Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Çatalca Bakıcı İş İlanları

Çatalca Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Çatalca Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Çatalca bakıcı iş ilanları, bakicibul.net’te üyelik açarak bulmanız mümkündür. Çatalca’daki İŞKUR platformları veya online kariyer siteleri de iş ilanı bulmanıza yardımcı olur. Oyun ablası, yaşlı bakıcı, çocuk bakımı veya hasta bakıcısı gibi alanlarda bakıcılar çalışır. Tecrübeniz varsa sistemden başvuru mahiyetinde özgeçmişinizi işverenlere ulaştırmanız gerekir. Çatalca çocuk bakım elemanı için sistemden arama yaparsanız, karşınıza çocuk bakımıyla ilgili ilanlar çıkacaktır.

Çatalca’da Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Çatalca’da bakıcı olarak çalışmak için ilgili alanda tecrübe sahibi olması gerekir. Birlikte çalıştığınız ailelere son derece hoşgörülü davranmanız gerekir. Daha önce çocuk bakıcısı alanında hizmet sunduysanız, çocukların gelişim sürecinden anlamanız gerekir. Çatalca’da bakıcı olarak çalışmak için gerekenler şunlardır;

 • Bebek Bakıcılığı
 • Çocuk Bakımı
 • Yaşlı Bakıcısı
 • Hasta Bakıcılığı
 • Donanım
 • Bilgi
 • Tecrübe
 • Pozitif Ruh Hali
 • Empati
 • Hoşgörü
 • Referanslı Olmak
 • İlaç ve Doktor Randevusu Takibi

Çatalca İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Çatalca için bakıcı profili oluşturmak istiyorsanız, bakicibul.net içerisinde yeni bir üyelik açabilirsiniz. Bu sayede bakıcı üyeliğiniz aktif olmuş olur. Güncelleme için de profil kısmından giriş yaparak istediğiniz zaman güncelleme sağlayabilirsiniz. Daha önce refakat etmiş bir bakıcıysanız, Çatalca refakatçi aranıyor şeklinde sistemden arama yapabilir, size uygun ilanlara başvuru gönderebilirsiniz.

Çatalca’da Bakıcı Ne İş Yapar?

Çatalca’da bakıcı, insanlara bakım hizmeti verir. Yaşlı bakımı, dadılık, oyun ablalığı gibi işler, bakıcıların yaptıkları işlerdir. Örneğin yaşlı bakımı, çok zordur çünkü hem tecrübe hem de sabır ister. Dadı olarak çalışıyorsanız, çocukların ihtiyaçları ve sosyal gelişimlerine de destek olmanız istenir. Çatalca dadı iş ilanları diye arama yaparak size en uygun ilanlara başvuru iletmeniz mümkündür. Çatalca’da bakıcı şu işleri yapar;

 • Özel Ders Öğretmeni
 • Aşçılık
 • Engelli Bireylere Bakım Hizmeti
 • Temel Yaşam Desteği
 • Kalp Masajı
 • Çocukların Eğitim ve İhtiyaçlarını Karşılamak
 • Ev Tertibini Sağlamak
 • Oyun Ablası

Çatalca hasta bakım elemanı aranıyor diye başlık yazarak sistem üzerinden arama yapabilirsiniz.

Çatalca Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Çatalca bakıcı iş ilanlarına bakicibul.net üzerinden açtığınız üyeliğinizle başvurulur. Yeni açacağınız bakıcı profili, tamamen ücretsizdir ve bu sayede ilanlara başvurmanız mümkündür. Hangi il ve ilçe için ilan aratmak istiyorsanız sistemden o ilin adını giriniz. Daha önce bebek bakıcısı olduysanız, Çatalca bebek bakıcısı iş ilanları diye arama sağlayınız ve ilgili ilanlara başvurunuz.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması her çeşit oluşabilecek olumsuz koşulları önlediği için elzemdir. İşverenleri yanıltmak tamamen suç kapsamına girer. Herhangi bir suç unsuru oluştuğunda hukuki yaptırımları vardır. İşveren ve çalışan arasında güven duygusu olabilmesi için sistemden sürekli bilgilerinizi güncel tutun.  

Çatalca’da Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Çatalca’da bakıcı arayan ailelere, bakicibul.net sitesinde açılan ilanları takip edip başvuru yaparak ulaşılır. Mesaj yoluyla da ailelere ulaşabilirsiniz. Çocuk bakımı için hizmet veriyor ve ailelere ulaşmak istiyorsanız, Çatalca çocuk bakıcısı iş ilanları için sistemi kontrol edebilirsiniz.  

Çatalca’da Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Çatalca’da bakıcı maaşları oyun ablası, çocuk bakımı, ev ödevi yardımcısı, temizlik elemanı gibi işlerde çalışıp çalışmamaya göre değişir. Maaşlar, yaklaşık olarak 22.500 - 46.000 civarıdır. Alınan maaşlar, yaşlı bakıcısı, oyun ablası veya çocuk bakıcısı gibi işlerde aynı değildir.

Çatalca’da Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Çatalca’da deneyime göre bakıcı ücretleri, hizmet alanına göre değişir. Çatalca’da gündüzlü bakıcı ilanları hasta veya yaşlı bakımı, oyun ablalığı, çocuk bakımı gibi işler için verilir. Bu alanlar için iş arayışı olanlar, sistem üzerinden ilanları kontrol sağlayabilirler. Çatalca’da deneyime göre bakıcı ücretleri şöyledir;

 • 0-2 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 22.500 - 26.000
 • 3-4 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 27.000 - 34.000
 • 5 + Fazla Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 35.000 - 46.000

Çatalca’da Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Çatalca’da yatılı bakıcı iş ilanları, bakicibul.net, online kariyer siteleri gibi yerlerden veyahut İŞKUR üzerinden bulunur. Referans aracılığıyla da yatılı bakıcı için iş bulabilirsiniz. Yatılı bakıcılık için en önemli şey, referanslardır. Çatalca yatılı bakıcı iş ilanları diye sistemden iş ilanı aratarak size uygun olanlara başvurunuzu özgeçmişiniz aracılığıyla iletebilirsiniz.

Çatalca’da Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Çatalca’da gündüzlü bakıcı işleri, çocuk bakmak, bebek bakmak, hasta bakmak gibi işlerdir. Örneğin bebekler için önceden hazırlanmış gıdaları vermek, çocukları parka çıkarmak tarzı işleri de gündüzlü bakıcı yapar. Çatalca tam zamanlı bakıcı iş ilanları oyun ablalığı, bebek bakımı veya ev ödevine yardımcı gibi işlere yönelik verilmektedir. Çatalca’da gündüzlü bakıcı işleri şu şekilde örneklenebilir;

 • Yabancı Dil Bilen Bakıcı
 • Listeye Uygun Yemek Hazırlamak
 • Oyun Ablalığı
 • Kriz Yönetiminde Başarılı Olmak
 • Bebek Bakımı
 • Çocukları Eğlendirme
 • Çocukların Ödevlerine Yardım
 • Ev Temizliği
 • Hasta Bakıcılık
 • Yaşlı Bakıcılık

Çatalca’da Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Çatalca’da yarım gün bakıcı olarak çalışmak, kısa süreli çalışmaya tabidir ve daha az ücret alır. Bu nedenle avantajlı ve avantajsız iki yönü bulur. Ücretleri düşük olduğu için çalışana pek avantajı olmaz. Yarım gün, 08:00- 13:00 gibi saatlerde çalışıldığı için avantajlıdır. Yarım gün hizmet sunmak istiyorsanız, çocuk bakıcılığı veya oyun ablalığı yapabilirsiniz. Çatalca’da part time bakıcı arayanlar şeklinde sistemden aratarak size uygun ilanları bulmanız mümkündür.

Yabancı Bakıcılar Çatalca’da Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’de çalışabilmek için oturum izni almalı ve kimlik işlemlerini tamamlamalıdır.  Sadece oturum izni yetmez, çalışma izni de zorunludur. Çatalca yaşlı bakıcı aranıyor diye sistemden filtreleme yaptığınızda göreceksiniz ki; Nijeryalı, Filipinli, Romanyalı gibi birçok bakıcı için ilanlar verilebilmektedir. Yabancı dil bilen bakıcılar, Türkiye’de ihtiyaç duyulan bir hizmet türüdür. Kimlik işlemleri tamamlanınca yabancı bakıcılar için Çatalca’da çalışmak mümkündür.

Çatalca Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çatalca bakıcı iş ilanlarına başvuru yaparken doğru bilgi girilmelidir. Çatalca profesyonel bakıcı aranıyor kategorisi için başvuru yapacaksanız, tecrübenizin yüksek olması beklenir. Kullandığınız özgeçmişinizde güncel bir fotoğrafınızın bulunmasına da dikkat ediniz. Başvuru içerisinde referanslarınız da yer almalıdır. Bu sayede seçilme şansınız artacaktır.  Özgeçmişinizi güncel tutun ve her daim doğru bilgi verin. Profil resminizi de güncel tutun ve size olan güven artsın.

Çatalca’da Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Çatalca’da bakıcı arayan ailelerle, bakicibul.net üzerinden iletişim kurulur. Sistem içerisindeki ilanlara başvuru yapabilir ve ardından ailelere mesaj gönderebilirsiniz. E-posta üzerinden de ailelere mesaj yollayabilirsiniz. Çatalca evde bakım ilanları ev ödevi yardımcısı, hasta bakımı veya bebek bakıcısı gibi işler için açılmaktadır. Numaranız sistemde kayıtlı olmalıdır çünkü aileler de sizleri arayabilir. Hassas ve saygılı davranarak ailelere yaklaşınız. İletişimde açık ve dürüst olmak gerekir.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

bakicibul.net’in kesinlikle iş arayanlardan ücret talep etmesi söz konusu olamaz. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu, iş arayanlardan ücret alınmayacağı usulünce hareket eder. bakicibul.net sisteminden giriş sağlayarak bakıcı iş ilanlarını  kontrol etmeniz mümkündür. Ücretsiz bakıcı üyeliği açarak ilanlara başvurmanız mümkündür. Özgeçmişinizi güncelleyin ve her daim güncel tutun. Profil resminizi de güncelleyerek güvenilirliğinizi artırabilirsiniz.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz