirmeyecektir çünkü güven kıstasını yerine getirmemiş olursunuz. Bilgiler tamamlandıktan sonra bakıcı profilinizi oluşturmuş olacaksınız. Site üzerinden “şırnak bakıcı” anahtar kelimelerini girerek Şırnak’ta bakıcı iş ilanlarına ulaşabilir ve içerisinden seçmek istediğiniz ilana başvuruda bulunabilrsiniz.  

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, adaylar arasında süren başvuru inceleme sürecininin olumlu sonuçlar doğurması için profil bilgilerinizin doğru doldurulması gereklidir. Bilgileriniz arasında kusurlu bir ifadenin yer alması, başvuru adayının tercih edeceği bir durum olmayacaktır. İlana başvuru yaptıktan sonra hatalarınızdan dolayı değerlendirilmeme gibi bir durumun yaşanmaması adına her bir bilginin gerçek olması şarttır.  

Şırnak’ta Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Şırnak’ta bakıcı arayan ailelere ulaşmak için bakicibul.net adresinde bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz için bazı özgeçmiş bilgileriniz gereklidir. Eğitim, deneyim, sertifika, referans gibi verilerin gerçekleri yansıtması öncelikli koşuldur. Gerçekleri yansıtmayan her özgeçmiş, güvenilirliği sağlamayacak ve inceleme aşamasından öteye gidemeyecektir. Profilinizi oluşturduktan sonra “şırnak bakıcı”, “şırnak bebek bakıcı” gibi kriterlerinize uygun olan aratmayı gerçekleştirerek iş ilanlarına başvuruda bulunabilir ve ailelere mesaj atabilirsiniz.  

Şırnak’ta Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Şırnak’ta bakıcı maaşları, bakıcının deneyimi, çalışma süresi ve verdiği hizmete göre değişkenlik gösterir. Bakım hizmetinin bebek - çocuk ya da yaşlı - hasta olması, aynı maaş karşılığına denk düşmemektedir. Çalışma süreleri özelinde gündüzlü bakıcının ücretlendirmesiyle yatılı bakıcının ücretlendirmesi de farklı olacaktır. Deneyimlerin fazla olması talep edilirliği arttıracağı için deneyimli bakıcılar daha yüksek bir maaş alırlar. Şırnak’ta ortalama bakıcı maaşı, 17.000₺ ile 20.000₺ arasında şekillenir. 

Şırnak’ta Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Şırnak’ta deneyime göre bakıcı ücretleri, bakım hizmeti veren bakıcının kaç yıllık bir çalışma hayatı olduğu ile ölçülmektedir. Yıllara göre bir değerlendirme yapılırsa 5 yılın üzerinde bir çalışma hayatına sahip olan bakıcı ile 1 yıl deneyime sahip olan bakıcı, aynı ücreti almayacaktır. Deneyimli olan bakıcı, her zaman çok daha yüksek bir maaş alır. Şırnak’ta deneyime göre bakıcı ücretleri şu şekilde listelenebilir: 

 • 1 - 2 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 17.500₺ - 21.000₺
 • 3 - 4 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 21.500₺ - 24.500₺ 
 • 5 + Yıl Üzeri Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 24.500₺ ve üstü

Şırnak’ta Yatılı Bakıcı İş İlanlar Nasıl Bulunur? 

Şırnak’ta yatılı bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net adresinde bir üyelik açmanız gerekmektedir. Üyeliğiniz için girmeniz gereken özgeçmiş bilgilerinizi yanlışsız bir şekilde siteye yüklemelisiniz. Üyelik işleminizi bitirdikten sonra sitenin ana sayfası üzerinden “şırnak yatılı bakıcı”, “şırnak yatılı” aramalarını gerçekleştirerek Şırnak’taki yatılı bakıcı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İlanlar arasında seçtiğiniz bir tanesine mesaj göndererek ilana başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Şırnak’ta Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Şırnak’ta gündüzlü bakıcı işleri, bakıcının işvereni mesai saatlerinde olduğu sürece evdeki ailesine bakım hizmeti vermesi ile ortaya çıkan bir çalışma türüdür. Gündüzlü bakıcılar, bireylerin bütün ihtiyaçlarını karşılamakla, ev işlerini düzenli bir hale getirmekle, refahlarını ve güvenliklerini sağlamakla yükümlüdürler. Bireylerin günlük rutinleri içerisinde yer alan aktivitelere destek olmalıdır. 

Şırnak’ta Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı mı?

Şırnak’ta yarım gün bakıcı olarak çalışmak, bakıcının kendi hayatının bir kısmını iş hayatında geçirmesi, geri kalan kısmında istediği gibi işlerine yürütebilmesi, avantajlı bir durumdur. Her iki alana da gerekli olan özeni ve vakti ayırabilen yarım gün bakıcı saatlik olarak ücret alır. 

Yabancı Bakıcılar Türkiye’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar Türkiye’de çalışabilmek için oturum izni alabilmelidir. Oturum izni alabilen bakıcı, çalışma iznini de almak konusunda daha rahat olacaktır. Çalışma izni almak için hazırlaması gereken evraklar arasında; pasaport, doğum belgesi, sağlık raporu gibi belgelerin başvuruya eklenmesi gerekir. Başvurusu gerçekleşen bakıcının vergi ve kesintileri düzenli olarak yatırıp yatırmadığını bakıcı takip etmekle yükümlüdür. Bu durumun yanı sıra rahat bir iletişim kurmak isteyen bakcının Türkçe dil yeterliliğine sahip olması gerekir. 

Şırnak’ta Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Şırnak’ta bakıcı iş ilanlarına başvururken dikkat edilmesi gereken; bakıcı olarak başvuran aday ile işverenin ilan üzerindeki kriterlerinin birbirine uygun olmasıdır. Bu iki taraf arasında ortak bir payda bulunamazsa ya da sağlanamazsa bakım hizmeti gerçekleşmez ve vakit kaybı yaratır. İlana başvururken kriterlerinize uygun olup olmadığını dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. 

Şırnak’ta Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Şırnak’ta bakıcı arayan ailelerle iletişime geçmek için, bakicibul.net internet sitesine üyeliğinizi oluşturmalısınız. Üyelik oluştururken deneyimlerinize, referanslarınıza, eğitimlerinize özen göstererek, gerçek olduklarından emin olarak ilgili alanlara eklemelisiniz. Özgeçmiş bilgilerinizi siteye kaydettikten sonra internet adresinin ana sayfasında “şırnak bakıcı” aramasıyla bir filtreleme oluşturarak Şırnak’ta bakıcı arayan ailelere ulaşabilir ve onlara mesaj gönderebilirsiniz.  

Bakıcı Olarak Çalışmak için Ücret Talep Ediliyor mu?

Bakıcı olarak çalışmak için, bakicibul.net adresinde hiçbir ücret talep edilmemektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu’na bağlı olduğumuz için bakıcılardan iş arama süreçlerinde hiçbir ücret talep edilmemektedir. Şırnak’ta iş ilanı arayan tüm bakıcılar, diledikleri gibi sisteme kayıt yaptırıp kendilerine uygun iş ilanlarını arayabilirler.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz