Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Büyükçekmece Yaşlı Bakıcısı İş İlanları

Büyükçekmece Yaşlı Bakıcısı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
 • İstanbul
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Büyükçekmece Yaşlı Bakıcısı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Büyükçekmece yaşlı bakıcısı iş ilanları, bakicibul.net üzerinden bulunur ve başvuru gönderilir. Başvuru göndermek için sisteme CV girmeniz gerekir. Büyükçekmece evde yaşlı bakıcı iş ilanları için arama yaptığınızda karşınıza başvurabileceğiniz ilanlar gelir.  Yaşlı bakıcıları, yaşlıların yanında kalıp onların temel ihtiyaçlarını karşılarlar. Ayrıca yaşlıların sağlıklarını korumak da yaşlıların görevidir.

Büyükçekmece’de Yaşlı Bakıcısı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Büyükçekmece’de yaşlı bakıcısı olarak çalışmak iş tanımına uygun işler çıkarmakla mümkündür. Ani koşullara uyum sağlamanız gerekir. Büyükçekmece’de yaşlı bakım hizmeti üzerine açılan ilanlara başvuru iletmek için donanımlı olmalısınız. Büyükçekmece’de yaşlı bakıcısı olarak çalışmak için şu faktörler gerekir;

 • Referans
 • Hasta Bakım
 • Çalışma Sistemine Uyum
 • Ailelerin Kurallarına Uyum
 • Sağlık Bilgisi
 • İlaç ve Doktor Takibi
 • Yaşlı Bakım
 • Kültürel Uyum

Büyükçekmece tam zamanlı yaşlı bakıcı iş ilanları kontrolünü sistemden yapabilirsiniz. Size uygun ilanlara başvurmak için özgeçmişinizi doldurunuz.  

Büyükçekmece İçin Yaşlı Bakıcısı Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Büyükçekmece için yaşlı bakıcısı profili bakicibul.net’in online sistemine üye olarak bulunur. Büyükçekmece hasta yaşlı bakıcı iş ilanları sistemden bulabilir ve başvuru iletebilirsiniz. İstenen kriterleri kontrol ettikten sonra özgeçmişinizi gönderin. Güncelleme yaparken giriş bilgilerinizi kullanın.

Büyükçekmece’de Yaşlı Bakıcısı Ne İş Yapar?

Büyükçekmece’de yaşlı bakıcısı, yaşlı sağlığı ve bakımını üstlenir. Büyükçekmece yaşlı bakıcısı üzerine başvuru yapmak için daha önce bakıcı olarak tecrübeniz olmalıdır. Yemek, temizlik, ütü, basit işler, sağlık işlemleri bakıcının sorumluluğundadır. Büyükçekmece’de yaşlı bakıcısının yaptığı işler;

 • Krize Müdahale
 • Yaşlının Hastane İşlemlerinde Yanında Olmak
 • İlaç Zamanını Takip Etmek
 • Ailelere Geribildirim Vermek
 • Yaşlılara Egzersiz Yaptırmak
 • Yaşlılara Yemek Yapmak

Büyükçekmece deneyimli yaşlı bakıcı iş ilanları aramasını bakicibul.net üzerinden yapabilirsiniz. Bakıcı profili oluşturmanın ücretsiz olduğunu biliyor muydunuz? Sisteme giriş yapıp hemen ücretsiz bir bakıcı profili oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz profille istediğiniz zaman ilanlara başvurabilirsiniz. Güncel ilanları takip edin.

Büyükçekmece Yaşlı Bakıcısı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Büyükçekmece yaşlı bakıcısı iş ilanlarına, iş arayanlara danışmanlık yapan firmalar sayesinde bulabilirsiniz. Online iş bulma merkezi olan bakicibul.net’ten de ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz. Büyükçekmece deneyimli yaşlı bakıcı iş ilanları yazıp sistem içerisinde ilgili ilanları görebilirsiniz. Kontrol sağlayarak size uygun olanlara başvurabilirsiniz.

Büyükçekmece Yaşlı Bakıcısı İş İlanlarına Başvururken Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Büyükçekmece yaşlı bakıcısı iş ilanlarına başvururken profil bilgilerinin doğru doldurulması ilanlara başvururken güvenilmeyen biri gibi algılanmamak için önemli. Aileler, sizleri güvenmeden işe almazlar. Daha en baştan referans kaybetmemek için bilgilerinizi doğru giriniz. Ailelerin sizin hakkınızda şikayetçi olmaması için de bilgilerinizi doğru giriniz.

Büyükçekmece’de Yaşlı Bakıcısı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Büyükçekmece’de yaşlı bakıcısı arayan ailelere, özel ve kurumsal iş arama merkezlerindeki ilanların üstündeki irtibat numaralarından ulaşabilirsiniz. Ailelerin iletişim bilgilerini alarak arayıp mesaj yollayabilirsiniz. İsteyenler, bakicibul.net üzerinden de Büyükçekmece yaşlı bakıcısı arayanlar diye aratsınlar. Karşınıza çıkan ilanlara başvurup ailelere mesaj gönderebilirsiniz.

Büyükçekmece’de Yaşlı Bakıcısı Maaşları Ne Kadardır?

Büyükçekmece’de yaşlı bakıcısı maaşları, 33.000 - 75.000 arasıdır. Yatılı veya gündüzlü çalışmak bile ücretleri farklılaştıran bir unsurdur. Büyükçekmece deneyimli yaşlı bakıcı iş ilanları başlığıyla sistem içerisinden arama yapın ve size uygun ilanlara başvurun. Sistemden yaptığınız arama sonucu kriterleri kontrol edin. Kriterleri size uyan ilanlara başvurursanız, alım şansınız yükselecektir.

Büyükçekmece’de Deneyime Göre Yaşlı Bakıcısı Ücretleri Nasıl Değişir?

Büyükçekmece’de deneyime göre yaşlı bakıcısı ücretleri gündüzlü ya da yatılı çalışmaya ve deneyim yılına göre farklılaşır. Büyükçekmece’de deneyime göre yaşlı bakıcısı maaşları aşağıda tablodadır:

 

Deneyim Süresi

 

Minimum Maaş (En Düşük)

 

Ortalama Maaş

 

Maksimum Maaş (En Yüksek)

0-1 Yıl

 

33.000

 

38.500

 

46.000

 

2-4 Yıl

 

48.500

 

54.000

 

60.000

 

5-9 Yıl

 

61.000

 

64.000

 

67.000

 

10 Yıl + Süre

 

68.000

 

71.000

 

75.000

 

Büyükçekmece’de Yatılı Yaşlı Bakıcısı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Büyükçekmece’de yatılı yaşlı bakıcısı iş ilanlarını, bakicibul.net üzerinden bulabilirsiniz. Büyükçekmece yatılı yaşlı bakıcı iş ilanları araması yaparak yaşlılar için aranan yatılı bakıcılardan hangi özelliklerini görebilirsiniz. Yatılı bakıcılar, aynı zamanda yaşlılara refakat da etmiş olur. Sistemden kontrol ederek ilgili ilanlara başvurun.

Büyükçekmece’de Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı İşleri Nelerdir?

Büyükçekmece’de gündüzlü yaşlı bakıcısı işleri, ev temizliği, yer silmek, cam silmek, tuz ve şeker oranı ayarlayarak yemek yapmaktır. Yaşlıların kendi başlarına yapamadığı her şeye yardım etmek, gündüzlü bakıcının görevidir. Büyükçekmece profesyonel yaşlı bakıcısı ilanları için bakicibul.net üzerinden arama yapabilirsiniz. Büyükçekmece gündüzlü yaşlı bakıcısı işleri şöyledir;

 • Yemek Yapmak
 • İlaç Saatlerini Düzenli Takip Etmek
 • Hijyen Sağlamak
 • Yaşlıya Refakat Etmek

Büyükçekmece yaşlı bakıcısı iş ilanları sistemden kontrol edilebilir. Fotoğrafınız her zaman en güncel halinizi yansıtmalıdır. İlanlara başvuru için özgeçmişinizi güncelleyin. Tam doluluk oranıyla elde ettiğiniz özgeçmiş ile ilanlara başvurun.

Büyükçekmece’de Yarım Gün Yaşlı Bakıcısı Olarak Çalışılabilir Mi?

Büyükçekmece’de yarım gün yaşlı bakıcısı olarak çalışmanız mümkündür. Büyükçekmece part time yaşlı bakıcı aranıyor kriteri için ilan veren ailelerle iletişime geçebilirsiniz.  08:00-13:00  gibi kısa çalışma saatleri size uygunsa, yarım gün bakıcı olarak çalışabilirsiniz. Ev temizliği, yaşlıyı doktora götürmek gibi işler, yarım gün bakıcının işleridir.

Yabancı Yaşlı Bakıcılar Büyükçekmece’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı yaşlı bakıcılar Türkiye’de yasal oturum ve çalışma izni aldıktan sonra mesleklerini yapabilirler. Yabancı bakıcılar, yaşlı bakımında aktif rol alan bir meslek grubudur. Sistemden üye olarak yabancı bakıcı işi yapabilirler. İlgili ilanları aratıp Büyükçekmece yaşlı bakım hemşiresi kapsamında yabancı bakıcıya ihtiyaç olup olmadığını görebilirsiniz. Ailelerin kriterlerini de dikkatli okuyun ki size uygun bir ilana başvurabilin.

Büyükçekmece Yaşlı Bakıcısı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Büyükçekmece yaşlı bakıcısı iş ilanlarına başvuru yapmadan önce sizi yansıtan bilgileri sisteme giriniz. İlan aratırken sisteme Büyükçekmece yaşlı bakıcısı acil yazdığınızda hemen işe başlayacak eleman arandığını görürsünüz. Büyükçekmece yaşlı hasta bakımı için de sistemden ilan aratabilirsiniz. Size uygun ilanlara başvuru yaparken, güncel eğitim, referans ve fotoğrafınızı ekleyin. Tüm bilgileriniz doğru olmadığı takdirde başvurunuz geçersiz olur.

Büyükçekmece’de Yaşlı Bakıcısı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Büyükçekmece’de yaşlı bakıcısı arayan ailelerle, sistem üzerinden iletişim kurabilirsiniz. bakicibul.net sisteminde mesajlaşma özelliği mevcuttur. Bunun haricinde isteyenler aileleri arayıp Mail de atabilirler. Büyükçekmece yaşlı refakatçi iş ilanları için sistemden arama yapmak isteyenler öncesinde bir üyeliğe sahip olmalıdır. Başvuru sürecinde başvuruyu takip etmek çok önemlidir. Ailelerle iletişim kurmak da başvurunuzu takip ettiğinizi gösterir.

Büyükçekmece’de Yaşlı Bakıcısı Olmak İçin Gerekli Eğitim ve Sertifikalar Nelerdir?

Büyükçekmece’de yaşlı bakıcısı olmak için gerekli eğitim ve sertifikalar, Temel Sağlık Bilgisi, Anatomi, Hasta Bakım ve Hemşirelik tarzındaki eğitimlerdir. Mesleğinizi icra ederken ailelerin işine yarayan bir kabiliyetiniz olmalıdır. Eğitim ve donanımınız olduktan sonra aileler sizi tercih eder. Büyükçekmece’de yaşlı bakıcısı olmak için gereken eğitim ve sertifikalar şunlar;

 • İlkyardım Eğitimi
 • Afet Yönetimi Eğitimi
 • Hasta ve Yaşlı Bakımı
 • Hijyen Kuralları Eğitimi
 • Hemşire
 • Yaşlı Sağlığı ve Bakımı
 • Temel Anatomi Alanı
 • Liderlik
 • İletişim
 • Temel Fizyoterapi Bilgisi
Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz