Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Bağcılar Bakıcı İş İlanları

Bağcılar Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Bağcılar Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Bağcılar bakıcı iş ilanları, Bağcılar bölgesinde bulunan iş bulma platformları veya online kariyer siteleri sayesinde bulunur. Yakın çevrenizde bakıcı olarak çalışanlardan referans alarak da bulabilirsiniz. Dadı olarak çalışmışsanız, Bağcılar dadı iş ilanları araması yaparak size en uygun ilanlara başvurabilirsiniz. Özel öğretmenlik veya oyun ablalığı yapıyorsanız, küçük çocuklara yönelik bakım hizmeti sunmanız mümkündür.

Bağcılar’da Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Bağcılar’da bakıcı olarak çalışmak için alanınıza dair bilgili olmanız lazım gelmektedir. Misal siz yaşlı bakım elemanı olarak çalışmak istiyorsunuz ancak bu alanda hiç eğitiminiz yok. O halde önce yaşlı bakımına dair sertifika eğitimlerine katılmanız gerekir. Ayrıca hiç referansınız olmadan da iş bulmanız kolay olmayabilir. Bağcılar’da bakıcı olarak çalışmak için şu gereklilikler yerine getirilmelidir;

 • Çocuklarla İletişim Kurmak
 • Yaşlılarla İletişim Kurabilme
 • Eğitim Almak
 • Referans Göstermek
 • İlkyardımda Bulunabilmek
 • Temel Yaşam Desteği Bilgisi
 • Psikolojik Açıdan Destek Sunmak
 • Kalp Masajı Yapmayı Bilmek
 • İlaçları Zamanında Vermek
 • Evin Temizliğine Dikkat Etmek
 • Bireylerin Beslenmelerine Dikkat Etmek

bakicibul.net’e girip aramaya Bağcılar evde bakım ilanları yazdığınızda karşınıza sizin için en uygun olan ilanlar gelecektir.

Bağcılar İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Bağcılar için bakıcı profili, online kariyer sitelerinden oluşturulur. bakicibul.net’e giriş yaptığınızda üye ol bölümü karşınıza çıkacaktır. Bilgilerinizi doldurup özgeçmişinizi güncellediğiniz takdirde profiliniz oluşturulmuş olacaktır. Giriş bilgilerinizi kullanarak güncelleme işlemi yapmanız mümkündür.  

Bağcılar’da Bakıcı Ne İş Yapar?

Bağcılar’da bakıcı, çocuklara veya kendi gereksinimlerini yerine getiremeyenlere banyo yaptırmak gibi işler yapar. Bireylerin tuvalet ihtiyacını karşılar. Çocuklara dadılık veya oyun ablalığı yapmak da bakıcının görevidir. Bağcılar bebek bakıcısı aranıyor başlığı için ilan verebilirsiniz veya iş arayansanız, başvuru yapabilirsiniz. Sistemden size en uygun ilanlara başvuru mahiyetinde özgeçmişinizi iletiniz. Bağcılar’da bakıcı şu işleri yapar;

 • Özel Ders Öğretmenliği
 • Çocukların Temel İhtiyaçlarının Karşılanması
 • Yaşlı Bakım Elemanı
 • Hasta Bakım İçin Gerekenleri Yerine Getirme
 • Evde Temizlik Yapma
 • Mutfağı Temizliğini Yapma
 • Ebeveynlerin İsteklerini Dikkate Alma
 • Çocuklarla Etkinlik Planlama
 • Bebeklerin Gereksinimlerini Yerine Getirme

Bağcılar Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Bağcılar bakıcı iş ilanlarına başvuru sağlamak için bakicibul.net’e üye olmanız gerekir. Veyahut iş arama merkezlerinden de başvuru yapabilirsiniz. Hangi bakıcılık türünde tecrübeniz varsa ilgili ilanın sayfasında arama yapınız. Refakatçi olarak tecrübeniz varsa Bağcılar refakatçi aranıyor başlığındaki ilanları aratınız.  

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru olması, işverene ve yaptığınız işe duyduğunuz saygıyı göstermek için önemlidir. Yanlış bilgi verdiğiniz zaman hukuki sonuçlar oluşabilir. İş başvurularınızın olumlu sonuçlanması için bilgilerinizi doğru giriniz. İşverenlerin size güvenmeleri ve işe almaları için doğru bilgi vermek önemlidir.

Bağcılar’da Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Bağcılar’da bakıcı arayan ailelere, İŞKUR merkezleri veya online platformlardan ulaşılır. İş arayansanız, bakicibul.net üzerindeki iş arayan üyeliğini aktive etmeniz gerekir. Ailelere ulaşmak için ailelerin verdikleri ilanları takip edin. Bağcılar aile bakıcı ilanları aramasını yaparsanız, önünüze bebek bakıcısı arayan veya yaşlı bakıcısı arayan ailelerin ilanları gelecektir.

Bağcılar’da Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Bağcılar’da bakıcı maaşları hem çalışanın beklentisi hem de işverenin koşulları etrafında şekillenir. Ortalama maaşlar, 20.000 - 38.000 civarında değişir. Eğitimli ve bakıcılık alanında sertifika sahibi olan bakıcıların, bu imkanları elde etmemiş bakıcılara göre daha yüksek maaş aldığı bilinmektedir. Özel olarak evlere gidip hizmet sunan bakıcıysanız, Bağcılar özel bakıcı arayanlar kapsamındaki ilanları inceleyebilirsiniz.

Bağcılar’da Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Bağcılar’da deneyime göre bakıcı ücretleri, hizmet verilen bakıcılık alanına göre değişim gösterir. Yatılı değil de gündüzlü çalışıyorsanız, Bağcılar gündüzlü bakıcı ilanları başlığıyla sistemden arama sağlayınız. Ailelerin, belirli kriterler sunarak kendi maaş politikalarıyla belirledikleri ilanları listelemeniz mümkün olacaktır. Çocuk bakımı, oyun ablalığı veya refakatçilik yapıp yapmamak da alınan ücreti etkiler. Bağcılar’da deneyime göre bakıcı ücretleri şöyledir;

 • 0-2 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 20.000 - 25.500
 • 3-4 Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 27.000 - 32.500
 • 5 + Fazla Yıl Tecrübeli Bakıcı Ücreti: 32.700 - 38.000

Bağcılar’da Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Bağcılar’da yatılı bakıcı iş ilanları, bakicibul.net veya önceki referanslarınız sayesinde bulunabilir. Online veya lokal kariyer platformları da iş arayanlara yardımcı olmaktadır. Yatılı bakım hizmeti, genelde yatalak hastaların veya yaşlıların tercih ettiği hizmettir. Bağcılar yatılı bakıcı iş ilanları araştırması yapıyorsanız, bakicibul.net üzerinden filtreleme seçeneğiyle ilgili ilanları görebilirsiniz.

Bağcılar’da Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Bağcılar’da gündüzlü bakıcı işleri, çocukların güvenliği, bakımı veya günlük aktivitelerini yerine getirme gibi işlerdir. Aynı zamanda gündüzlü bakıcı, ailelere geri bildirim de vermek zorundadır. Temizlik yapmak, yemek yapmak veya bireyleri dışarıda gezdirip hava aldırmak da gündüzlü bakım hizmetine dahildir. Bağcılar gündüzlü bakıcı ilanları incelemesi yapabilmek için sistemden bir üyelik oluşturun. Bağcılar’da gündüzlü bakıcı işlerinden şöyle bahsetmek mümkündür;

 • Hastalara Banyo Yaptırmak
 • Hastalara İlaç Saati Gelince İlaç Vermek
 • Temizlik Yapmak
 • Evde Ne Olduğuna Dair Ailelere Rapor Vermek
 • Yalnızlık Çeken Yaşlılara Destek Olmak
 • Çocuk veya Gençlere Özel Ders Vermek
 • Bebeklere Bakmak
 • Hayvanlarla İlgilenmek
 • Güvenliği Sağlamak
 • Çocukların Dil Becerilerini Geliştirmek
 • Yemek Yapımı

Bağcılar evde çocuk bakıcısı iş ilanları üzerine arama yaptığınızda iş ilanlarında maaşların, çalışma koşullarının ne olduğunu görebilirsiniz.

Bağcılar’da Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Bağcılar’da yarım gün bakıcı olarak çalışmak, çalışılan süre olarak kısa olduğu için avantajlı, alınan ücret bakımından dezavantajlıdır. Yarım gün çalışmak, 14:00-20:00 gibi kısa çalışma sürelerine tabidir. Aileleri evde olmayan kişilere birkaç saat bakım vermek için ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Bağcılar part time bakıcı arayanlar başlığında birçok ilan verilmektedir. Neden yarım gün bakıcıya ihtiyaç olduğu veya iş tanımı olarak neler yapılacağı, ilgili ilanlarda belirtilmektedir.  

Yabancı Bakıcılar Bağcılar’da Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’de çalışmak istiyorlarsa, önce yasal gereklilikleri yerine getirmek zorundadır.  Oturum ve çalışma izni almadan Türkiye’de çalışmak mümkün değildir. Bağcılar bölgesinde yabancı bakıcılara ihtiyaç duyulmasının sebebi, bazı ailelerin çocuklarına yabancı dili öğretecek birilerini aramalarıdır. Ukraynalı, Faslı, Ugandalı birçok bakıcı, yabancı dil bilen bakıcı hizmeti sunabilir.

Bağcılar Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bağcılar bakıcı iş ilanlarına başvurmak için özgeçmiş güncel olmalıdır. Özgeçmişi dolu olmayan adaylar, işverenler tarafından değerlendirilmeye alınmaz. İş tecrübeniz olmayan bir alana başvuru yaptığınızda, kabul alma oranınız düşer. Bağcılar profesyonel bakıcı aranıyor kategorisi için ilan araması yaptığınız vakit, başvuru için hangi kriterlerin istendiğini görebilirsiniz.

Bağcılar’da Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Bağcılar’da bakıcı arayan ailelerle, Bağcılar bakıcı iş ilanlarına başvuru yaptıktan sonra mesaj gönderdiğinizde iletişim kurmanız olanaklı olur. Bazı aileler, sisteme cep numarası eklemektedir. Dilerseniz, onları numaralarından arayınız. Böylelikle sizin başvurunuz, diğer başvurular arasında dikkat çeker ve öne çıkar. İletişim kurarken dikkatli ve özenli olmak önemlidir. Evlere özel bakıcılık hizmeti sunuyorsanız, Bağcılar özel bakıcı arayanlar başlığındaki ilanları inceleyiniz.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

İş arayan kişilerden ücret alınmaz. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınmasının mümkünatı yoktur. bakicibul.net’teki güncel Bağcılar bakıcı iş ilanlarını görebilmek için üyeliğinizi hemen oluşturun.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz