Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Aydın Bakıcı İş İlanları

Aydın Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar
Bu kategoride ilan bulunamadı

Aydın Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Aydın bakıcı iş ilanları, bakicibul.net’te oluşturduğunuz üyelik sayesinde bulunur. Sistem üzerinden bakıcı arayan ailelerin ilanlarına ulaşabilirsiniz. Özgeçmişinizi sisteme yükledikten sonra kullanıcı bilgilerinizi kontrol ediniz. Hangi lokasyon için iş ilanı arıyorsanız, sistem üzerinden ilgili lokasyonu taratabilirsiniz. Hasta bakıcıysanız, Aydın hasta bakıcı şeklinde aramaya yazarak çıkan ilanlardan uygun olanlarına başvurabilirsiniz. Hizmet sunduğunuz bakıcılık alanına göre sistem üzerinden tarama yaptığınızda size uygun ilanları filtreden geçirmiş olursunuz.

Aydın'da Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Aydın’da bakıcı olarak çalışmak için eğitim, donanım, tecrübe ve bilgi gerekir. Bakıcılık alanında daha önce hizmet vermediyseniz, bu mesleğin zorluklarını hemen yerine getirmeniz mümkün olmayabilir. Hizmet sunduğunuz aileye saygılı davranmanız gerekir. Çünkü sizi işe alacak aileler, bakım hizmeti sunacağınız üyelerine de şefkatle yaklaşmanızı isteyecektir. Tecrübeniz ise sizi diğer tecrübesiz adaylara nazaran işe alımlarda daha fazla öne çıkaracaktır. Aydın’da bakıcı olarak çalışmak için şunlar gerekir;

 • Eğitimli Olmak
 • Deneyimli Olmak
 • Saygılı Davranış Göstermek
 • MEB Onaylı Eğitimlere Katılmak
 • Yardımseverlik
 • Çocuk, Hasta ve Yaşlılara Özen Göstermek
 • Güçlü İletişim Kurmak
 • İnsan Psikolojisine Hâkim Olmak
 • Gerektiğinde Çalışma Saatlerini Esnetebilme
 • Özveri Sahibi Olmak
 • Evin Düzenine Önem Vermek

Aydın iş ilanı, başvuruları yapmak ve size uygun ilanları görebilmek için bakicibul.net üzerinden üyelik oluşturabilirsiniz. Sisteme özgeçmişinizi ve kişisel bilgilerinizi doğru bir şekilde yüklemelisiniz.

Aydın İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Aydın için bakıcı profili oluşturmak için bakicibul.net üzerinden bir üyeliğe sahip olmanız şarttır. Üyelik oluştururken, kullanıcı adı ve şifre belirlemelisiniz. Kullanıcı adınızı, kendi kişisel isminiz olarak seçerseniz, ilanlara başvurduğunuzda ilan sahipleri tarafından daha kolay güven kazanırsınız. Aydın bölgesinde Söke bakıcı arayanlar diye sistemden tarama yaptığınızda karşınıza birçok bakıcı ilanı çıkacaktır. Oluşturduğunuz profille başvurularınızı yapabilirsiniz. Güncelleme işlemleri için de tekrardan kullanıcı adı ve şifrenizle siteye girerek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Aydın'da Bakıcı Ne İş Yapar?

Aydın’da bakıcı, yaşlı, çocuk veya bebek bakımı gibi işler yapmaktadır. Bazı bakıcılar, günlük ev işlerinde de ev sahibine yardım eder. Bakıcıların gündüzlü veya yatılı çalışma gibi farklı çalışma sistemleri vardır. Bazı bakıcılar, sadece yarım gün gelip hizmetlerini yapmaktadır. Söke bakıcı arayanlar ile ilgili ilanlara ulaşmak için bakicibul.net üzerinde verilmiş ilanları inceleyebilirsiniz. Bazı bakıcılar, gölge öğretmen, özer ders verme, oyun ablalığı, hayvan bakımı, ev temizliği gibi işler de yapmaktadır.

Aydın Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Aydın’da bakıcı iş ilanlarına başvuru yapmak için bakicibul.net üzerinden sisteme giriş yapmanız gerekir. Hangi alanda hizmet veriyorsanız, ilgili alanın ilanlarını kontrol etmelisiniz. Sistem üzerinden oluşturduğunuz özgeçmişle ilgili ilanlara başvurabilirsiniz. Örneğin siz yaşlı bakıcı olarak çalışan biriyseniz, sistem üzerinden Aydın yatılı iş ilanları diye arama yapabilirsiniz. Çoğu yaşlı bakıcı arayan aile, yatılı çalıştıracak eleman aramaktadır. Çünkü yaşlı bireylerin çoğu yalnız ve bakıma muhtaçtır. Yaşlı bakım için yatılı kalacak bir bakıcı her zaman öncelikli tercih sebebidir. Özgeçmişinizin referanslarınızı, eğitimlerinizi, deneyim ve tecrübelerinizi içermesi son derece önemlidir.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru olması, başvuru yaptığınız ilanlarda seçilme olasılığınızın artması açısından önemlidir. Bir bebek bakıcısıysanız, bebek iş ilanları üzerinden seçim yaparak başvuruda bulunmanız beklenir. İsim soy isim, fotoğraf ve özgeçmişiniz mutlaka güncel olmalıdır. En son 6 ay içinde çekilmiş bir fotoğrafınızı koyabilirsiniz. Başvuru yapacağınız ilan sahibi aileler, önce görsel olarak güven veren birini istemektedir. O sebeple güncel ve sizi yansıtan bir fotoğraf koymalısınız. Mesleki bilgi, tecrübe ve eğitim açısından sahip olduğunuz özellikleri de doğru bir şekilde özgeçmişe eklemeniz son derece elzemdir.

Aydın'da Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Aydın’da bakıcı arayan ailelere, bakicibul.net üzerinden verilen ilanlar aracılığıyla ulaşılır. İlan veren aileler, ilanların üzerine E-mail bilgilerini de ekleyebilir. Sistem üzerinden özgeçmişinizle ilgili ilanlara başvurduktan sonra ailelere E-mail gönderebilirsiniz. Dileyen bakıcılar, sistem üzerinden de ailelere mesaj atabilir. Başvuru sonrası ilettiğiniz mesaj, aileler tarafından daha fazla dikkate alınmanızı sağlayacaktır. Bakıcı adayları da özgeçmişlerine mutlaka iletişim bilgilerini eklemelidir. Başvuruları inceleyen aileler, iletişim bilgilerinizden de size arama veya özel mesaj yoluyla ulaşım sağlayabilir.

Aydın'da Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Aydın’da bakıcı maaşları, her dönemin güncel ekonomisine göre değişse de genel olarak 18.500 - 35.500 arasındadır. Aydın Efeler iş ilanları bayan için arama yapıyorsanız, bakicibul.net’teki ilanlara göz atabilirsiniz. Bir bakıcı olarak kendinizi her zaman geliştirmeniz, aldığınız maaşı da etkiler. Örneğin Temel Yaşam Desteği veya İlkyardım eğitimi olan bakıcılar, aileler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi, herhangi bir kriz anında bir bakıcıdan, bakım verilen kişinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasite beklenmesidir. Böylece yetkinlik ve uzmanlık arttıkça maaş da artmış olacaktır.

Aydın'da Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Aydın’da deneyime göre bakıcı ücretleri, bakıcının tecrübesine göre değişse de genel olarak en az 18.500 - 36.000 arasında değişir. Siz bir çocuk bakıcısıysanız, Aydın günlük iş ilanları için bakicibul.net üzerinden ilan araştırabilirsiniz. Çocuk bakıcılığı, günün belirli bir saatinde yalnız kalan çocuklara bakım vermeyi amaçlar. Bir bakıcının aldığı maaş, bakıcının çalışma süresi, hizmet talep eden ailenin şartları, bakıcının tecrübesi gibi konular üzerinden şekillenir. Maaşları etkileyen en önemli konu ise bakıcının tecrübesidir. Aydın’da deneyime göre bakıcı ücretleri şöyledir;

 • 0-2 Yıl Deneyimli Bakıcı Maaşı: 18.500 - 20.500
 • 3-4 Yıl Deneyimli Bakıcı Maaşı: 24.000 - 28.000
 • 5 + Üzeri Yıl Deneyimli Bakıcı Maaşı: 29.000 - 36.000

Aydın’da iş arıyorum diyen tüm bakıcılar, bakicibul.net üzerinde yeni bir üyelik oluşturmalıdır. Bakıcı olarak hizmet verebilmek için önce işveren aileler üzerinde olumlu intiba bırakmalısınız.

Aydın'da Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Aydın’da yatılı bakıcı iş ilanları, bulunduğunuz il veya il dışında çalışma imkânı sunan ilanları gözlemleyerek bulunur. Bu ilanları, bakicibul.net üzerinden üyelik oluşturarak takip edebilirsiniz.  Yatılı bakıcı olarak çalışmak için bulunduğunuz ilde ikamet etme şartı olmaz. Çalışacağınız şehre de gidebilirsiniz. Bu hizmet, bakıcı için uzun süreli olabilir. Gideceğiniz yerde bir hasta veya yaşlı varsa uzun süreli yatılı bakım için anlaşma imzalayabilirsiniz.  

Aydın'da Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Aydın’da gündüzlü bakıcı işleri, çocuk bakımı, oyun ablalığı, hayvan bakımı, yaşlı bakımı, özel ders öğretmenliği, ev işleri, yemek yapımı gibi işlerdir. Gündüzlü bakıcı, temel ev düzeninden sorumludur. Evin mahremiyeti de aynı zamanda bakıcı tarafından özenle korunmalıdır. Çalışan aileler, günün belirli bir saatinde çocuklarına bakması için bakıcı arayabilirler. Gündüzlü bakıcılar, çocuk bakımı, çocuğun beslenmesi, çocuğu parka götürme gibi işlemler sağlayabilir. Aydın’da gündüzlü bakıcı işleri şunlardır;

 • Temizlik Yapımı
 • Yemek Yapımı
 • Çocuk Bakımı
 • Yaşlı Bakımı
 • Hasta Bakımı
 • Hayvan Bakımı
 • Özel Ders Öğretmenliği
 • Oyun Ablalığı

Aydın açık iş ilanları araştırmasına girdiyseniz, bakicibul.net üzerinden bölgedeki ilanlara göz atabilirsiniz. Bakım hizmeti sunan deneyimli bakıcılar, Aydın bakıcı iş ilanları için sistem üzerinden başvuru yapabilir.

Aydın'da Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Aydın’da yarım gün bakıcı olarak çalışmak, daha öncesinde bakıcılık yapmış ve halihazırda ek iş yapmak isteyenler için avantaj sağlar. Yarım gün bakıcılar, 08:00-13:00 arası veya 13:00:18:00 arası çalışmaktadır. Günün bir zamanında hizmet vermeyi amaçlayan yarım gün bakıcılar, basit ev işlerine yardım etmektedir. Bu iş, belirli bir zaman aralığında yapıldığı için aileler açısından maliyeti düşüktür. Bu durum, yarım gün bakıcı arayışında olan ailelere maddiyat yönünden avantaj sağlamaktadır.

Yabancı Bakıcılar Aydın'da Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Aydın’da çalışmak için Türkiye’de oturma izni almak zorundadır. Oturum izni almanın yanında bir de çalışma izni gerekmektedir.  Yabancı uyruklu bakıcılar, Türkiye’de çalışabilmek için hem oturum hem de çalışma izni almalıdır. Oturum ve çalışma izni olmayan yabancı uyruklu bakıcıların iş bulması imkansızdır. Genelde Afrikalı, Moldovalı, Özbek ve Türkmen bakıcıların, Türkiye’de hizmet verdikleri görülmektedir.   

Aydın Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aydın bakıcı iş ilanlarına başvururken, kişisel bilgilerinizin ve özgeçmişinizin doğru olmasına dikkat etmelisiniz. Kendi evinde bakıcı arıyorum diyen ailelere bakicibul.net üzerinden ulaşabilirsiniz. Ailelere güven vermek için güncel fotoğrafınızı kullanmanız elzemdir. Çünkü bakım ihtiyacı olan üyelerine bakıcı arayan aileler, güvenmedikleri biriyle çalışmak istemezler. Bu sebeple başvuru yaparken önce güven vermeye ve dürüst olmaya dikkat etmelisiniz. Güvenilirliğinizi artırmak için ilanlara başvurduktan sonra ailelere bir ön yazı ileterek kendinizi tanıtabilirsiniz.

Aydın'da Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Aydın’da bakıcı arayan ailelerle iletişim kurarken, son derece ciddi, ağırbaşlı ve saygılı olmak gerekir. bakicibul.net’teki bakıcı ilanlarına bakarak size en uygun olana başvurabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinden başvuru yaptıktan sonra ailelerle iletişim kurmak onlara için mesaj gönderebilirsiniz. Bazı aileler, iletişim bilgilerini size attığınız mesajın ardından verebilir. İsterseniz siz aileleri arayabilirsiniz veya onlar sizin özgeçmişinizde yazan numaranızdan sizi arayabilirler. E-mail yoluyla da iletişim kurmak mümkündür.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

Bakıcı olarak çalışmak için bakicibul.net, bakıcılardan herhangi bir ücret talep etmez. bakicibul.net, 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu’na bağlı olarak çalışmaktadır. Bu sebeple iş arayan bakıcılardan ücret talep edilmesi söz konusu dahi değildir. Aydın iş ilanları takibi yapmak için bakicibul.net üzerinden güncel bakıcı iş ilanlarını kontrol edebilirsiniz.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz