Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Hakkari Bakıcı İş İlanları

Hakkari bakıcı iş ilanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yararlanmak istediğiniz bakım hizmetleri BakıcıBul’da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar
Bu kategoride ilan bulunamadı

Hakkari Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Hakkari’de bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net adresi üzerinden bir üyelik oluşturabilirsiniz. Üyelik ile birlikte özgeçmişinize ait eğitim ve deneyimlerinizi siteye yüklemeniz istenecektir. Bu bilgilerinizi doğru ve net bir şekilde siteye yüklediğiniz takdirde üyeliğiniz başarıyla oluşturulur. Bilgiler içerisinde, yanlış bir bilginin varlığı, iş başvurunuzun değerlendirme aşamasını sağlıklı bir şekilde sağlamayacaktır. Üyelikten sonra site içerisinde “hakkarı bakıcı” şeklinde bir sınırlandırma yapmanız şartıyla Hakkari bakıcı iş ilanlarına ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. 

Hakkari’de Bakıcı Olarak Çalışmak için Neler Gereklidir?

Hakkari’de bakıcı olarak çalışmak için, deneyimli, eğitimli, güvenilir biri olmanız gerekir. Hakkari’de bakıcı olarak çalışmak için bakicibul.net adresinde kendinize bir üyelik oluşturarak işlemin ilk adımını tamamlamış olacaksınız. Siteye bilgilerinizi girerken bilgilerinizin gerçek olmasına özen göstermelisiniz. Hakkari’de bakıcı olarak çalışabilmek için sahip olunması gereken özellikler şu şekildedir:

 • Esnek bir çalışma programına sahip olmalısınız.  
 • Hizmet vereceğiniz alanda eğitim almış olmalısınız. 
 • Deneyim süreniz belirli bir yıldan fazla olmalıdır. 
 • Güvenilir olmalısınız.
 • İletişim becerilerinde kuvvetli olmalısınız. 
 • Güvenilir bir referans göstermelisiniz. 
 • Sabırlı ve anlayışlı olmalısınız. 
 • İlk yardım sertifikasına sahip olmalısınız. 

Hakkari’de Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Hakkari’de bakıcı profili oluşturmak isteyenler, bakicibul.net adresi üzerinde bir bakıcı profili oluşturmalıdır. Bakıcı profili için eğitim, deneyim, referans,  sertifika gibi bilgilerinizi yanıltıcılığa mahal vermeyecek bir şekilde siteye yüklemelisiniz. Sitede size ait olmayan bir bilginin başvurunuzda yer alması halinde işveren başvurunuzla ilgilenmeyecektir. Bakıcı profilinizi bilgileri kaydettikten sonra oluşturabilirsiniz. “hakkari bakıcı” şeklinde bir arama yaparak bir bakıcı profili oluşturabilir ve Hakkari’de bakıcı iş ilanlarını incleyebilirsiniz. Siteye istediğiniz bir vakitte girerek bilgilerinizi güncellemeniz de mümkündür.

Hakkari’de Bakıcı Ne İş Yapar?

Hakkari’de bakıcı, bebek, çocuk, hasta, yaşlı bakım hizmetlerine yönelik bir hizmet sunmakla yükümlüdür. Bireylerin refah seviyelerini yükseltmek, temel ihtiyaçlarını karşılamak, güvenliklerini sağlamak gibi başlıca görevlerine ek olarak bir de bakım hizmetlerine özel sorumlulukları bulunmaktadır. Örneğin; yaşlı bakımında hizmet veren bir bakıcının; bireyin ev temizliğinden, dışarıda geçirmek istediği zamanda onunla beraber olmaktan, günlük rutinlerine yardımcı olmaktan sorumludur. Bebek bakıcısı olarak çalışacak olan bakıcı, bebeğin altının değiştirilmesinden, uyku düzeninden, beslenmesinden, eğitsel oyun aktivitelerinden de sorumlu olacaktır. 

Hakkari Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Hakkari bakıcı iş ilanlarına başvurmak için, bakicibul.net adresine giriş yapmalısınız. Siteye girişinizi gerçekleştirdiğinizde daha önce üyelik oluşturmadıysanız üyelik oluşturmalı ve sizden istenen özgeçmiş bilgilerinizi siteye kusursuz bir şekilde eklemelisiniz. Bu işlemler tamamlandıktan sonra sitede üyeliğiniz oluşmuş olacaktır. İstediğiniz gibi aramalar “hakkari bakıcı”, “hakkari yaşlı bakıcı” yaparak sitedeki iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz bir ilana başvurunuzu gerçekleştirerek ailelere mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.   

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, iş bulma sürecinizdeki başvurunuzun güvenilirliği zedelemeden tamamlanmasına yardımcı olur. Özgeçmişinizde bulunan bilgilerde bir yanlışlığın, eksikliğin, hatanın olması; başvurunuzu geçersiz sayabilir. 

Hakkari’de Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Hakkari’de bakıcı arayan ailelere ulaşmak için bakicibul.net sitesi üzerinden ulaşmanız mümkünüdür. Siteye giriş yapıp bir üyelik oluşturduktan sonra bilgilerinizi ilgili alanlara ekleyerek internet adresinde bir üyelik oluşturabilirsiniz. Daha sonra Hakkari’de bakıcı arayan ailelere ulaşabilmek için sitenin ana sayfasında yer alan arama çubuğuna “hakkari bakıcı” şeklinde bir aratma girerek ilanlara ulaşabilirsiniz. İlanlar arasında sizin için en uygun olanı seçerek ilana başvuru yapabilir ve ailelere mesaj gönderebilirsiniz.  

Hakkari’de Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Hakkari’de bakıcı maaşları, çalışma süresine ve deneyim süresine bağlı olarak değişir. Çalışma süresinin yatılı ya da gündüzlü olması bakım hizmeti veren kişinin sorumluluklarını arttırdığı için maaşı da aynı ölçüde arttırır. Deneyimler talep ve arzlar ile doğrudan ilişkilidir. Talep edilebilirliği fazla olan deneyimli bakıcı, her zaman yüksek bir ücret alır. Deneyim seviyesi az olan bakıcı ise düşük bir maaş alır. Hakkari’de ortalama bakıcı maaşı, 17.000₺ ile 20.000₺ arasında şekillenir. 

Hakkari’de Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Hakkari’de deneyime göre bakıcı ücretleri, toplam bakım hizmeti verilen sürenin yıllarca sürmesi halinde deneyimli bakıcılar maaşlarını yüksek bir fiyattan kazanırlar. Bakım hizmeti verilen sürenin az olması halinde az tecrübeli olan bir bakıcı, daha düşük bir fiyatla çalıştırılır. Hakkari’de deneyime göre bakıcı ücretleri şu şekilde listelenebilir: 

 • 1 - 2 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 17.500₺ - 21.000₺
 • 3 - 4 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 21.500₺ - 24.500₺ 
 • 5 + Yıl Üzeri Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 24.500₺ ve üstü

Hakkari’de Yatılı Bakıcı İş İlanlar Nasıl Bulunur? 

Hakkari’de yatılı bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net sitesine üye olmanız gerekir. Siteye üyeliğinizi gerçekleştirirken gireceğiniz özgeçmiş bilgilerinizin gerçeklikle yazılması gerekir. Gerçek olmayan bilgiler iş bulma sürecinizi sekteye uğratabilir. Olumlu bir süreç geçirmek isteyen bakıcılar, profillerine eklemeleri gereken bilgilerde herhangi bir hata yapmamalıdır. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra sitenin ana sayfasından “hakkari yatılı bakıcı”, “hakkari yatılı” aramalarını gerçekleştirerek Hakkari’deki yatılı bakıcı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. İlanlar arasında seçtiğiniz bir tanesine mesaj göndererek ilana başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Hakkari’de Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Hakkari’de gündüzlü bakıcı işleri, işverenin mesai saatleri içerisinde olduğu süreçte, aile bireylerine bakım hizmeti veren gündüzlü bakıcılar, bireylerin temel ihtiyaçlarını karşılamak, refah seviyelerini yükseltmekle yükümlüdürler. Farklı alanları olması sebebiyle bakım hizmetlerinin birbirlerinden ayrılan görev ve sorumlulukları da mevcuttur. Genel itibariyle güvenliklerinden, ihtiyaçlarından, kişisel bakımlarından, günlük rutinlerinden görevli olurlar.

Hakkari’de Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı mı?

Hakkari’de yarım gün bakıcı olarak çalışmak, bakım hizmetinin günün bir yarısında verilerek diğer bir yarısında da bakıcının kendi bireysel işleriyle meşgul olmasına olanak sağladığı için avantajlıdır. Günlük işlerine rahatlıkla vakit ayırabilen bakıcı, geri kalan zamanda çalışarak saatlik ücretini de kazanbilir. 

Yabancı Bakıcılar Türkiye’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar Türkiye’de çalışabilmek için öncelikle oturum izni almalıdırlar. Oturum iznine sahip olan bakıcı, sonrasında çalışma iznine başvurmalıdır. Çalışma iznine başvurmak için doğum belgesi, sağlık raporu, kimlik bilgileri, pasaport gibi evrakların hazırda bulundurulması ve yetkili kişilere iletilmesi gereklidir. Başvuru olumlu bir sonuç alırsa yabancı uyruklu bakıcı bir ailenin yanında çalışabilir. Yanında çalıştığı aile, bakıcının yasal olarak vergi ve kesintilerinin takipçisi olmakla görevlidir. Bu şartlara ek olarak bir de birtakım kolaylıklar mevcuttur. Bu kolaylık; yabancı uyruklu bakıcının Türkçe dil yeterliliğine sahip olmasıdır. Türkçe dil yeterliliğine sahip olan bakıcı, çalışma hayatını rahatlıkla sürdürebilir. 

Hakkari’de Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Hakkari’de bakıcı iş ilanlarına başvururken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; başvuru ile ilanın aynı tarafta olmasıdır. Farklı taraflar, bakıcının ve işverenin ihtiyaçlarını karşılamalarında sorun oluşturabilir, zaman kaybı yaratabilir. Böyle durumların yaşanmaması adına bakıcı ve işveren ortak kriterlerde buluşmalıdır. 

Hakkari’de Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Hakkari’de bakıcı arayan ailelerle iletişime geçmek için, bakicibul.net adresini ziyaret ederek üyeliklerini oluşturabilirler. Siteye üyeliklerinizi oluştururken eğitim, deneyim, referans gibi özgeçmişinize ait bilgilerinizi hatasız bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Bilgilerin size ait olmadığı anlaşıldığı takdirde başvurunuz değerlendirme sürecinden olumlu bir şekilde çıkamayacak hatta belki değerlendirilmeyecektir. Bilgilerinizin doğruluğundan emin olduktan sonra üyeliğinizi tamamlayabilir ve siteden “hakkari bakıcı” aramasını gerçekleştirerek Hakkari’de bakıcı arayan ailelere ulaşabilirsiniz. İlanların içerisinden seçtiğiniz ilana başvuru yaparak ailelere mesaj gönderebilirsiniz. 

Bakıcı Olarak Çalışmak için Ücret Talep Ediliyor mu?

Bakıcı olarak çalışmak için, bakicibul.net adresinde hiçbir ücret talep edilmemektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu’na bağlı olduğumuz için bakıcılardan iş arama süreçlerinde hiçbir ücret talep edilmemektedir. Hakkari’de iş ilanı arayan tüm bakıcılar, diledikleri gibi sisteme kayıt yaptırıp kendilerine uygun iş ilanlarını arayabilirler.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz