Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Tekirdağ Bakıcı İş İlanları

Tekirdağ Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar
Bu kategoride ilan bulunamadı

Tekirdağ Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Tekirdağ bakıcı iş ilanları, bakicibul.net üzerindeki ilanları takip ederek bulunur. Tekirdağ iş ilanları araştırması yapıyor ve bakıcı olarak hizmet veriyorsanız, sistem üzerinden yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu üyelik sayesinde açılan bakıcı ilanlarını takip edip size uygun olanlara başvuru yapabilirsiniz. İlanları araştırırken hangi şehir için başvuru yapacaksanız, arama filtrelemesi yapabilir ve size uygun olan şehir için ilan aramasına başlayabilirsiniz. İş ilanlarına başvuru yapabilmek için sisteme yüklenmiş bir özgeçmişiniz olmalıdır.

Tekirdağ'da Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Tekirdağ’da bakıcı olarak çalışmak için alanında uzman olmak, bilgili olmak, daha önce bakıcılık yapmış olmak, hoşgörülü olmak, sabırlı ve sebatkar olmak gereklidir. Bakıcı ilanlarına başvurmadan önce daha önce bu alanda hizmet verdiğiniz yerlerden referans almanız önemlidir. Referanslarınız sayesinde insanların size güveni oluşur. Bakıcı olmak için bebek, çocuk veya yaşlı bakımı gibi alanlardan en az birinde hizmet vermeniz beklenir. Tekirdağ bakıcı ilanları başvurusu yapabilmek ve bakıcı olarak çalışabilmek için şunlar gereklidir:

 • Sakin Olmak
 • İnsanlara Yardım Etmeyi Sevmek
 • İletişim Becerilerine Sahip Olmak
 • Hasta ve Yaşlı Bakımı Eğitimi Almak
 • Çocuk Gelişimi Eğitimi Almak
 • Referans Sahibi Olmak
 • Deneyimli Olmak
 • Hizmet Etmeyi Sevmek
 • İnsan Psikolojisinden Anlamak
 • Hasta, Yaşlı ve Çocuklara Karşı Sabırlı ve Sevgi Dolu Olmak

Trakya iş ilanları takibini yapmak için bakicibul.net üzerinden verilen ilanları inceleyebilirsiniz.

Tekirdağ İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Tekirdağ için bakıcı profili oluşturmak için bakicibul.net’te yeni üyelik oluşturmanız gerekir. Yeni üyelik oluşturmak için ihtiyacınız olan bir kullanıcı adı ve şifredir. Bakıcı arayanlar, sistem üzerinden hangi alanda bakıcı arıyorlarsa, bunu belirleterek ilan vermektedir. Profilinizi güncel tutmak için yeni çekildiğiniz bir resminizi yükleyebilirsiniz. Aileler, başvuruları değerlendirirken ilk önce profil resmine bakmaktadır. Aileler, güven veren, ciddi görünen ve işine önem veren insanlarla evlerinde bakım hizmeti için anlaşmayı uygun görmektedir. Her zaman sistem üzerinden şifreniz ve kullanıcı adınızla girip özgeçmiş veya kişisel bilgi güncellemesi yapabilirsiniz.

Tekirdağ'da Bakıcı Ne İş Yapar?

Tekirdağ’da bakıcı, bakıma ihtiyacı olan kişilerin temel ihtiyaçlarını karşılama, sosyal destek sağlama gibi işler yapar. İş ilanı Tekirdağ bölgesinde yaşayan kişiler tarafından daha çok çocuk veya yaşlı bakıcılığı hizmeti için verilmektedir. Tekirdağ’da bakıcılar, oyun ablalığı, özel eğitim öğretmenliği, çocuk bakımı, bebek bakımı, hasta bakımı, refakatçilik gibi işler yapmaktadır. Bir bakıcının mesleğini en iyi şekilde yapabilmesi için zor anlarda kriz yönetimi becerilerine de sahip olması gerekir. Bu sayede bakım verdikleri kişilerle ilgili herhangi bir sorun olduğunda insanları üzmeden sorunları halledebilirler.

Tekirdağ Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Tekirdağ bakıcı iş ilanlarına, bakicibul.net adresindeki ilanlar takip edilerek başvurulur. İlan veren aileler, bir bakıcı adayında en çok empati ve deneyim aramaktadır. Ayrıca bir bakıcının alanında bilgi ve yetkinlik sahibi olması da gerekir. İlanlara başvuru yaparken özgeçmiş göndermelisiniz. Nerede, kaç sene çalıştığınız ve referanslarınızın kimler olduğu özgeçmişte ekli olmalıdır. İlanlara başvuru yaparken ailelere mesaj göndererek kendinizi tanıtan bir ön metin ekleyebilirsiniz. Bu sayede diğer başvuran adaylar arasında görünürlüğünüz artar ve seçilme olasılığınız yükselir.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, ilan veren ailelerin bir bakıcıyı işe alması için önemlidir. Bilgilerin gerçeği yansıtmadığı başvurular, ilan sahipleri tarafından reddedilecektir. Bir bakıcının, profil resmi son halini yansıtmalı ve eğitim bilgileri doğru olmalıdır. İşe alım yapan kişiler, eğitim bilgilerine, daha önce nerede çalışıldığına bakmaktadır. Hasta bakıcı iş ilanları başvurusu yapılacaksa eğer kişiden daha öncesinde hasta bakıcısı olarak çalışmış olması beklenir.

Tekirdağ'da Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Tekirdağ’da bakıcı arayan ailelere, bakicibul.net’te yayımlanan ilanlar yoluyla mesaj göndererek ulaşabilirsiniz. İlanlara başvuru yaparken sadece özgeçmiş iletmekle yetinmeden özel mesaj da atabilirsiniz. Böylece diğer başvuru yapan adaylara nazaran seçilme şansınız daha da yükselir. Özgeçmiş gönderdiğiniz başvurulara dönüş olarak, ilan sahipleri sizi mobil hattınızdan da arayabilir. Görüşmelerinizi isteğe bağlı olarak WhatsApp üzerinden de yapabilirsiniz.

Tekirdağ'da Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Tekirdağ’da bakıcı maaşları, her sene güncel ekonomik koşullara göre değişse de 18.500 - 35.000 arasındadır. Çocuk, hasta, refakatçi, hayvan, yaşlı bakımı gibi hizmetlere göre maaş da değişmektedir. Ayrıca bir bakıcının kaç senedir bu işi yaptığı ve daha önce hangi eğitimleri alıp kendini geliştirdiği de aldığı maaşı etkileyecektir. Bakıcı maaşlarını etkileyen diğer faktörler arasında bakıcının bireysel mi yoksa kuruma mı bağlı çalıştığıdır. Çünkü her kurumun kendi ücret politikası mevcuttur ve bu sebeple kurumdan kuruma alınan ücretler değişmektedir.

Tekirdağ'da Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Tekirdağ’da deneyime göre bakıcı ücretleri, bakıcının eğitimine, deneyimine ve referanslarına göre değişir. Ayrıca hangi bakıcılık hizmeti kapsamında hizmet sunulduğu da ücreti değiştirir. Bir bakıcının Temel Afet ve İlkyardım eğitimi alıp almaması bile bu eğitimi almayanlara göre aldığı maaşı farklılaştıracaktır. Bebek bakıcısıysanız, Tekirdağ bebek bakıcısı iş ilanları başvurularını bakicibul.net üzerinden yapabilirsiniz. Tekirdağ’da deneyime göre bakıcı ücretleri şu şekilde değişir;

 • 0-2 Yıllık Bakıcı Maaşı: 18.000 - 23.500
 • 3-4 Yıllık Bakıcı Maaşı: 20.500 - 25.500
 • 5 + Yıl Üzeri Deneyimli Bakıcı Ücreti: 28.500 - 35.000

Bakıcı işi ilanları başvurusu yapmak isteyenler, sistem üzerinden profil oluşturmalıdır. Oluşturduğunuz profile güncel bilgilerinizi eklemeniz ise son derece önemlidir.

Tekirdağ'da Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Türkiye’de yatılı bakıcı iş ilanları bulabilmek için bakicibul.net’e üye olmak gerekir. Sistem üzerinden yatılı bakıcı ilanlarını aratarak size uygun ilanı bulabilirsiniz. Yatılı bakıcı olarak çalışmak için kendi bulunduğunuz şehirde kalma zorunluluğunuz yoktur. Yatılı olarak çalışılması istenen şehre de gidebilirsiniz. Yatılı bakıcılık, meşakkatli ve bakım verilen kişiye karşı yoğun özen gerektiren bir alandır. Bazen yatılı kalırken, bakım verilen kişinin acil durumlarını da idare etmek gerekir. Örneğin bir hasta bakımı için yatılı bakıcılık yapıyorsanız, hastanın güvenliği ve aniden oluşabilecek hassasiyetleri için tetikte olmalısınız.

Tekirdağ'da Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Tekirdağ’da gündüzlü bakıcı işleri, hayvan bakımı, çocuk bakımı, oyun ablalığı, ev ödevi yardımcılığı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı işleridir. Bazen de eve günlük temizliğe gelmek ve o esnada evdeki çocuğun temel ihtiyaçlarıyla ilgilenmek gibi görevler de gündüzlü bakıcı işleridir. Bakıcı ilanları takibini yapabilmek için bakicibul.net üyeliği oluşturmalısınız. Tekirdağ’da gündüzlü bakıcı işleri şu şekildedir;

 • Çocuk Bakımı
 • Basit Ev İşleri
 • Yemek Yapımı
 • Hayvan Bakımı
 • Yaşlı Bakımı
 • Hasta Bakımı
 • Temizlik İşleri
 • Ev Ödevi Yardımcılığı
 • Oyun Ablalığı
 • Gölge Öğretmenlik

Kapaklı bakıcı ilanları takibini yapmak istiyorsanız, bakicibul.net üzerinde muhakkak bir üyelik profili oluşturmalısınız. Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak ilgili ilanları takip edebilirsiniz.

Tekirdağ'da Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Tekirdağ’da yarım gün bakıcı olarak çalışmak, ek iş olarak bu işi yapanlar için avantajlıdır. Daha öncesinde bakıcılık tecrübeniz varsa ancak tam zamanlı çalışma şartlarını taşımıyorsanız, yarım gün bakıcı olabilirsiniz. Yarım gün bakıcı maaşları, tam gün bakıcı maaşlarının yarısıdır. Hem ek iş olsun hem de zaman geçireyim diyorsanız, yarım gün bakıcılık işi yapabilirsiniz.

Yabancı Bakıcılar Tekirdağ'da Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Tekirdağ’da çalışabilmek için Türkiye’de oturum ve çalışma izni almalıdır. Çalışma izni olmayan hiçbir yabancı uyruklu vatandaş, Türkiye’de çalışamamaktadır. En önemlisi oturum iznidir. Genelde Moldovalı, Ukraynalı, Özbek veya Azeri bakıcılar, Türkiye’de bakım hizmeti vermektedir. Ücretlendirmeleri uygun olduğu için yerel halk, yabancı bakıcıları tercih edebilmektedir.

Tekirdağ Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tekirdağ’da bakıcı iş ilanlarına başvururken, sizin hizmet verdiğiniz alan için mi ilan açıldığına dikkat etmelisiniz. Ayrıca başvuru yapmadan önce özgeçmişinizi eksiksiz doldurduğunuzdan emin olmalısınız. Tekirdağ merkez iş ilanları, daha çok bebek, çocuk, yaşlı ve hasta bakıcılar için verilmektedir. Bu ilanlara başvurabilecek yetkinlikte olan kişilerin başvurusu ön plana çıkmaktadır. İlanlara başvururken kendinizi fark ettirmek için ilan sahiplerine mesaj veya ön yazı iletebilirsiniz.

Tekirdağ'da Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Tekirdağ’da bakıcı arayan ailelerle bakicibul.net üzerinden verilen ilanlara başvurarak ve ardından ilan sahiplerine mesaj göndererek iletişim kurulur. Başvuru yaparken gönderdiğiniz özgeçmişte kişisel numaranız ve E-mail adresiniz yazmalıdır. Aileler, sizlerin başvurularını incelerken, eğer uygun görürlerse numaranızdan sizleri arayabilirler. Bazı bakıcılar, günlük oyun ablalığı veya ev ödevi yardımcılığı yapabilmektedir. O halde Tekirdağ günlük iş ilanları şeklinde sistemden aratıp bu alanda ilan açanlara mesaj gönderebilirsiniz.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince bakicibul.net, bakıcı olarak çalışanlardan ücret talep etmez. Sistem üzerinden ücretsiz üyelik oluşturarak ilgili bakıcı iş ilanlarına başvurabilirsiniz. Özgeçmişinizi her başvuru öncesi tekrar yenilemenizde fayda var.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz