Ev Hizmetleri Yardımcısı Arıyorum

Ev Hizmetleri Yardımcısı adayları arasından kriterlerinize en uygun olanı bulun ve hemen iletişime geçin!

Filtrele
Şehir
Çalışma Şekli
Pozisyonlar
Yabancı Dil
Eğitim
Cinsiyet
Medeni Durum
Yaş
Ücret
Temizle
Size Nasıl
Yardımcı Olabiliriz ?

Aradığın bakıcıyı bulabilmeniz için profesyonel müşteri temsilcimiz size yardım etsin.

 • Ev Hizmetleri Yardımcısı
İstanbul (Anadolu)
27 Yaşında
Yalova
39 Yaşında
İstanbul
50 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
34 Yaşında
Tekirdağ
28 Yaşında
Samsun
27 Yaşında
İstanbul (Anadolu)
47 Yaşında
Antalya
49 Yaşında
Balıkesir
35 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
51 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
30 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
60 Yaşında
İstanbul (Avrupa)
33 Yaşında
Afyonkarahisar
30 Yaşında
İstanbul
30 Yaşında
Samsun
36 Yaşında
İstanbul
52 Yaşında
İstanbul

Ev hizmetleri yardımcısı nedir ?

Kendinizi huzurlu ve güvende hissettiğiniz evinizi sürekli düzenli ve temiz tutmak, kolay bir iş değildir. Özellikle yoğun iş temposu ve günlük hayatın hızlı akışı gereği, ev işlerine yardımcı olacak bir personele ihtiyacınız olabilir. Sürekli olarak evin düzenini ve temizliğini sağlamak daha sağlıklı bir yaşam alanı için son derece gerekli olmasının yanı sıra yaşam kalitenizi artırmaktadır. Düzenli bir biçimde konfor alanı temizlik ve düzeni sağlanamadığında başvurulan ev hizmetleri, özellikle yoğun çalışma hayatı olan ve ev işlerine yetişecek vakti olmayan kişiler için oldukça fazla tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Bu bağlamda ev hizmetleri yardımcısı tutmak size ne gibi faydalar sağlar, hizmet içeriği neleri kapsamaktadır inceleyelim.

 

Ev Hizmetleri Yardımcısının Temel Görevleri Nelerdir?

 • Evin genel temizliği ve düzeninden sorumlu olmak
 • Banyo, mutfak ve diğer tüm odalarda hijyeni sağlamak
 • Perde ve halı gibi kolay kirlenen eşyaları yıkamak
 • Camları silmek
 • Çamaşırları yıkayıp, ütülemek
 • Düzenli olarak odaları havalandırmak
 • Yatak örtülerini düzenli olarak değiştirmek
 • Kişilerin istekleri doğrultusunda yemek yapmak
 • Talebinize uygun şekilde ev alışverişi ile ilgilenmek

 

Ev Hizmetleri Yardımcısında Aranan Nitelikler Nelerdir?

 • Aile ve çocuklarla iletişimi kuvvetli olmalı
 • Kişisel bakımına özen gösteren, pratik biri olmalı
 • Güler yüzlü ve sorumluluk sahibi olmalı
 • Bu alanda deneyimli ve iş ahlakına güvenebileceğiniz biri olmalı
 • Hijyen kurallarına ve temizliğe önem vermeli
 • Görev tanımlarına uyum sağlayabilmeli
 • Ruhsal ve bedensel bir engeli bulunmamalıdır.

 

Ev Hizmetleri Yardımcısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Adayların kimlik ve evrakları kontrol edilmeli
 • Çalışma gün ve saatleri planlanmalı
 • Hizmetli kişi yatılı olarak kalacaksa onun için de bir yaşam alanı hazırlanmalı
 • Referans bilgileri gözden geçirilmelidir.

 

Ev Hizmetleri Yardımcısıyla Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Ev hizmetleri yardımcısı, siz işteyken evinizin bakımını, temizliğini ve yardım etmesini istediğiniz diğer işlerin sorumluluğunu üstlenir ve bu sayede iş yükünüzü hafifletir. Bu sayede eve geldiğinizde rahat bir nefes alıp, kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz!

 

Güvenilir Ev Hizmetleri Yardımcısı Arıyorum, Nasıl Bulabilirim?

Söz konusu alan, en güvenilir alanımız olan evlerimiz olduğundan ev hizmetleri yardımcısı seçerken özenle dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur. Ev hizmetleri yardımcısı arayan kişiler, güvenilir bir danışmanlık firması ile çalışmalıdır. En başta, çalıştığınız firmanın İŞKUR tarafından Özel İstihdam Bürosu olarak ruhsatlandırılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Bakicibul.net, bu bağlamda size en uygun adayları bularak arayışınıza en iyi sonucu vermek için çaba sarf eder. Tecrübeli ve uzman kadromuz ile Özel İstihdam Bürosu olarak ruhsatlandırılmış firmalarla bağlantılarınızı sağlayıp, kaliteli ve güvenli bir hizmet almanıza olanak sağlıyoruz. Hizmet politikamızda esas alınan en temel nokta, arayışınız için en uygun adayı seçmenizi kolaylaştıracak kıstaslarımızdır. Bunun için hedefimiz belirli bir deneyim düzeyine ulaşmış adayları hizmetinize sunmaktır. Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınızın sağlığı ve düzeni için ‘’Ev hizmetleri yardımcısı arıyorum’’ diyorsanız Bakicibul.net’e ulaşarak amacınıza uygun hizmete kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde yürütmüş olduğumuz hizmet anlayışımız ile iş arayan ve işveren için en uygun koşulları sağlayarak ortak noktada buluşmanızı sağlıyoruz. Bakicibul.net ile aradığınız kişinin özelliklerini, hangi gün ve saatler içerisinde çalışmasını istediğinizi ve diğer tüm beklentilerinizi belirterek kısa süre içinde sonuca ulaşabilirsiniz. bakicibul.net olarak Türkiye’nin her noktasında hizmet vermekteyiz.

 

Bize Ulaşmak İçin;

Ev hizmetleri yardımcısı başta olmak üzere bünyemizde bulunan tüm hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için bakicibul.net adresine mail atabilir, soru ve dileklerinizi iletmek için site içerisinde yer alan iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Türk Ev Yardımcısı

Günümüzde kadınların geçmişe oranla çalışma hayatında daha aktif rol alması ve maddi özgürlüğünü kazanması sayesinde, günlük iş yüklerini hafifletecek arayışlar içine girmektedirler. Ev yardımcılarından destek almak isteyen kişiler, gündelik iş yüklerini bir nebzede olsa hafifleterek bir yaşam sürmek istemektedir. Ev yardımcısı arıyorum dedikten sonra karar vermeniz gereken aşamalar bulunmaktadır. Size en uygun Türk ev yardımcısını bulmak için bakicibul.net adresinden profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sizler de güvenli ve profesyonel tercihler yapıp kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bakicibul.net internet sitesine girerek aradığınız bakıcıyı bulabilirsiniz.

 

Yabancı Ev Yardımcısı

Günümüzde birçok insan, iş hayatında olduğu için gündelik işlerde kendine destek olacak birine ihtiyaç duymaktadır. Kimi insan bu destek için Türk bir yardımcı alsa da kimi insan farklı kültürleri görmek ve çocuklarına dil desteğinde bulunacak bir yabancı ev yardımcısı aramaktadır. Yabancı ev yardımcıları kişilerin gündelik tüm iş yükünü hafifletmek adına hizmet vermektedir. Yabancı ev yardımcısı müşteri talebi doğrultusunda belli bir saatte veya yatılı olarak çalışmaktadır.

 

Villa Ev Yardımcısı

İnsanlar çeşitli nedenlerden dolayı ev işlerinde yardımcı olabilecek kişiler aramaktadır. Ev konusunda kendilerine yardımcı olacak kişileri bulmada sorun yaşayabilirsiniz. Bu konuda karşıdaki kişiye güvenmeniz en önemli noktadır. Kişiler evlerini emanet edecekleri kişilerin güvenli, tertipli ve düzenli olmasını beklemektedir. Ev yardımcısı olarak, villa gibi daha büyük bir çalışma alanında görev alabilirsiniz. Villa ev yardımcısı olarak hizmet verecek kişilerin sorumlulukları oldukça fazladır ve villa ev yardımcısı ücretleri bu bağlamda farklılık göstermektedir.

 

Aylık Ev Yardımcısı Nedir?

Aylık ev yardımcısı ise her ay aynı zamanda evlere giderek evi derinlemesine temizlemesine yardımcı olan kişidir.

 

Ev İşlerine Yardımcı Olmasını İstediğiniz Ev Yardımcısında Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Eviniz de çalışacağınız bir kişinin güvenilir olması, önceden deneyiminin olması ve temiz olması önemlidir. Ev işlerine yardımcı olarak alınan kişinin sağlık sorunlarının olmaması gerekir. Hızlı yorulan ve ağır kaldıramadığı sağlık sorunlarına sahip kişilerin ev yardımcısı olarak işe başlaması soruna yol açar. Yatılı olarak çalışacak bir kadında aranması gereken en önemli özellik, aile mahremiyetine olan saygısıdır.

Devamını Oku
Sık Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Her Türlü Sorunun Cevabını Bulabilirsiniz

Ev Yardımcısı Ücretleri Nedir?

Ev yardımcısı arıyorum dedikten sonra ücretlerine de göz atabiliyorsunuz. Ev yardımcısı hizmetlerinde çalışacak personel ücretlerinin belirlenmesini birçok faktör etkilemektedir. Ev yardımcısının çalıştığı evdeki iş yoğunluğu, maaşının belirlenmesindeki en önemli etkenlerden biridir. Bu iş yoğunluğunu belirleyen faktör ise evin büyüklüğü ve evde yaşayan kişi sayısıdır. Ev hizmetleri yardımcısının ortalama ücretleri ise şu şekildedir;

Ev hizmetleri yardımcısı gün içerisinde hangi işleri yapmalıdır?

Ev hizmetleri yardımcısı planlı olarak çalışmaktadır. Yapılan programa göre hareket ederek yemek, yemek servisi, çamaşır, ütü, ev temizliği gibi işleri belli bir sıraya koyarak gün içerisinde yaparlar.

Ev Yardımcısı Maaşlarının Belirlenmesinde Neler Önemlidir?

 • Ev yardımcısının yatılı veya tam zamanlı olması
 • Evin büyüklüğü
 • Çalışacak kişinin Yabancı Uyruklu veya Türk olması
 • Mesai başlangıç/bitiş saatleri
 • Evin bulunduğu şehir
 • İş Yatılı ise ayrı bir oda verilip verilmemesi
 • İzinli gün sayısı
 • Ev Yardımcısının eğitim durumu, referansları ve deneyimleri.

Ev Hizmetleri Yardımcısı Çalıştığı Yer Dışında Farklı Yerler İle de Çalışabilir Mi?

Çalışmaya başladığı yer dışında ek olarak başka bir yerde çalışması, adayın performansının düşmesine ve çalıştığı ortam da verimli olmamasına sebep olur. Eğer aile belli bir süre şehir dışında olursa o süre boyunca istediği yerde çalışabilir.

Ev Hizmetleri Yardımcısı Arıyorum, Ev Yardımcıları Yemek Yapmalı Mıdır?

Ev hizmetleri yardımcısının yemek yapmasını istiyorsanız mülakat sırasında bu istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Yemekte tecrübeli ve yemek yapmayı bilen bir adayı değerlendirmeniz daha uygun olacaktır. BakiciBul.net internet adresinden ev hizmetleri yardımcısı ilanını verirken karşı taraftan beklentilerinizi detaylı bir şekilde doldurmayı unutmayınız.

Evde Çocuk Olduğunda Ev Hizmetleri Yardımcısı Çocuk İle İlgilenir Mi?

Evde çocuk var ise çocuğun yemeğinden, bulunduğu odanın temizliğinden, çamaşırlarının ütüsü ve temizliğinden ev yardımcısı sorumludur fakat çocuğun psikolojik ve kişisel gelişiminden sorumlu değildir.  

İyi Bir Ev Hizmetleri Yardımcısı Arıyorum, İyi Bir Ev Hizmetleri Yardımcısı Nasıl Anlaşılır?

İyi bir ev hizmetleri yardımcısı temiz, kişisel bakımına ve hijyene önem vermelidir. Dakik tertipli ve eli çabuk olmalıdır. İnsanlarla iletişim becerisine sahip olmalı, güvenilir, düzgün, sabırlı, dürüst, saygılı ve sorumluluk sahibi olmalıdır. Talimatlarınızı takip ederek istediğiniz şekilde ilerlemelidir.

Özgeçmişi ve referansını kontrol etmek iyi bir ev hizmetleri yardımcısı seçmede size yardımcı olacaktır.

Daha önce başka aileler de çalışılmışsa bu kişiler önceliğiniz olabilir. İster villada ister dubleks evde yaşıyor olun size uygun ev yardımcısı bulmak çok kolay. bakicibul.net adresinden dilediğiniz bakıcı adayıyla güvenle görüşebilirsiniz.

Filtrelemeye Git

Görüşme talep etmek istiyor musunuz?

Onaylıyorum Vazgeç

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz