Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Ankara Bakıcı İş İlanları

Ankara Bakıcı iş ilanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım Hizmetleri BakıcıBul’da!

Filtrele
İlçe
 • Ankara
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Ankara Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Ankara bakıcı iş ilanlarına başvurmak isteyenler, özgeçmişlerini bakicibul.net’e yükleyerek üyeliklerini oluşturabilirler. Sabırlı, kendine, güvenen, insan ilişkileri iyi olan kişiler, bakıcılık hizmetlerini layıkıyla yerine getirebilmektedir. Siz de bu alanda hizmet veriyorsanız, özgeçmişinizi güncel tutmaya devam edip açılan ilanlara başvurabilirsiniz.

Ankara’da Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Ankara’da bakıcı olarak çalışmak için dikkatli, özenli ve titiz, çalışkan olmak gerekmektedir. Çocuk bakıcılığı yapılacaksa çocuğa göz kulak olunmalıdır. Bakıcı, ev temizliği ve düzenini de sağlamalıdır. Bakıcının hassas bir yapısı olması ve insanlara bakım vermeyi sevmesi şarttır. Çocuk bakıcılığı yapanlar, Ankara çocuk bakıcısı iş ilanı bildirimlerini takip etmelidir. Ankara’da bakıcı olarak çalışmak için gereken detaylar şöyledir;

 • Sabırlı Olmak
 • İnsanların Duygusal İhtiyaçlarını Anlamak
 • Psikolojik Yönden Gelişmiş Bir Birey Olmak
 • Eğitimli Olmak
 • Bakım Verilen Kişiye Karşı Son Derece Hassas Olmak
 • Afet ve İlk Yardım Eğitimine Sahip Olmak
 • Temel Yaşam Desteği Sertifika Programlarına Katılmak

Ankara İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Ankara’da bakıcı ilanlarına başvurmadan önce profil bilgilerinizi güncel tutmanız gerekmektedir. Özgeçmişinize düzgün çıkan bir fotoğrafınızı, eğitim durumunuzu, referanslarınızı eklemelisiniz. Bakıcı olarak nasıl hizmet edebileceğinize dair seçeneklerinizi doğru belirlemeniz son derece önemlidir. Kimlik bilgileri ve referansları eksiksiz olan kişilere, aileler daha fazla güvenmektedir. İlanlara başvururken çıkan ‘Ön Yazı’ bölümüne kendinizi tanıtan ve çalışma alanlarınızı bildiren kısa bir yazı yazmanız, tercih edilebilirliğinizi artıracaktır. Ankara bakıcı iş ilanları, güncel olarak bakıcı adayları tarafından takip edilmelidir.

Ankara’da Bakıcı Ne İş Yapar?

Ankara, bakıcı işi açısından zengin bir şehirdir. Ankara’da bakıcının yapabileceği işler, bebeklere, çocuklara, yaşlılara, hastalara veya engelli bireylere bakım hizmeti sunmaktır. Profesyonel bir bakıcı, her türden alanda hizmet verebilmektedir. İyi bir bakıcı bebek bakıcılığı, çocuk bakıcılığı, hasta bakıcılığı ve yaşlı bakımı yapabilir.

Ankara Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Ankara bakıcı iş ilanlarına başvurmak için bakicibul.net adresindeki ilanları takip edebilirsiniz. Çocuk bakımı iş ilanları ve bebek bakıcısı ilanları gibi ilanlara sitemizden ulaşabilirsiniz. Üyeliğinizi oluşturarak Ankara iş ilanı kategorisindeki ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Ankara çocuk bakıcısı iş ilanlarını takip ederek size uygun ilan üzerinden ailelerle irtibat kurabilirsiniz.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, örneğin Ankara çocuk bakıcısı ilanlarına başvururken tercih edilebilirliğinizi artırmak için önemlidir. İlan veren ailelerin size güvenmesi için sistemdeki profiliniz hep güncel olmalıdır. Örneğin statü olarak yüksek statülü ailelere de hizmet verebileceğiniz için iletişim bilgilerinizi de her zaman ulaşılabilir tutmalısınız. Sistemde doktor çocuğuna bakıcı iş ilanları da açılmaktadır. Güncel profil resminiz ve özgeçmişinizle bu ilanlara başvurabilirsiniz.

Ankara’da Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Ankara’da bakıcı arayan ailelere ulaşmak için BakıcıBul.net üzerinden açılan ilanlar takip edilmelidir. Bakıcılık kapsamında iş arıyorum Ankara lokasyonunda diyen bakıcı adayları, sitemizden açılan ilanların kategorilerini dikkatli okumalıdır. Örneğin yarım günlük iş arıyorum Seyhan/Ankara yakınında diyen bakıcı adayları, aradıkları lokasyona uygun ilanlara başvurmalıdır. Ankara Seyhan bebek bakıcısı arayanlar, Seyhan bölgesinde açılan ilanları takip ettikleri takdirde o lokasyon için ilan veren ailelere sitemiz üzerinden mesaj gönderebilirler.

Ankara’da Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Ankara’da bakıcı maaşları, ortalama 19.500 - 37.500 arasındadır. Ankara sahibinden evine yardımcı arayanlar, güncel maaşlar üzerinden ilan vermektedir. Ankara Çukurova iş ilanları, Ankara Çiftlik iş ilanları ve Ankara iş ilanları kapsamındaki tüm ilanları incelerken ödenecek maaş tutarını da görebilirsiniz.

Ankara’da Deneyime Göre Bakıcı Maaşları Nasıl Değişir?

2024 Ankara bakıcı maaşları, bakıcının eğitimine, tecrübesine, kaç saat çalışacağına, kaç çocuk bakacağına ve bakıcıdan beklenen iş tanımlarına göre değişir. bakicibul.net’de bulunan Bakıcı Maaşı Hesaplama bölümünü ziyaret ederek maaş hesaplaması yapabilirsiniz. Tecrübesine göre bakıcıların 2024 yılında aldıkları ortalama maaşlar şu şekildedir;

 • 0-1 Yıl Tecrübeli Bakıcı En Düşük Maaş:19.500 - 25.500
 • 2-4 Yıl Arası Tecrübeli Bakıcı En Düşük Maaş: 26.500 - 30.500
 • 5 Yıl + Tecrübeli Bakıcı En Düşük Maaş: 30.500 - 37.500

Ankara’da Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Ankara yatılı bakıcı iş ilanları, bakicibul.net’de verilen ilanları takip ederek bulunabilmektedir. Ankara yatılı iş ilanları, Türkiye’nin birçok şehri için verilebilmektedir. Yatılı çalışmak isteyen bakıcılar, bulundukları şehirden farklı ve uzak bir şehri de çalışmak için tercih edebilmektedir.

Ankara’da Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Ankara’da gündüzlü bakıcı işleri, ev içi hafif temizlik işlemlerinin yapılması, bakım hizmetlerinin belirli bir zaman aralığında sağlanmasıdır. Bakım hizmetine ihtiyaç duyan aileler ile bakıcılar arasında mesai saatleri esnek olarak planlanabilmektedir. Çoğunlukla gündüzlü bakıcı hizmetlerinde hafta sonu çalışma yapılmamaktadır. Gündüzlü olarak bakım hizmetleri sunmak isteyenler, bulundukları lokasyona yakın yerleri tercih edebilir, böylece yol maliyetinden de kaçınmak mümkün olur. Ankara’da yaşlı bakıcı arayanlar, gündüzlü bakıcı ilanı verebilirler. Bu sayede daha esnek çalışma içeren gündüzlü bakım, yaşı daha ileri olan bakıcıların verebileceği ideal bir hizmettir.

Ankara’da Yarım Gün Bakıcı Maaşları Nedir?

Ankara’da yarım gün bakıcı maaşları, tam zamanlı çalışan bakıcının maaşının yarısına tekabül etmektedir. Ankara’da yarım gün bakıcı maaşı ortalama 9.700-10.000 civarlarındadır. Yarım gün hizmet sunan bakıcılar, sabah 8:00 öğlen 13:00 arası gibi kısa süreler çalışmaktadır. Kendi evinde çocuğuma bakacak bakıcı Ankara’da bulunur mu diyenler, sitemizden ilan vererek aradıkları kategoride hizmet sunan bakıcı bulabilirler.

Ankara’da Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı mı?

Ankara’da yarım gün bakıcı olarak çalışmak isteyenler, çalışma saatlerinin esnekliğinden dolayı yarım gün bakıcı olarak çalışmayı avantajlı görmektedir. bakicibul.net üzerinden size uygun ilanları araştırabilir, ailelerle iletişime geçebilir ve hangi saatlerde çalışabileceğinizi karşılıklı olarak konuşabilirsiniz. Yarım gün bakıcılık ücretleri, tam gün bakıcılık maaşlarına oranla daha farklıdır. Yarım gün bakıcı arayanlar Ankara’da iş ilanlarına başvurmak için sitemizde açılan ilanları takip edebilir.

Yabancı Bakıcılar Ankara’da Nasıl Çalışabilir?

Ankara’da bakıcı işi arayan yabancılar, çalışma izni için gereken evrakları tamamlamalıdır. Yabancı bakıcılar, çalışmaya başlamadan önce Türkiye’de oturum izni almalıdır. Oturma izni alan bakıcılar, ayrıca çalışma izni de almalıdır. Bu sayede kişilerin, Türkiye’de yabancı bakıcı olarak çalışmaları mümkün olur. Yabancı bakıcı çalışma izni maliyeti, bakıcının niteliğine göre de değişmektedir. Yabancı bakıcıların iyi derecede İngilizce konuşmaları, çocuklarına yabancı dil öğretmek isteyen aileler tarafından tercih sebebi olmalarını sağlamaktadır. Yabancı bakıcılardan en çok tercih edilenler Gürcü, Azeri, Ukraynalı, Bulgar, Türkmen, Özbek ve Moldovalı bakıcılardır.

Ankara Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ankara bakıcı iş ilanlarına başvururken, hangi kategoride ilan açıldığına dikkat edilmelidir. Aileler, bakıcı ararken; hasta bakıcı, yaşlı bakıcı veya çocuk bakıcısı kategorisinde ilan verebilmektedir. Çocuk bakıcı ilanları, bebek bakıcısı iş ilanları, bebek iş ilanları, Ankara’da hasta bakıcı arayanlar için işler gibi kategorilerde ilanlar açılabilmektedir. Ankara bakıcı işlerinde oldukça gelişmiş bir şehirdir. Bakıcı işi arayanlar, sitemiz üzerinden ilan takiplerini dikkatle yaparak aradıkları işe kavuşabilirler.

Ankara’da Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Ankara’da bakıcı arayan ailelerle iletişime geçmek için bakicibul.net’de bir üyelik oluşturmalısınız. Üyelik oluşturmak ücretsizdir. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra size uygun olan bakıcı iş ilanları sergilenecektir. Size en uygun olan ilanı seçerek ailelere ulaşabilirsiniz. Bakicibul.net’de bakıcı iş ilanı veren ailelere mesaj gönderebilirsiniz ve tamamen güvenli bir ortamda ilk iletişiminizi başlatabilirsiniz. İlana başvurduktan sonra aileler de sizlere mesaj yoluyla veya telefon numaranızdan ulaşım sağlayabilir. Mesajlara en kısa sürede dönen bakıcı adayının daha fazla şansı olacağını unutmamalısınız. Ankara iş ilanları erkek bireyler için de verilebilir, sadece kadınlar değil, erkekler de bu ilanlardan bakıcı işleri bulabilmektedir.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor mu?

Ankara’da bakıcılar, bakicibul.net’e ücretsiz olarak üye olup, iş ilanlarına başvurabilmektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunundan ötürü iş arayanlar menfaat sağlanamaz ve herhangi bir ücret talep edilemez.  Bu bakımdan sisteme üye olan bakıcılardan herhangi bir ücret veya komisyon alınmamaktadır. İş ilanları Ankara bölgesinde oldukça çeşitlidir ve tüm bakıcılar, bu ilanları takip edebilir.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz