Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Kartal Bakıcı İş İlanları

Kartal Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Kartal Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Kartal bakıcı iş ilanları, bakicibul.net üzerinden bulmak mümkündür. İŞKUR, danışmanlık firmaları veya yerel ilan panolarından da iş bulabilirsiniz. Bakıcı işleri, hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, gölge öğretmen gibi işlerdir. Tam zamanlı bir bakıcı işine ihtiyacınız varsa sistemden ilan aratabilirsiniz. Kartal tam zamanlı bakıcı iş ilanları için bir arama sağlarsanız, ilgili ilanlar karşınıza gelecektir.  

Kartal’da Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Kartal’da bakıcı olarak çalışmak için daha önce bakıcılık alanında hizmet vermiş ve eğitim almış olmak gerekmektedir. Bakıcı olarak çalışmak isteyenler; aşçı, bebek bakıcısı, ev hizmetleri yardımcısı gibi işler yapabilirler. Gündüzlü çalışmak isteyenler, yaşlı bakıcısı, bebek bakıcısı veya çocuk bakıcısı ilanlarına başvurabilirler. MEB onaylı olarak bakım hizmetleri için sertifika alınmış olması da önemlidir. Kartal’da bakıcı olarak çalışmak için gerekenler şöyledir;

 • Bebek Bakıcısı Olmak
 • Çocuk Bakıcılığı
 • Yaşlı Bakıcısı
 • Referans Göstermek
 • Eğitim Almak
 • MEB Onaylı Bakım Hizmetleri Sertifikalarına Sahip Olmak
 • Sebat Etmek
 • Sorumluluk Bilincinde Olmak
 • Ev Temizliği Yapmak
 • Hasta Bakımı
 • Tecrübe
 • Acil Aksiyon Alabilme Özelliği

Kartal İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Kartal için bakıcı profili, bakicibul.net içerisindeki üyelik kısmından oluşturulur. Kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak güncelleme sağlayabilirsiniz. Çocuk bakım işi yapıyorsanız, Kartal çocuk bakım elemanı için sistemimizden ilan araması yapabilirsiniz.

Kartal’da Bakıcı Ne İş Yapar?

Kartal’da bakıcı, bireylere temel bakım hizmeti verir. Bebeklerin beslenmesine yardımcı olmak, bireylere egzersiz yaptırmak, doktor randevularının takibini yapmak gibi görevler bakıcıya aittir. Kartal dadı iş ilanları kapsamında sistemden arama yaparsanız, karşınıza size uygun dadı işi ilanları çıkacaktır. Özgeçmişinizi size uygun olan ilanlara gönderirseniz ilan sahipleri başvurunuzu değerlendirmeye alacaktır. Kartal’da bakıcı şu tarz işler yapar:

 • Egzersiz Yaptırmak
 • Bireylerin Keyifli Zaman Geçirmelerini Sağlamak
 • Ev İşi Yapmak
 • Temizlik
 • Çocuk Bakmak
 • Ev Ödevlerine Yardım Etmek
 • Bebeklerin Temel İhtiyaçlarını Karşılamak

Hasta bakıcı tecrübesi olanlar, bakicibul.net arama bölümüne Kartal hasta bakım elemanı aranıyor yazarak kendilerine uygun ilanları bulabilirler.

Kartal Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Kartal bakıcı iş ilanlarına bakicibul.net üzerinden başvurulmaktadır. İsteyenler Kartal’daki İŞKUR merkezine de gidip başvuru bırakabilirler. İhtiyaç olduğu takdirde yetkili memurlar sizlere ulaşacaklardır. Ancak bu müracaat işleminin belirli bir bekleme süresi vardır. bakicibul.net aracılığıyla birçok ilana aynı anda başvurabilirsiniz. Bu sayede bekleme süreniz azalır ve değerlendirme süreciniz daha çabuk sonlanır. Kartal bebek bakıcısı iş ilanları aramasını sistemden yaptığınızda size uygun ilanlar sistemde görünecektir.  

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru olması bakıcı olarak iş arayanların, işverenlerin gözünde güven kazanması açısından önemlidir. İtibarınızın zedelenmemesi için bilgilerinizi doğru veriniz. Hukuki zararlar olmaması için de bilgiler doğru verilmelidir.

Kartal’da Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Kartal’da bakıcı arayan ailelere, bakicibul.net içerisindeki ilanlara başvur diyerek sonrasında mesaj gönderip ulaşılması mümkündür. Sizlerin çocuk bakımıyla ilgili bir deneyiminiz varsa, Kartal çocuk bakıcısı iş ilanları şeklinde arama sağlatıp çıkan ilanlara başvuru iletebilirsiniz.  

Kartal’da Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Kartal’da bakıcı maaşları bebek bakıcısı mı çocuk bakıcısı mı engelli bakıcısı mı olunduğuna göre değişir. Mesleğin, hangi alanında hizmet verdiğiniz, aldığınız maaşı değiştirmektedir. Ortalama bakıcı maaşları, 26.000 - 55.000 skalasındadır.

Kartal’da Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Kartal’da deneyime göre bakıcı ücretleri, bakıcılık alanlarından hangisinde mesleğinizi icra ettiğinize göre farklılaşan bir durumdur. Gündüz çalışan biriyseniz, gündüzlü bakıcı ilanlarına göz atabilirsiniz. Kartal gündüzlü bakıcı ilanları üzerine sistemden filtreleme yaptığınızda karşınıza birçok ilan seçeneği çıkacaktır. Kartal’da deneyime göre bakıcı ücretlerinden şöyle söz etmek mümkün;

 • 0-2 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı:26.000 - 33.000
 • 3-4 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 36.000 - 45.000
 • 5 + Fazla Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 46.000 - 55.000

Kartal’da Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Kartal’da yatılı bakıcı iş ilanları, İŞKUR, danışmanlık firmaları, bölgedeki lokal ilan panoları üzerinden bulunur. Ayrıca daha önce yatılı bakıcı olarak çalışanlardan da referans alarak ailelere ulaşabilirsiniz. İşlerini kolaylaştırmak isteyen bakıcı adayları, bakicibul.net içerisine girerek bir üyelik oluşturabilir. Böylece sisteme üye olduktan sonra Kartal yatılı bakıcı iş ilanları diye aratarak istediğiniz ilana başvurma imkânı yakalayacaksınız.  

Kartal’da Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Kartal’da gündüzlü bakıcı işleri, engelli çocuk bakıcısı, temizlikçi, çocuk bakıcısı gibi görevlerdir. Bazı bakıcılar, eve temizliğe veya günlük işleri halletmeye de gidebilir. Kartal günlük bakıcı iş ilanları diye sistemden arattığınızda karşınıza farklı kulvarlarda iş imkanları çıkacaktır. Kategori bölümünden oyun ablası, refakatçi, bahçıvan, gölge öğretmen gibi başlıklara tıklayarak da ilanlara ulaşabilirsiniz. Kartal’da gündüzlü bakıcı işleri şöyledir;

 • Engelli Bakımı
 • Hasta Bakım
 • Yarım Gün Bakıcı
 • Gündüzlü Bakıcılık
 • Refakatçi
 • Çocuk Bakımı
 • Yatılı Bakıcı
 • Yaşlı Bakıcılığı
 • Oyun Ablalığını İcra Etmek
 • Bebek Bakıcısı
 • Temizlik İşleri

Kartal’da Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Kartal’da yarım gün bakıcı olarak çalışmak hem avantajlı hem de avantajsız olabilir. Örneğin esnek çalışma saatlerine bağlı bir sistemi olması nedeniyle avantajlıdır. Asıl amacı fazla para kazanmak olanları tatmin etmeyecek kadar az ücretleri olması ise avantajsızdır. Çalışma saatleri, 18:00-00:00 gibi kısadır. Kartal part time bakıcı arayanlar başlığıyla bakicibul.net üzerinden arama yapabilirsiniz.

Yabancı Bakıcılar Kartal’da Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’ de oturum ve çalışma izni aldıktan sonra mesleklerini yapabilmektedir. Tüm yasal izinleriniz tamamsa, Kartal yaşlı bakıcı aranıyor başlığıyla sistemimizden arama yapın ve size uygun ilanlara başvurunuzu yollayın. Yabancı bakıcıysanız, çocuk bakımı, yaşlı bakıcısı gibi işleri, Türkiye’de yapabilirsiniz.

Kartal Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kartal bakıcı iş ilanlarına başvuru yaparken özgeçmiş kontrolü yapmaya dikkat edilmelidir. Doğru ilana başvurup başvurmadığınızdan emin olmanız gerekir. Bir çocuk bakıcısı olup yaşlı bakıcısı arayan ilana başvurmamanız gerekir. Ayrıca işverenlere güncel bilgilerinizi vermeniz gerekir. Kartal profesyonel bakıcı aranıyor şeklinde bir arama yapıp size uygun ilanlara göz atınız. Bazı aileler, 10 yılı geçkin deneyimli bakıcıları işe almak ister.

Kartal’da Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Kartal’da bakıcı arayan ailelerle, bakicibul.net üzerinden açılan ilanları takip ederek mesaj yoluyla iletişim kurulur. Sistemimizde ailelere mesaj gönderme imkânı vardır. Profilinizin full biçimde dolu olmasına dikkat edin. Herhangi bir eksik bilgi vermeyin. Kartal evde bakım ilanları için filtreleme yaptığınızda karşınıza çeşitli ilanlar gelecektir. Her ilanın kriteri size uymak zorunda değil, size uygun olanlara başvurunuzu yapınız. Ailelere mesaj gönderirken saygılı olmaya dikkat ediniz.  

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

Bakıcı işi arayanlardan ücret alınmamaktadır. Kartal’da çalışmak isteyenler, sisteme üye olup ilanlara göz atsınlar. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereği, iş arayan kişilerden ücret dahi alınamaz. Kartal özel bakıcı arayanlar kategorisindeki ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Sistemden bakıcı iş ilanlarını kontrol sağlamanız mümkündür. Bakıcı üyeliği oluşturmak tamamen ücretsiz olup ilanlara başvurmak da ücretsizdir. Bu imkândan yararlanmak için siteye üye olunuz. Sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurmanız yeterlidir. İş arama sürecinizde herhangi bir ücret alınmayacağını da hatırlatmak isteriz.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz