Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Aksaray Bakıcı İş İlanları

Aksaray Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar
Bu kategoride ilan bulunamadı

Aksaray Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Aksaray’da bakıcı iş ilanları, güncel bir özgeçmişle birlikte bakicibul.net’e üyelik oluşturarak bulunur. Bakıcı ilanlarına başvuru yapmak için daha öncesinde bu meslekle alakalı bir tecrübeniz olması gerekir. Bakıcı ilanlarına başvurmadan önce sistem üzerinde yeni bir profil oluşturmalısınız. Belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre sayesinde her gün sisteme giriş yapıp yeni ilanları kontrol edebilirsiniz. Bebek bakıcısıysanız, bebek bakıcısı ilanları üzerinden tarama yaparak size en uygun ilana başvurabilirsiniz.

Aksaray'da Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Aksaray’da bakıcı olarak çalışmak için donanım, eğitim, tecrübe, insana saygı gibi özellikler gereklidir. Bakıcılık mesleği, sabır gerektiren bir iştir. Bazen aşırı hasta ve yatalak insanların tuvalet ihtiyaçlarında bile bakıcının yardım etmesi gerekir. Bu sebeple bir bakıcı, insanların temel insani ihtiyaçlarından tiksinmeden, sabırla ve saygıyla yardım vermelidir. Aksaray’da bakıcı olarak çalışmak için şu özellikler gereklidir;

 • En Az 1 Yıl Tecrübe Sahibi Olmak
 • Temel Yaşam Desteği Eğimi Almak
 • Afet ve İlkyardım Bilgisine Sahip Olmak
 • Yardımsever Olmak
 • İnsana Saygılı Olmak
 • İnsan Psikolojisinden Anlamak
 • MEB Onaylı Bakım Hizmetleri Sertifikalarına Sahibi Olmak
 • İletişimini Geliştirmiş Olmak
 • Çocuk, Hasta ve Yaşlılara Karşı Anlayışlı Olmak

Aksaray’da iş ilanları için başvuru yapmak isteyenler, bakicibul.net üzerinden ilan incelemesi yapabilirler. Bebek bakıcılığı alanında tecrübeniz varsa bebek iş ilanları için aramalar yapıp size uygun olan ilanlara başvuru bırakabilirsiniz.

Aksaray İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Aksaray için bakıcı profili, bakicibul.net adresindeki yeni üyelik kısmından oluşturulur. Üyeliğinizi oluştururken en dikkat etmeniz gereken durum, bilgilerinizin güncel olmasıdır. Üyelik oluşturduğunuzda kendinize özel bir kullanıcı adı ve şifre belirlemiş olursunuz. Herhangi bir güncelleme yapacağınız vakit, o kullanıcı adı ve şifreyle sisteme giriş yapmanız yeterli olacaktır. Çocuk bakıcıları, çocuk bakıcı ilanları için en yeni ve güncel hangi bölgelerde ilan verildiğini merak etmektedir. Siz de çocuk bakıcısıysanız, sistemden ilgili ilanlara güncel özgeçmişiniz aracılığıyla başvuru yapabilirsiniz.

Aksaray'da Bakıcı Ne İş Yapar?

Aksaray’da bakıcı, çocuk bakımı, bebek bakımı, hasta bakımı, yaşlı bakımı, engelli birey bakımı gibi işler yapmaktadır. Bakıcının temel görevi, insani yardım ve destek sağlamaktır. Aksaray’da hasta bakıcı arayanlar, bakicibul.net üzerinden ilan vermektedir. Sizler de hasta bakıcılığı alanında deneyim ve tecrübe sahibiyseniz, bu ilanlara başvurabilirsiniz. Ayrıca bakıcıların, evle alakalı düzen sağlama işleri de yaptıkları bilinmektedir. Ufak tefek ev işleri, yemek yapımı gibi görevler, bakıcıların yapması gereken basit işlerdir.

Aksaray Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Aksaray’da bakıcı iş ilanlarına başvurmak için bakicibul.net’e üye olmanız gerekir. Sistem üzerinden ilgili alandaki ilanlara başvuru yaparken, özgeçmişinizi de göndermeniz gerekmektedir. Özgeçmişinizde, tecrübeniz, referanslarınız, eğitim bilgileriniz mutlaka yazmalıdır. İlan veren kişilere mesaj da gönderebilirsiniz. Hem özgeçmiş iletip hem de ardından mesaj gönderirseniz işi almaya istekli olduğunuzu belli etmiş olursunuz.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru olması, işverenlerin sizlere güven duyması açısından önemlidir. Güncel özgeçmişiniz ve profil resminiz ile ilanlara başvurduğunuzda ailelerin dönüş yapmaları daha kolay olur. Bebek bakıcısı iş ilanları veren aileler, bakıcının görseline çok önem verir. Çünkü çocuklarını güvenebilecekleri ve tecrübeli birine emanet etmek isterler. Bu sebeple profilinizdeki görsel, kişisel bilgi ve özgeçmiş detayları her zaman güncellenmelidir.

Aksaray'da Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Aksaray’da bakıcı arayan ailelere, bakicibul.net üzerinden oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak ilanlar bölümünden ulaşabilirsiniz. Ailelere ulaşım sağlarken özgeçmişinizle ilan başvurusu yaptıktan sonra mesaj da gönderebilirsiniz. Özgeçmişinizde cep numaranız muhakkak yazmalıdır. Başvurunuza olumlu dönüş sağlayan aileler, sizleri cep numaranızdan arayabilmektedir. Bazı aileler, ilan içerisinde E-mail bilgilerini de eklemektedir. Sistemden başvuru yaptıktan sonra özgeçmişinizi E-mail yoluyla da ulaştırırsanız iş için seçilme şansınız artacaktır.

Aksaray'da Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Aksaray’da bakıcı maaşları, güncel asgari ücret üzerinden hesaplansa da ortalama 18.000 - 35.000 arasındadır. Bakıcı maaşları, bakıcının tecrübesine göre artabilir veya azalabilir. Ayrıca bazı aileler, oyun ablalığı eğitimi olan veya çocuklarına özel ders verebilecek donanımda bakıcılar da arayabilmektedir. Bu durumda eğitimli bakıcı talebi doğacağı için bakıcının alacağı maaş da artacaktır. Aksaray çocuk bakıcısı için ilan veren aileler, bakıcının çalışma süresini ve kendi çalışma şartlarını da göz önüne aldıklarında bir maaş politikası uygulayabilmektedir.

Aksaray'da Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Aksaray’da deneyime göre bakıcı ücretleri, bakıcının eğitimi, referansları gibi konuları da göz önüne alarak 18.000 - 35.000 arası değişmektedir. Örneğin bazı çocuk bakıcıları, sadece çocuğun yemeğini veya tuvalet ihtiyacını gidermek için değil, derslerine de yardım etmek için hizmet verir. Bu durumda çocuk bakıcısının, eğitim seviyesinin yüksek olması beklenir. Bakıcıların aldıkları ücretler, çalıştıkları yıl bazında artıp azalabilmektedir. Aksaray’da deneyime göre bakıcı ücretleri şöyledir;

 • 0-2 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 18.500 - 19.500
 • 3-4 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 23.000 - 26.000
 • 5 + Üzeri Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 27.000 - 35.000

Aksaray evde iş ilanları arayışındaysanız, bakicibul.net üzerinden ilgili ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Evde iş ilanları, genelde bakıcılık mesleği için daha fazla verilmektedir.

Aksaray'da Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Aksaray’da yatılı bakıcı iş ilanları, bakicibul.net üzerinden yatılı şartı koşulan ilanları takip ederek bulunur. Yatılı bakıcılık hizmeti vermek için bakıcı ile işverenin aynı şehirde yaşamasına gerek yoktur. Bakıcı, ilanın verildiği şehre de göç edebilir. Yatılı bakım hizmetleri, genelde yatalak veya kendi bakımını kendisi yapamayan zor durumdaki kişilerin tercih ettiği bir hizmettir. Bu bakımdan yorucu ve emek isteyen bir hizmet çeşididir.

Aksaray'da Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Aksaray’da gündüzlü bakıcı işleri, yemek yapımı, günlük ev temizliği, oyun ablalığı, gölge öğretmenlik, ev ödevine yardımcı, hayvan gezdirme gibi işlerdir. Gündüzlü bakıcılar, çoğunlukla çalışan ailelerin çocuklarına bakım hizmeti sunmaktadır. Yoğun koşullarda çalışan doktorlar, genelde bakicibul.net üzerinden doktor çocuğuna bakıcı başlığında ilan vermektedir. Daha önce çocuk bakıcılığı alanında tecrübeniz varsa ve günün ilk yarısı hizmet vermek çalışma sisteminize uyuyorsa, gündüzlü bakıcı işlerine başvurabilirsiniz. Gündüzlü bakıcı işleri şunlardır;

 • Oyun Ablalığı
 • Çocuk Bakımı
 • Ev Temizliği
 • Yemek Yapımı
 • Engelli Birey Bakımı
 • Gündüz Refakatçiliği
 • Ev Ödevine Yardım
 • Bebek Bakımı
 • Yaşlı Bakımı
 • Hasta Bakımı
 • Ev Düzeni Sağlayıcılığı

İş ilanları Aksaray bölgesinde hangi alanda daha yoğundur diye merak ediyorsanız, bakicibul.net üzerinden ilgili ilanları inceleyebilirsiniz.

Aksaray'da Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Aksaray’da yarım gün bakıcı olarak çalışmak, işveren açısından düşük maliyetli olduğu için avantajlıdır. Bunun yanında bakım hizmeti sunan bakıcının da günün kısa bir süresi çalışması nedeniyle ek gelir kaynağı olmaktadır. Daha öncesinde bakıcı olarak çalışmış ancak tam gün çalışmak istemeyen kişilerin verdiği bir hizmettir. Yarım gün bakıcı arayanlar Aksaray bölgesinde genellikle, küçük çocuk aileleridir veya evde yaşlısı olup çalışan yetişkinlerdir.

Yabancı Bakıcılar Aksaray'da Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Aksaray’da çalışmak için Türkiye’de çalışma ve oturum izni sahibi olmalıdır. Yabancı bakıcıların kimlikleriyle alakalı herhangi bir sorun çıkması dahilinde işveren de sorun yaşamaktadır. Yabancı bakıcılar, Türkiye’de işe başlamadan önce kimlik ve çalışma izinleriyle alakalı tüm prosedürleri halletmelidir. Yabancı bakıcıların Türkiye’de tercih sebebi ucuz işgücü sağlamalarıdır. Malezyalı, Moldovalı, Ukraynalı veya Özbek bakıcılar, bakım hizmetlerinde büyük rol oynamaktadır.

Aksaray Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aksaray bakıcı iş ilanlarına başvururken, özgeçmişinizin ve kişisel bilgilerinizin güncel olmasına dikkat etmeniz gerekir. Başvuru yapacağınız bakıcılık hizmeti türü, sizin daha önce hizmet verdiğiniz alanla örtüşmelidir. Bir çocuk bakıcısı olup hasta bakıcılığına ilk kez başvuru yaptığınızda, sizden önce hasta bakıcılığı tecrübesi olan birinin işe alınacağını bilmeniz gerekir. Özgeçmişinizde eğitim, referans, deneyim, varsa ek sertifikalar gibi bilgilerin olması gerekmektedir. Profil fotoğrafınızın da son halinizi yansıtacak şekilde güncel olmasına özen göstermelisiniz.

Aksaray'da Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Aksaray’da bakıcı arayan ailelerle iletişim kurmak için bakicibul.net üzerinden açılmış ilanlara başvuru yapmanız gerekir. Başvurudan sonra sistem üzerinden ailelere mesaj iletebilirsiniz. Çocuk bakıcı ilanları için Aksaray bölgesinde başvurular yapacaksanız, öncesinde özgeçmişinizin güncel ve dikkate alınabilir olduğundan emin olmalısınız. İlanlara başvuru yaparken ve ailelere mesaj gönderirken saygılı bir iletişim dili kullanmalısınız.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

Bakıcı olarak çalışmak için bakicibul.net, bakıcılardan ücret talep etmez. bakicibul.net, 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu’na bağlı olarak hizmet verir ve iş arayan bakıcılardan bu sebeple ücret alınamaz. Aksaray bakıcı iş ilanları kontrolünü sağlamak için sisteme üye olup güncel bir özgeçmiş yükleyebilirsiniz.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz