Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Sarıyer Bakıcı İş İlanları

Sarıyer Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Sarıyer Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Sarıyer bakıcı iş ilanları, yerel iş arama merkezleri, sokaktaki ilan panolarından bulunabilir. İŞKUR üzerinden veya bakicibul.net üzerinden de iş bulmanız mümkündür. Çocuk bakıcılığı, dadılık, Alzheimer hasta bakıcısı, bebek bakıcısı gibi işler için ilan verilebilir. Bakıcı üyeliği oluşturduktan sonra istediğiniz ilana başvurunuzu iletebilirsiniz. İş arayışınız tam zamanlıysa sistem üzerinden, Sarıyer tam zamanlı bakıcı iş ilanları araması yapabilirsiniz.

Sarıyer’de Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Sarıyer’de bakıcı olarak çalışmak yaşlı bakıcısı, bebek bakımı, çocuk bakıcısı gibi bakıcılık alanlarında tecrübe gerekir. Ayrıca geçmiş işlerinizden referans göstermeniz de lazımdır. Ailelerle iletişiminizi kurarken daha sakin bir dille konuşmaya özen gösteriniz. Sarıyer’de bakıcı olarak çalışmak için gerekenler şöyledir;

 • MEB Onaylı veya Özel Kurum Onaylı Sertifika Almış Olmak
 • Sorumluluk Bilincinde Olmak
 • Yaşlı Bakımı Yapmak
 • Ev Temizliği
 • Bebek Bakıcılığı
 • Çocuk Bakımı
 • Eğitim Almış Olmak
 • Referans
 • Hasta Bakıcısı
 • Deneyim
 • Güçlü İletişim
 • Bazen Esnek Çalışma Saatlerine Uyum

Sarıyer İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Sarıyer için bakıcı üyeliği bakicibul.net üzerinden oluşturulur ve güncellenir. Sisteme üye olurken bir kullanıcı adı ve şifre belirlemiş olursunuz. Giriş bilgilerinizi kullanarak güncelleme yapmanız uygun olur. Sarıyer çocuk bakım elemanı kapsamında iş arayışınız varsa, sistem üzerinden arama yapabilirsiniz.

Sarıyer’de Bakıcı Ne İş Yapar?

Sarıyer’de bakıcı, bakım ihtiyacı olan kişilere bakım hizmeti sağlar. Örnek vermek gerekirse; çocuk bakıcıları, çocuklara kaliteli zaman geçirmeleri için yardımcı olan kişilerdir. Bunu sağlamak için çocuklarla oyun oynarlar, çocuklara kitap okurlar. Sarıyer dadı iş ilanları için sistemden arama sağlayacaksanız, üyelik oluşturmanız gerekecektir. Sarıyer’de bakıcı şu işleri yapar:

 • Çocuk Bakımı
 • Yaşlı Bakıcılığı
 • Hasta Bakıcılığı
 • Bebek Bakım Hizmeti
 • Ev İşleri
 • Temizlik

Sarıyer hasta bakım elemanı aranıyor diye yazarak arama yapabilirsiniz, çıkan size en uygun ilanlara başvurabilirsiniz.

Sarıyer Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Sarıyer bakıcı iş ilanlarına bakicibul.net’ten bulunur. Sistem içerisinde ilanlar verilmektedir. Bu ilanlara üye olarak başvurmanız uygun olur. Bebek bakıcısı olarak iş arayışınız varsa, Sarıyer bebek bakıcısı iş ilanları diye yazıp sistemden aratınız. Kriterlerinize uygun olan ilanlara başvurunuz.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru olması olumsuz sonuçlar oluşmaması için önemlidir. Aileler, güven veren bakıcıları işe alır. Herhangi bir yalan beyan, suç unsuru oluşturacaktır.

Sarıyer’de Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Sarıyer’de bakıcı arayan ailelere, bakicibul.net üzerinden ulaşılır. Sistemden ilanlara başvurunca ailelere ulaşabilirsiniz. Uygun adaylar, mülakata çağrılır. Mülakatı da geçtiğinizde işe alım yapılır. Sarıyer çocuk bakıcısı iş ilanları kapsamında sistemden arama yapabilirsiniz, size uygun kriterleri olan ilanlara başvurabilirsiniz.

Sarıyer’de Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Sarıyer’de bakıcı maaşları 28.500 - 58.000 arasındadır. Alınan maaşlar, bebek bakıcısı, oyun ablalığı, çocuk bakıcısı gibi işlerden hangisini yaptığınıza göre değişir. Örneğin engelli ve yaşlı bakıcısı gibi işler daha meşakkatlidir. Bu sebeple yüksek maaş alırlar.

Sarıyer’de Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Sarıyer’de deneyime göre bakıcı ücretleri, bebek bakıcısı, oyun ablası, engelli hasta bakıcı olup olmadığınıza göre farklılaşacaktır. Sarıyer gündüzlü bakıcı ilanları için sistemden arama sağlayabilirsiniz. Hangi ilan size uyuyorsa, başvurunuzu ona göre düzenleyebilirsiniz. Sarıyer’de deneyime göre bakıcı ücretleri şöyledir;

 • 0-2 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 28.500 - 36.500
 • 3-4 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 37.500 - 49.000
 • 5 + Fazla Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 49.500 - 58.000

Sarıyer’de Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Sarıyer’de yatılı bakıcı iş ilanları, bakicibul.net üzerindeki ilan bölümünden bulunur. Dileyenler, İŞKUR merkezlerine müracaat edebilirler. Yatılı bakıcı işi bulmak için referanslarınız da olmalıdır. Sarıyer yatılı bakıcı iş ilanları bakicibul.net’ten açılan yeni bakıcı üyeliği sayesinde bulunabilir. Engelli, hasta veya felçli kişilerin yanında yatılı kalındığında, bu yatılı bakıcı hizmeti olur.

Sarıyer’de Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Sarıyer’de gündüzlü bakıcı işleri, yaşlı bakıcı, engelli hasta bakıcı, bebek bakıcılığı, dadı işleridir. Sarıyer günlük bakıcı iş ilanları hangi hizmet kolunda veriliyor diye merak ediyorsanız, sistemden kontrol edebilirsiniz. Sarıyer’de gündüzlü bakıcı işleri şöyledir;

 • Engelli Bakımı
 • Alzheimer Hasta Bakıcılığı
 • Fizyoterapistlik
 • Yaşlı Bakım
 • Oyun Ablalığı
 • Bebek Bakıcılığı
 • Temizlik
 • Hasta Bakıcısı
 • Refakatçilik
 • Çocuk Bakmak
 • Yatılı Bakım İçin Evde Kalmak

Sarıyer’de Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Sarıyer’de yarım gün bakıcı olarak çalışmak konforlu çalışma sisteminden dolayı avantajlıdır. 12:00-18:00 gibi kısa saatlerde çalışılır. Ancak alınan para azdır ve avantajsızdır. Sarıyer part time bakıcı arayanlar diye sistemden arattığınızda; çocuk bakıcılığı, bebek bakım gibi işler için part time bakıcı arandığını göreceksiniz. Yarım gün çalışmak, ek iş arayan bakıcılar için avantajlıdır. Uzun süre bakım hizmeti vermiş ve yaş almış bakıcılar, genelde yarım gün hizmet vermeyi tercih ederler. Aileleri evde olmayan çocuklara veya bebeklere bakım vermek, bu bakıcıların işidir.

Yabancı Bakıcılar Sarıyer’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’ de oturum izni ve çalışma izni almak zorundadır. Sarıyer yaşlı bakıcı aranıyor yazarak sistemden aratın. Karşınıza size uygun ilanlar çıkacaktır. Türkiye’de yabancı bakıcılar, bebek bakıcılığı, Yabancı dil bilen bakıcı veya dadılık gibi birçok kolunda faaliyet göstermektedir. Yabancı bakıcılar, yasal işlemlerini tamamlayarak Sarıyer’de çalışabilirler. Sarıyer iş ilanları kısmını kontrol ederken ilan kriterlerinde yabancı bakıcıların da çalışabileceği belirtilmişse, başvurabilirsiniz.

Sarıyer Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sarıyer bakıcı iş ilanlarına başvuru yaparken, CV bilgilerinizin eksiksiz olmasına dikkat ediniz. Sarıyer profesyonel bakıcı aranıyor başlığıyla sistemden ilan aratabilirsiniz. Ailelere yanlış bilgi verdiğinizde sonuçlarından siz sorumlu olursunuz. Aileler, uygun gördükleri adaylarla görüşme yapmak isteyebilir. Ortak bir zamanda online veya yüz yüze görüşebilirsiniz. Kendinizi doğru ifade ettiğinizde işe alım şansınız da o kadar artar. Ailelerin sordukları sorulara eksiksiz cevaplar veriniz.

Sarıyer’de Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Sarıyer’de bakıcı arayan ailelerle, bakicibul.net sistemi üzerinden iletişim kurulur. İlan başvurunuzu yaptıktan sonra iletişim kurabilirsiniz. Sarıyer evde bakım ilanları özel olarak bakıcının kendi evinde bakım vermesi için açılabilir. Sizler de kendi evinde bakıcı olarak çalışıyorsanız, ilanlara başvurunuz. E-mail yöntemiyle de ailelerle iletişim kurulması mümkündür. Aileler sizi görüşmeye çağırırlarsa, önceden hazırlık yapınız. Ne konuşacağınızı önceden planlayınız. İşi ne kadar istediğinizi ailelere gösteriniz. Bu sayede diğer adaylara nazaran sizin işe alınma şansınız yükselecektir. Aileler görüşme esnasında size soru sorarlarsa, eksiksiz biçimde cevap veriniz. Bu sayede bilgili, donanımlı ve iş bilen olarak görülürsünüz.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

Bakıcı olarak çalışmak isteyenlerden ücret alınmaz. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu, iş arayanlardan herhangi bir ücret alınmamasını uygun görür. Sarıyer özel bakıcı arayanlar diye yazıp sistemden taratın ve size uygun ilanlara başvurun. CV’niz tamamen güncel olmalıdır. Üyeliğinizi oluşturduğunuzda ad, soy ad gibi önemli bilgileri yanlış yazmamaya dikkat ediniz. Sistem üzerinden bakıcı iş ilanlarını görebilirsiniz. Profilinizi tam doldurduğunuzda güvenilir bir aday imajı çizebilirsiniz. İş arama sürecinde sizden ücret talep edilemez. Ücret talep edilmesi dahilinde gerekli mercilere şikayette bulunabilirsiniz.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz