Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Zonguldak Bakıcı İş İlanları

Zonguldak bakıcı iş ilanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yararlanmak istediğiniz bakım hizmetleri BakıcıBul’da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar
Bu kategoride ilan bulunamadı

Zonguldak Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Zonguldak’ta bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net sitesini ziyaret ederek site içerisinde bir üyelik oluşturabilirsiniz. Üyeliğiniz için sizden istenen özgeçmiş bilgilerinizi doğruluğundan emin olduğunuz bir şekilde yüklemelisiniz. Siteye yüklediğiniz bilgiler içerisinde size ait olmayan bir özgeçmiş bilgisine rastlanması sonucunda başvurunuz geçersiz sayılır. Siteye yüklediğiniz bilgileri tamamladıktan sonra üyeliğinizi oluşturabilir ve “zonguldak bakıcı” aramasını sağlayarak Zonguldak’taki bakıcı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.   

Zonguldak’ta Bakıcı Olarak Çalışmak için Neler Gereklidir?

Zonguldak’ta bakıcı olarak çalışmak için, anlayışlı, sabırlı, deneyimli, eğitimli, güvenilir olmanız gerekir. Zonguldak’ta bakıcı olarak çalışmak için bakicibul.net adresini ziyaret ederek siteye üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliğiniz için girmeniz gereken bilgilerinizi, gerçelikten sapmayacak bir şekilde girmelisiniz. Zonguldak’ta bakıcı olarak çalışabilmek için sahip olunması gereken özellikler şu şekildedir:

 • Esnek çalışma saatlerine adapte olmak
 • Eğitimli olmak 
 • Deneyimli olmak 
 • Güvenilir bir insan olmak
 • İletişim becerilerinde güçlü olmak 
 • Güvenilir bir referans sahip olmak 
 • Sabırlı ve anlayışlı olmak
 • İlk yardım sertifikasına sahip olmak 

Zonguldak’ta Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Zonguldak’ta bakıcı profili oluşturmak isteyenler, bakicibul.net internet sitesine giriş yapmalı ve sitede bir üyelik oluşturmalıdır. Üyelik oluştururken eğitim, referans, sertifika, deneyim gibi özgeçmiş bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde siteye yüklemelisiniz. Eksik ya da yanlış bulunan bir başvuru özgeçmişi, işveren için gerekli olan güveni sağlamayacak ve değerlendirme aşamasına geçemeyecektir. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra site içerisinde “zonguldak bakıcı” aramalarını sağlayarak Zonguldak bakıcı iş ilanlarına ulaşabilir ve istediğiniz şekilde bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. 

Zonguldak’ta Bakıcı Ne İş Yapar?

Zonguldak’ta bakıcı, bebek, çocuk, hasta, yaşlı alanlarında bakım hizmeti verir. Hasta bakıcı, bireyin günlük ihtiyaçlarını, sağlığını, ilaçlarını, rutinlerini, kişisel ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlüdür. Çocuk bakıcı, çocuğun yaş grubuna göre bir hizmet sunar. Çocuğun kişisel ihtiyaçları, temel ihtiyaçları, ev ödevleri, dersleri, dışarı zaman aktiviteleri gibi alanların sorumluluğunu üstlenir. Bebek bakıcı, bebeğin bütün ihtiyaçlarını karşılar. Beslenme, uyku düzeni, temizlik, oyun, eğitsel aktivite gibi sorumlulukları vardır. Yaşlı bakıcı, bireyin ev düzeni, temizliği, kişisel ihtiyaçları, temel ihtiyaçları, egzersizlerinden görevlidir. 

Zonguldak Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Zonguldak bakıcı iş ilanlarına başvurmak için, bakicibul.net sitesine giirş yapmalı ve kendinize bir üyelik oluşturmalısınız. Üyeliğinizi oluşturabilmeniz için sizden özgeçmiş bilgileriniz istenecektir. Bu bilgileri sitede ilgili alanlara girerken bilgilerinizin yanıltıcı bir his uyandırmadığına ya da direkt yanıltıcı olmadığına dikkat etmelisiniz. İşverenler yanıltıcı bilgilerin bulunduğu başvuruları diğer başvuruların en arkasına ekler ve bir daha dönüp bakmaz. Bilgiler tamamlandıktan sonra sitede kendinize bir üyelik oluşturmuş olacaksınız. Sitedeki arama çubuğuna “zonguldak bakıcı” şeklinde bir ifade girerek Zonguldak’taki bakıcı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İlanlar arasında bir tanesini seçerek o ilana başvuru yapabilir ve ailelere mesaj gönderebilirsiniz.   

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, bakıcının işe alınma sürecini rahatlatacaktır. Eğer profil bilgilerinizde gerçek olmayan, yanıltıcı bir ifade kullanırsanız; işverenlerin ihtiyacı olan güven duygusunu zedelemiş olursunuz. Bu zedelenme sonucu işe alınmanız da gerçekleşmeyecektir. Olumsuz bir durum yaşamamak adına bilgilerinizin gerçek olmasına çok dikkat etmelisiniz. 

Zonguldak’ta Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Zonguldak’ta bakıcı arayan ailelere ulaşmak için bakicibul.net adresinde bir üyelik oluşturabilir ve eğitimlerinizi, deneyimlerinizi siteye net bir şekilde yükleyerek Zonguldak’ta bakıcı arayan ailelere ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizin işverenleri şüpheye düşürmemesi çok önemlidir. İşverene yanlış bir bilginin yer aldığı özgeçmiş gönderilmemelidir. Bu işlemi başarıyla gerçekleştirdikten sonra ana sayfada “zonguldak bakıcı” şeklinde bir aratma yapmanız da filtreleme açısından size fayda sağlayacaktır. İlanlar arasından bir tanesini seçmeniz ve başvurunuzu yaparak aileye mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.  

Zonguldak’ta Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Zonguldak’ta bakıcı maaşları, bakıcının talep edilmesi ve deneyimli olması yönüyle değerlendirilir. Eğer deneyimli bir bakıcıysanız talep edilirliğiniz de artacaktır. Eğer deneyimsiz bir bakıcıysanız da talep edilirliğinizi sağlamayacaktır. Deneyim sahibi olan bakıcılar her zaman daha yüksek bir maaş alırken az deneyimli bakıcılar da düşük maaş alırlar. Zonguldak’ta ortalama bakıcı maaşı, 19.000 TL ile 24.000 TL arasında şekillenir. 

Zonguldak’ta Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Zonguldak’ta deneyime göre bakıcı ücretleri, deneyimle doğru orantılı artar. Deneyimli bakıcı, ebeveynler tarafından daha güvenilir bulunur. Geçmişte kazandığı bilgiler ışığında bakım hizmeti almak, onların için güvenilir bir durumdur. Bu sebeple deneyimli bakıcılar her zaman daha yüksek bir maaş alırken deneyimsiz bakıcılar daha düşük bir maaş almak zorunda kalır. Zonguldak’ta deneyime göre bakıcı ücretleri şu şekilde listelenebilir: 

 • 1 - 2 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 17.500₺ - 21.000₺
 • 3 - 4 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 21.500₺ - 24.500₺ 
 • 5 + Yıl Üzeri Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 24.500₺ ve üstü

Zonguldak’ta Yatılı Bakıcı İş İlanlar Nasıl Bulunur? 

Zonguldak’ta yatılı bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net adresine üye olmanız ve daha sonra sizden istenecek olan özgeçmiş bilgilerinizi siteye kusursuz bir şekilde yüklemelisiniz. Deneyim ve eğitimlerinizde doğru olmayan, yanlışlık bulunan bir bilginin var olması, ebeveynlerin sizin başvurunuzu diğer adaylar arasında incelemeyeceği anlamına gelir. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra “zonguldak yatılı bakıcı”, “zonguldak yatılı” şeklinde bir sınırlandırma yapmanız halinde Zonguldak’taki yatılı bakıcı ilanlarına ulaşabilir ve istediğiniz bir ilana başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  

Zonguldak’ta Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Zonguldak’ta gündüzlü bakıcı işleri, çocuk, bebek, hasta ve yaşlı bakım hizmetleri şeklindedir. Gündüzlü bakıcılar, işverenlerin evde olmadığı saatler arasında evlerindeki düzeni sağlamaktan, evdeki kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaktan sorumlu olurlar. İhtiyaçların yanında bireylerin günlük rutinleri, sosyal hayatları, duygusal gelişimleri de desteklenmelidir.  

Zonguldak’ta Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı mı?

Zonguldak’ta yarım gün bakıcı olarak çalışmak, bakıcının işveren ile anlaştığı saat aralığında çalışır ve bu saat aralıkları genellikle sabahtan öğleye öğleden akşama şeklinde değişiklik gösterir. Bakıcı bu iş saatlerinin dışında kalan sürede kendi hayatına dilediği gibi şekil verebilmektedir. Konforlu bir çalışma ortamı sunan yarım gün bakıcı hizmetleri saatlik olarak ücretlendirilir. 

Yabancı Bakıcılar Türkiye’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar Türkiye’de çalışabilmek için çalışma izni ve oturma izni almak zorundadır. Çalışma izni almak için bakıcının önce bir oturum izni alması gerekir. Yabancı bakıcıların Türkiye’de çalışabilmeleri için gerekli olan çalışma izninde doğum belgesi, kimlik bilgileri, pasaport, sağlık raporu gibi evraklarını yetkili kişilere teslim ederek izin için onay almayı beklemelidirler. Çalışma izni onaylanan bakıcının çalıştığı aile, vergi ve kesintilerinin takipçisi olmak zorundadır. Ayrıca bakıcının Türkçe dil yeterliliğine sahip olması da kuracağı iletişime büyük bir katkı sağlar. 

Zonguldak’ta Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Zonguldak’ta bakıcı iş ilanlarına başvururken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; tarafların ihtiyaçlarının karşılanıp karşılanmadığını kontrol ederek sağlamalarıdır. Bakıcının iş için gerekli olan koşulu ve işverenin bakım hizmeti için gerekli olan koşulu birbirini desteklemelidir. Uygun olmayan şartlar, anlaşmazlığa ve süre kaybına yol açar.  

Zonguldak’ta Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Zonguldak’ta bakıcı arayan ailelerle iletişime geçmek için, bakicibul.net adresini ziyaret etmeli ve kendinize bir üyeliklerini oluşturmalısınız. İşlem sırasında deneyim, eğitim, referans, sertifika gibi özgeçmiş bilgilerinizin site içerisinde yanlışsız bir şekilde bulunması gerekir. Bilgilerde bulunan bir hata, başvurunuzu geçersiz sayabilir. Üyeliğinizi tamamlandıktan sonra site içerisinde “zongulda bakıcı” şeklinde bir arama gerçekleştirdiğinizde Zonguldak’ta bakıcı arayan ailelere ulaşabilir ve ilanlar arasında seçtiğiniz bir ilana başvuru yapabilir ve aileye mesaj atabilirsiniz. 

Bakıcı Olarak Çalışmak için Ücret Talep Ediliyor mu?

Bakıcı olarak çalışmak için, bakicibul.net adresinde hiçbir ücret talep edilmemektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu’na bağlı olduğumuz için bakıcılardan iş arama süreçlerinde hiçbir ücret talep edilmemektedir. Zonguldak’ta iş ilanı arayan tüm bakıcılar, diledikleri gibi sisteme kayıt yaptırıp kendilerine uygun iş ilanlarını arayabilirler.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz