Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Bahçelievler Bakıcı İş İlanları

Bahçelievler Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
 • İstanbul
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Bahçelievler Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Bahçelievler bakıcı iş ilanları, bölgedeki ilan afişlerinden bulunabilir. Online iş arama platformlarını da tercih edebilirsiniz. Günümüzde artık her şey, online yapılmaktadır. bakicibul.net’e üye olarak size uygun ilanları aratabilirsiniz. Günlük hizmet sunuyorsanız, Bahçelievler günlük bakıcı iş ilanları diye sistemden aratıp çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı gibi kulvarlarda iş bulabilirsiniz.

Bahçelievler’de Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Bahçelievler’de bakıcı olarak çalışmak için daha önce bakıcı işi yapmış olmanız gerekir. Çocuk bakımı, bebek bakımı veya hasta bakımı alanlarından en az birinde tecrübe şarttır. Alanınıza dair Yaşlı Sağlığı ve Bakımı gibi eğitimler alabilirsiniz. Veyahut Çocuk Pedagojisi gibi eğitimleri almanız gerekebilir. Referanslar da bir bakıcının işe alımında önemlidir. Bahçelievler’de bakıcı olarak çalışmak için şunlar gerekmektedir;

 • Bireylerin Gıda Alımının Takibi
 • Çocukları Eğlendirme
 • Yaşlılara Destek Olma
 • Eğitimli Olmak
 • Referans Sunmak
 • Kalp Masajı Bilmek
 • Temel Yaşam Desteği Eğitimi Almış Olmak
 • Ruhsal Destek Sunmak
 • İlaçların Zamanında Alımını Sağlamak
 • Temizlik

Çocuk bakımı hizmeti sunmak için bakicibul.net üzerinden, Bahçelievler çocuk bakım iş ilanları filtrelemesi yaparak ilanlara başvurabilirsiniz.  

Bahçelievler İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Bahçelievler için bakıcı profili bakicibul.net sistemindeki üyelik kısmından oluşturulur. İşveren için üyelik kısmı ayrıdır. Bakıcı üyeliği kısmından giriş yaparak üye ol butonuna tıkladığınızda sisteme kaydolmanız mümkün olur. Güncelleme işlemi için şifre ve kullanıcı adınızı kullanınız. Sisteme bilgilerinizi girerek profilinizi her zaman güncelleyebilirsiniz.

Bahçelievler’de Bakıcı Ne İş Yapar?

Bahçelievler’de bakıcı, bakıma ihtiyacı olan kişilere bakım hizmeti sunar. Örneğin çocuklara veya bebeklere banyo yaptırmak gibi işler yapması mümkündür. Yatalak hastaların tuvalet ihtiyacını karşılar, atını alma gibi işler yapar. Bahçelievler bebek bakıcısı aranıyor diye bakicibul.net üzerinden tarama yaparsanız, karşınıza bebek bakımı için hangi kriterlerde bakıcı arandığı bilgisi çıkacaktır. Bahçelievler’de bakıcının yaptığı işler şöyledir;

 • Çocuklara Bakım Desteği Sunmak
 • Yaşlıların Altını Almak
 • Hasta Bakımını Yapmak
 • Evde Temizlik Yapmak
 • Mutfağı Düzenini Sağlamak
 • Ev Düzenini Sağlamak
 • Ebeveynlerin Verdiği Görevleri Yerine Getirmek
 • Çocukların Keyifli Zaman Geçirmesini Sağlamak
 • Hastaların İhtiyaçlarını Karşılamak

Bahçelievler Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Bahçelievler bakıcı iş ilanlarına başvuru yapabilmek için bakicibul.net üzerinden yeni üyelik oluşturmanız şarttır. İstanbul Bahçelievler bölgesinin yerel iş arama merkezlerine de ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.  Refakatçilik alanında hizmet tecrübeniz varsa Bahçelievler refakatçi aranıyor kategorisinde sunulan ilanları aratabilirsiniz.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, hukuki herhangi bir sonuç doğmaması için önemlidir.  İş başvurularınızdan olumlu geri dönüş almak istiyorsanız, bilgilerinizi doğru girmelisiniz.  İşverenlerin güvenini kazanmak ve işe alım şansınızı artırmak için bilgilerinizi doğru girmeniz gerekir.

Bahçelievler’de Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Bahçelievler’de bakıcı arayan ailelere, online iş platformlarından veya bakicibul.net üzerinde sergilenen ilanlara başvuru yoluyla ulaşılır. Bebek bakıcısıysanız, Bahçelievler bebek bakıcısı iş ilanları için sistemden arama yapın ve size uygun ilanlara başvurun. Aileler de uygun görürse size dönüş sağlayacaklardır.

Bahçelievler’de Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Bahçelievler’de bakıcı maaşları hangi kategoride bakım hizmeti sunulduğuna veya çalışanın beklentisine göre değişir. Maaş ortalaması 21.000 - 37.000 dir. Eğitim almış ve bakım hizmetleri üzerine deneyim sahibi olmuş kişilerin maaşları daha yüksektir. Özel olarak bireylerin ihtiyaçlarına odaklı hizmet sunan bir bakıcıysanız, Bahçelievler özel bakıcı arayanlar filtrelemesinde çıkan ilanlara başvurabilirsiniz.

Bahçelievler’de Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Bahçelievler’de deneyime göre bakıcı ücretleri, 5 yıl veya 10 yıl deneyimli olmaya göre değişir. Çocuk bakımı veya bebek bakımı alanında gündüz hizmet veriyorsanız, Bahçelievler gündüzlü bakıcı ilanları kriteriyle sistemden ilan aratabilirsiniz. Oyun ablalığı veya hasta bakımı yapıp yapmama durumunuza göre de aldığınız ücret meblağı değişir. Bahçelievler’de deneyime göre bakıcı ücretleri şu şekildedir;

 • 0-2 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 21.000 - 25.000
 • 3-4 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 26.500 - 28.500
 • 5 + Fazla Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 30.500 - 37.500

Bahçelievler’de Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Bahçelievler’de yatılı bakıcı iş ilanları, referanslar, online iş platformları veya bakicibul.net sayesinde bulunmaktadır. Yatılı bakım alanında çalışmak zordur çünkü genelde hasta veya yaşlı kişilere bakım verilir. Her daim bu bireylerin yanında kalmanız, onların güvenliğini sağlamanız gerekir. Bahçelievler yatılı bakıcı iş ilanları için arayışa girdiyseniz, sistem üzerinden arama yaparak kriterini taşıdığınız ilana başvuru gönderebilirsiniz.

Bahçelievler’de Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Bahçelievler’de gündüzlü bakıcı işleri, çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağlamak, felçlilerin altını almak, yaşlıları gezdirmek gibi görevlerdir. Ailelerle iletişimi kuvvetli tutmak da çok önemlidir. Bahçelievler gündüzlü bakıcı ilanları için bir iş başvurusu arayışınız varsa, sistemden ilgili ilanları kontrol edin. Bahçelievler’de gündüzlü bakıcı işleri şöyledir;

 • Bireylerin Yaşam Alanlarını Temiz Tutmak
 • Hastalara İlaç Vermek
 • Temizlik
 • Yaşlılara Destek
 • Bebek Bakım Hizmetleri
 • Hayvanları Gezdirme
 • Güvenliği Sağlama
 • Yemek Yapmak
 • Evin Eşyalarını Korumak
 • Kriz Anında Hemen Müdahale Etmek

Bahçelievler evde çocuk bakıcısı iş ilanları için bakicibul.net sisteminden arama yapınız. İlanlara başvurduktan sonra işverenlerle iletişime geçerek işe alım şansınızı artırınız.

Bahçelievler’de Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Bahçelievler’de yarım gün bakıcı olarak çalışmak, duruma göre avantajlı veya avantajsız olarak değişir. Çalışma saatlerinin az olması, çalışanın kendine daha fazla vakit ayırabilmesi için avantajlıdır. 08:00- 13:00 gibi kısa çalışma süreleri olması hasebiyle avantajlıdır. Ücretleri düşük olduğu için avantajlı değildir. Bahçelievler part time bakıcı arayanlar genelde kendileri evde olmadığında üyelerine bakım hizmeti sunacak bakıcı arayanların oluşturduğu bir ilan başlığıdır.

Yabancı Bakıcılar Bahçelievler’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’de işlerini icra etmek için önce oturum ardından da çalışma izni almalıdır. Hasta bakıcısı deneyimi edinmiş bir bakıcıysanız, Bahçelievler özel hasta bakımı iş ilanlarını kontrol ediniz.  Bu ilanlar kapsamında yabancı bakıcıların da hizmet vermesi istenebilir. İlan başvuru kriterinde Türkmen veya Faslı olma şartı da görebilirsiniz.

Bahçelievler Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bahçelievler bakıcı iş ilanlarına başvuru iletirken isim, soy isim veya fotoğrafınız sizi yansıtıyor mu diye dikkat etmeniz gerekir. Yanlış kimlik ve özgeçmiş bilgileriyle ilanlara başvurmayınız. 10 seneyi geçkin bu mesleği yapanlar, profesyonel bakıcı kategorisine girer. Bahçelievler profesyonel bakıcı aranıyor kategorisi için sistemden ilan aratarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bahçelievler’de Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Bahçelievler’de bakıcı arayan ailelerle, iş başvurusu yapar yapmaz, E-posta veya arama sağlayarak iletişim kurulur. Ailelerin de sizlere ulaşabilmesi için iletişim bilgilerinizi sisteme ekleyin. Ailelerle iletişim kurarken, mümkün mertebe onlara karşı hoşgörülü ve nazik olunuz. Kendi evinizde hizmet veriyorsanız, Bahçelievler evde bakım ilanları için başvurunuzu iletebilirsiniz. Başvurudan sonra ailelere mesaj göndermeniz, görünürlüğünüzü artıracaktır.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

bakicibul.net, Bahçelievler bölgesindekiler dahil olmak üzere iş arayan kişilerden ücret almaz. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu’na bağlı olmak, iş arayanlardan ücret almamayı gerektirir.  Sistemdeki bakıcı iş ilanlarını buradan görüntüleyebilirsiniz. Önce yeni bir üyelik oluşturun, ardından da özgeçmişinizi sisteme yükleyin. Bu sayede, iş başvuruları yapmanız mümkün olacaktır. İşverenlere kendinizle ilgili doğru bilgiler vermelisiniz. 

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz