Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Kahramanmaraş Bakıcı İş İlanları

Kahramanmaraş bakıcı iş ilanları listesine buradan göz atabilirsiniz. Almak istediğiniz bakım hizmetleri BakıcıBul’da!

Filtrele
İlçe
 • Kahramanmaraş
Çalışma Şekli
Pozisyonlar
Bu kategoride ilan bulunamadı

Kahramanmaraş Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Kahramanmaraş bakıcı iş ilanlarını bulmak için bakicibul.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Daha önce bakicibul.net’te bir profil oluşturmadıysanız siteye üye olarak sizden doldurmanız istenen özgeçmiş bilgilerinizi  kusursuz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Deneyimleriniz, eğitimleriniz, referanslarınız sitede doğru bir şekilde yer almalıdır. Gerekli bölümler doldurulduktan sonra üyeliğiniz gerçekleştirilmiş olacaktır. Sonrasında sitede Kahramanmaraş bakıcı iş ilanlarına ulaşabilir ve ilanlardan bir tanesine başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Kahramanmaraş’ta Bakıcı Olarak Çalışmak için Neler Gereklidir?

Kahramanmaraş’ta bakıcı olarak çalışmak için, güvenilir bir referansa, donanımlı bir özgeçmişe ihtiyacınız vardır. bakicibul.net adresi üzerinden bir profil oluşturarak bu bilgilerinizi sisteme net bir şekilde yükleyebilir ve Kahramanmaraş bakıcı ilanlarına ulaşabilirsiniz. Kahramanmaraş’ta bakıcı olarak çalışmak için gerekli olanlar şu şekildedir: 

 • Eğitim almış olmalısınız.
 • Deneyimli olmalısınız. 
 • Güvenilir bir referansa sahip olmanız gerekiyor. 
 • Anlayışlı ve sabırlı olmanız gerekiyor. 
 • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamanız gerekiyor. 
 • Sertifikalarınızı ilgili alan doğrultusunda almanız gerekiyor. 
 • İletişime becerilerinde güçlü olmanız gerekiyor. 

Kahramanmaraş’ta Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir? 

Kahramanmaraş’ta bakıcı profili oluşturmak için bakicibul.net sitesine giriş yapmalı ve ana sayfada bulunan “Üye Ol” butonuna tıklamalısınız. Butona tıkladıktan sonra karşınıza çıkan alanlara, işverenlerin adaya olan güvenilirliğini zedelememek açısından gerçek bilgiler girmelisiniz. Özgeçmiş bilgilerinizi ilgili alanlara girdikten sonra profilini oluşturmuş olacaksınız. Aldığınız eğitimlere ya da sertifikalara yenileri eklenirse siteyi tekrardan ziyaret ederek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. 

Kahramanmaraş’ta Bakıcı Ne İş Yapar? 

Kahramanmaraş’ta bakıcı, ona ihtiyaç duyulan bakım hizmeti doğrultusunda hizmet verir. Eğer bakıcıdan bebek ve çocuk alanında bir hizmet bekleniyorsa; temel ihtiyaçları, günlük rutinleri, dersleri, uyku düzenleri, eğitici ve eğlenceli oyun zamanları bakıcının sorumluluğu altında olur. Yaşlı bakıcı hizmeti bekleniyorsa; ev işleri, günlük ihtiyaçlar, hayati ihtiyaçlar, duygusal ihtiyaçların karşılanması gibi alanlar bakıcının görevleri arasında olur. Hasta bakıcı hizmetini vermek üzere görevlendirilen bir bakıcı, doktor kontrolleri, ilaç takibi, hayati ihtiyaçlar, evin düzeni, sağlık kontrolleri gibi alanların görev ve sorumluluğunu üstlenir. 

Kahramanmaraş’ta Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Kahramanmaraş’ta bakıcı iş ilanlarına başvuru yapabilmek için bakicibul.net internet adresini ziyaret ederek üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Üyeliğinizi oluştururken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; özgeçmiş bilgilerinizin gerçeği yansıtmasıdır. Gerçeği yansıtmayan bilgilerin başvurunuzda bulunması, sizleri diğer adaylar arasında en son sıraya atacaktır. Bilgiler doldurulup profil oluşturulduktan sonra Kahramanmaraş’ta bakıcı iş ilanlarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. “kahramanmaraş bakıcı” şeklinde bir aratma sonucunda aramaları sınırlandırarak ilanlara ulaşabilir ve istediğiniz bir ilana başvuruda bulunabilirsiniz. 

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, güvenilirliğin artması açısından oldukça önemlidir. Başvuru yaptığınız aile, sizin özgeçmişinizde aslında gerçek olmayan bir yere rastlarsa ilanınızı değerlendirmek istemeyecektir. Böylelikle iş arama süreciniz zorlu bir süreç haline dönecektir. Bu sebeple girdiğiniz bütün bilgilerin doğru olması gerekmektedir. 

Kahramanmaraş’ta Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Kahramanmaraş’ta bakıcı arayan ailelere ulaşmak için, bakicibul.net sitesine giriş yapabilirsiniz. Siteye girişinizin sonrasında kısa bir süre içerisinde kendinize bakıcı profili oluşturabilirsiniz. Bakıcı profili oluşturulurken dikkat etmeniz gereken nokta; bilgilerinizin doğru olmasıdır. Bilgilerinizi sisteme yükledikten sonra site içerisinde istediğiniz ilana ulaşabilirsiniz. Kahramanmaraş bakıcı ilanlarına ulaşabilmek için “kahramanmaraş bakıcı” gibi bir arama yaparak filtre oluşturabilir ve bu ilanlar arasından bir tanesini seçerek bakıcı arayan ailelere ulaşabilirsiniz. 

Kahramanmaraş’ta Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Kahramanmaraş’ta bakıcı maaşları, ailenin tercih ettiği bakım hizmeti süresine ve bakıcının deneyimine göre artış ve azalış gösterir. Deneyimli bir bakıcı, genellikle yüksek bir maaş kazanır. Deneyim seviyesinin düşük olmasıysa maaşlara da yansıyacaktır. Çalışma süreleri; gündüzlü, part time, yatılı olmak üzere üç farklı zaman diliminde incelenir. Yatılı bakıcının alabileceği maaş ile part time çalışan bir bakıcının alacağı maaş aynı ölçüde tutulmaz. Kahramanmaraş’ta bakıcı maaşları ortalama; 17.500 TL - 20.000 TL arasında değişir. 

Kahramanmaraş’ta Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Kahramanmaraş’ta deneyime göre bakıcı ücretleri, deneyim seviyesine göre artış gösterir. Deneyimli olan bakıcı, işveren aileden daha yüksek bir maaş kazanır. Deneyimsiz olan bakıcı, asgari ücret doğrultusunda bir maaş kazanır. Kahramanmaraş’ta deneyime göre bakıcı ücretleri aşağıdaki gibidir; 

 • 1 - 2 Yıl Deneyimli Bakıcı Ücreti: 17.500 TL - 20.000 TL
 • 3 - 4 Yıl Deneyimli Bakıcı Ücreti: 20.000 TL - 23.500 TL
 • 5 + Yıl Deneyimli Bakıcı Ücreti: 23.500 TL ve üzeri

Kahramanmaraş’ta Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur? 

Kahramanmaraş’ta yatılı bakıcı iş ilanlarına ulaşmak için bakicibul.net adresi üzerinden bir üyelik oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz üyelikte yer alması gereken deneyimlerinizin, eğitimlerinizin ve referanslarınızın gerçek bilgiler doğrultusunda yazılması gerekir. Gerçek olmayan bilgi, işverenin tercih edebileceği bir başvuru olmaz. Bilgiler tamamlandıktan sonra üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Sonrasında site üzerindeki arama kısmına “kahramanmaraş yatılı bakıcı” şeklinde bir aratma yaparak sınırlandırma oluşturabilir ve aradığınız ilanlara ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz bir ilana tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirip aile ile iletişime geçebilirsiniz. 

Kahramanmaraş’ta Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Kahramanmaraş’ta gündüzlü bakıcı işleri, tercih edilen saat dilimi arasında genellikle sabahtan akşama kadar olan mesai saatlerinde üstlenilen temizlik, yemek, ihtiyaçları karşılama gibi görevlerden oluşur. Kahramanmaraş'ta eğer bir bebek ve çocuk bakıcısı olarak çalışıyorsanız; çocukların yaş seviyelerine göre bir plan oluşturmalı, yemeklerini, uykularını, temizliklerini, boş zaman aktivitelerini, eğitsel aktivitelerini üstlenmekle yükümlü olursunuz. Eğer Kahramanmaraş’ta yaşlı bakıcı olarak görev alacaksanız; bireyin ev temizliği, yemeği, kişisel zamanlarında geçirmesi gereken aktivitelere destek olmayı, egzersizlerini tamamlamakla görevli olursunuz. 

Kahramanmaraş’ta Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı mı?

Kahramanmaraş’ta yarım gün bakıcı olarak çalışmak, çalışma saatinin esnekliği anlamına gelir ve bu durum bireyin kendi hayatını istediği gibi planlayabilmesi adına bir avantaj sağlar. Bakıcı, işveren ile anlaştığı zaman diliminde isterse sabahtan öğleye kadar kendine vakit ayırabilir; isterse de öğleden akşama kadar kendine vakit ayırabilir. Hayat içerisinde kurulan bu denge bakıcıya büyük bir avantaj sağlar. Kahramanmaraş’ta yarım gün bakıcı ücretleri çoğunlukla saatlik olarak hesaplanır. 

Yabancı Bakıcılar Türkiye’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcıların Türkiye’de çalışabilmesi için onay alması gereken izinlerden ilki oturma izni, ikincisi çalışma iznidir. Oturma iznine sahip olamayan bakıcı çalışma iznine de sahip olamaz. Çalışma izni için bazı gerekli evrakları (sağlık raporu, kimlik bilgileri, doğum belgesi, pasaport gibi) yetkili makamlara ileterek sürecin onaylanmasını beklemelidir. Onaylanan izinden sonra işverenin yasal süreçte bir problem yaşanmaması adına daimi bir şekilde vergi ve kesintilerin gerçekleşip gerçekleşmediğinin takipçisi olmalıdır. Yabancı uyruklu bakıcının son olarak Türkçe dil yeterliliğine sahip olması gerekir. Türkçe dil yeterliliğine sahip olmayan bakıcı, iletişim kurma konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilir. 

Kahramanmaraş Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kahramanmaraş bakıcı iş ilanlarına başvururken dikkat edilmesi gereken; karşılıklı tarafların beklentilerinin birbirini karşılamasıdır. Örneğin; aile bebeği için yatılı bir bakıcı ararken o ilana başvuru yapan aday yaşlı bakımı üzerine deneyim kazanmışsa ve yatılı bir bakıcılık için müsait bir ortamı yoksa; bu başvuru sürecinde iki bileşen birbirine ters düşmüş olur. Yatılı çalışma tarzına ve bebek ve çocuk bakım hizmetine bakıcı uyum sağlayamaz. 

Kahramanmaraş’ta Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Kahramanmaraş’ta bakıcı arayan ailelerle iletişim kurabilmek için bakicibul.net sitesinde bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik oluştururken girmeniz gereken özgeçmiş bilgilerinizin yanlışsız bir şekilde sisteme girilmesi beklenir. Yanlış bir bilginin bakıcının başvuru sürecini çok zor bir duruma sokacağını unutmamak gereklidir. Özgeçmiş bilgilerinin tamamlanması sağlandıktan sonra üyeliğinizi oluşturabilir ve bakıcı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Kahramanmaraş’ta bakıcı arayan ailelere ulaşmak için sitenin ana sayfası üzerinde “kahramanmaraş bakıcı” araması gerçekleştirerek Kahramanmaraş’ta bakıcı arayan ailelere ulaşabilirsiniz. İlanlar arasında size uygun olduğunu düşündüğünüz bir ilana başvuru yaparak ailelere mesaj gönderebilirsiniz. 

Bakıcı Olarak Çalışmak için Ücret Talep Ediliyor mu?

Bakıcı olarak çalışmak için bakicibul.net adresinde hiçbir ücret talep edilmemektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu’na bağlı olduğumuz için bakıcılardan iş arama süreçlerinde herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Kahramanmaraş’ta iş ilanı arayan tüm bakıcılar, gönül rahatlığıyla sisteme kaydını yaptırıp kendilerine uygun iş ilanlarını arayabilirler.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz