Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Bakırköy Bakıcı İş İlanları

Bakırköy Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Bakırköy Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Bakırköy bakıcı iş ilanları, İŞKUR iş arama merkezlerinden veya online iş platformlarından bulunur. bakicibul.net üzerinde hem işveren hem de bakıcı olarak üye olma imkânı mevcuttur. Ailelerle çalışmak isteyen bakıcılar, Bakırköy aile bakıcı ilanları başlığıyla sistem üzerinden tarama yapabilir. Size uygun ilanları filtreleyerek bulabilirsiniz. Temizlikçi, aşçı, refakatçi, oyun ablası, hasta bakıcısı gibi meslekler için iş ilanı bulabilirsiniz.

Bakırköy’de Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Bakırköy’de bakıcı olarak çalışmak için deneyim, bilgi, tecrübe, yardımseverlik gibi özellikler gerekir. İnsanlara tahammülü olmayan biri bakıcı olarak çalışamaz. İnsanlarla iyi anlaşmak, anlayışlı olmak bakıcı olarak çalışmanın gerekleridir. Daha önceki işyerlerinizden referanslar da göstermelisiniz. Bakırköy’de bakıcı olarak çalışmak için gerekenler şöyledir;

 • Ev Temizliği
 • Bireylerin Gıda Alımını Karşılama
 • Çocukların Aktif Vakit Geçirmesini Sağlama
 • Yaşlılara Destek Sunma
 • Eğitimli Olma
 • Referans Göstermek
 • Kalp Masajı Yapabilme
 • Acil Durumlarda Panik Olmama
 • Bireylere Manen Destek Sunma
 • İlaçların Zamanında Alımına Önem Gösterme

Bakırköy İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Bakırköy için bakıcı profili bakicibul.net üzerinden oluşturulur ve güncellenme sağlanır. Üyelik açmadıysanız, yeni bir bakıcı üyeliği açınız. Sistem içerisine resminizi ve bilgilerinizi yükleyiniz.  Daha sonrasında güncelleme yapmak istediğinizde şifre ve kullanıcı adınızla sisteme giriş yapabilirsiniz.

Bakırköy’de Bakıcı Ne İş Yapar?

Bakırköy’de bakıcı, hasta, yaşlı veya felçli bireylere bakım verir. Bazen evde ailesi olmayan ve yalnız kalmak zorunda olan bebeklere de bakım verilir. Çocuk bakıcılığı da yine yoğun tempoda çalışan veya bakamayacak durumda olan ailelerin çocuklarına özel bir hizmettir. Bebek bakıcısı ihtiyacı olanlar, Bakırköy bebek bakıcısı aranıyor başlığında sistemden ilan verebilir. Bu sayede kendinize en uygun bakıcıyı bulabilirsiniz. Bakırköy’de bakıcı şu işleri yapar;

 • Çocuklara Bakmak
 • Hasta Yaşlıların Altını Değiştirmek
 • Hasta Bakımını Gerçekleştirmek
 • Evde Temizlik Hizmeti
 • Ev Düzeni Sağlama Hizmeti
 • Bireylerin Temel Yaşamsal İhtiyaçlarını Karşılamak

Bakırköy Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Bakırköy bakıcı iş ilanlarına başvurmak için bakicibul.net’e üyelik oluşturmanız gerekmektedir. İstanbul, büyükşehir olduğu için bakım hizmetine oldukça ihtiyaç duyulmaktadır. Siz bebek bakımı alanında tecrübeli bir bakıcıysanız, alacağınız maaş da dolgun olacaktır. Sistem üzerinden bebek bakımı ilanlarını görüntülemek için Bakırköy bebek bakıcısı iş ilanları diye arama yapmanız gerekir.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, işveren ve iş arayan arasında hukuki herhangi bir sonuç çıkmaması için elzemdir. Ayrıca çalışanlar iş başvurularından olumlu dönüş almak istiyorlarsa, bilgilerini doğru girmek mecburiyetindeler. Hem işverenin güvenini kazanmak hem de maddi veya manevi olumsuz sonuç elde etmemek için bilgilerinizi doğru giriniz.

Bakırköy’de Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Bakırköy’de bakıcı arayan ailelere, bölgedeki iş arama platformlarından veya bakicibul.net gibi online iş arama sistemleri üzerinden ulaşılır. Sisteme giriş yaparak ilgili ilanları görüntüleyiniz. Ardından başvuru yaparak ailelere mesaj gönderiniz.  Hasta bakıcısıysanız, Bakırköy hasta bakım iş ilanları için sistemden arama yapabilirsiniz. Bu sayede ailelere ulaşmanız mümkün olacaktır.

Bakırköy’de Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Bakırköy’de bakıcı maaşları kişinin bebek mi çocuk mu bakıcısı olduğuna göre değişir. Hangi kategoride hizmet sunuluyorsa, alınan maaş da değişecektir. Ortalama bakıcı maaşları,21.000 - 38.000 dir. Eğitimli bir bakıcı olup olmamak bile ücretleri değiştirecektir. Sistem üzerinden ilan taraması yapıp ortalama maaşlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bakırköy’de Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Bakırköy’de deneyime göre bakıcı ücretleri, kaç senedir deneyimli olunduğuna göre değişecektir. Bebek bakıcısı veya çocuk bakıcısı olarak gündüz hizmet sunuyorsanız, Bakırköy gündüzlü bakıcı ilanları ismiyle sistemden ilanları sorgulayabilirsiniz. Refakatçilik veya oyun ablalığı yapmak dahi ücretleri değiştirecektir. Bakırköy’de deneyime göre bakıcı ücretleri şöyledir;

 • 0-2 Yıl Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 21.000 - 26.000
 • 3-4 Yıl Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 26.500 - 31.000
 • 5 + Fazla Yıl Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 33.000 - 38.000

Bakırköy’de Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Bakırköy’de yatılı bakıcı iş ilanları, çevrimiçi iş arama platformları veya bakicibul.net üzerinden bulunabilir. Yatılı bakıcılık, kendi bulunduğunuz evin dışında bakım verdiğiniz ailenin evinde uzun süre konaklamalı kalmak demektir. Bu sebeple aileler, sizlere güvenmelidir. Bakırköy yatılı bakıcı iş ilanları için bir arayıştaysanız, bakicibul.net’te verilen yatılı bakıcı ilanlarına başvurabilirsiniz.  

Bakırköy’de Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Bakırköy’de gündüzlü bakıcı işleri, çocuk bakımı, bebek bakımı, ev hizmetleri yardımcısı, aşçı, villa personeli gibi işlerdir. Gündüz çalışanlar, çocukların keyifli vakit geçirmelerine de aracı olmalıdır. Aileleri evde olmayan çocuklar, evde sıkılmamalı, derslerini yapmalıdır. Aynı zamanda bakıcılar, özel öğretmenlik yaparak çocukların ev ödevine de yardım eder. Bakırköy gündüzlü bakıcı ilanları iş arayışınıza özel ilanı bakicibul.net üzerinden bulabilirsiniz. Bakırköy’de gündüzlü bakıcı işleri şu şekildedir;

 • Bireylerin Evlerini Temiz Tutmak
 • Çocuklara Ev Ödevi Yaptırmak
 • Hastalara İlaçlarını İçirmek
 • Temizlik Yapmak
 • Yaşlılara Destek Sunmak
 • Bebek Bakımı
 • Evin Güvenliğini Korumak
 • Yemek Yapılması
 • Kriz Anında Sağlıklı Müdahale Edebilmek

Bakırköy evde çocuk bakıcısı iş ilanları için bakicibul.net üzerinde yeni bir üyelik oluşturun. İlanlara başvuru yapabilir ve ailelerle iletişim kurabilirsiniz.

Bakırköy’de Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Bakırköy’de yarım gün bakıcı olarak çalışmak, çalışma saatlerinin az olmasından dolayı yoruculuğu az bir iştir ve avantajlıdır. Ancak çalışmanın karşılığında alınan ücretler düşüktür. Çünkü kısa çalışma saatleri, düşük ücret demektir. Genelde 08:00- 13:00 gibi saat aralıklarında çalışılır. Bakırköy part time bakıcı arayanlar başlığında ilan veren ailelerle iletişime geçmek için bakicibul.net üzerinden üyelik oluşturmalısınız.

Yabancı Bakıcılar Bakırköy’de Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye’de mesleklerini sürdürebilmek için oturum ve çalışma izni almalıdır. Hasta bakımı alanında hizmet sunan biriyseniz, Bakırköy özel hasta bakımı iş ilanlarını ilan arama bölümünden aratabilirsiniz. Yabancı dil bilen bakıcıların da aileler tarafından tercih edildiği söylenebilir. Özbek, Faslı, Afrikalı ve Endonezyalı bakıcılar, Türkiye’de hizmet verebilir.

Bakırköy Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bakırköy bakıcı iş ilanlarına başvuru sağlarken, özgeçmişinizi güncel tutmalısınız. Özgeçmişinizde referanslarınız, eğitim bilgileriniz ve hangi bakıcılık türünde hizmet verdiğiniz yazmalıdır. Örneğin siz bebek bakıcısıysanız, bu alanda aldığınız eğitimler özgeçmişinizde olmalıdır. 5-10 yıl süre içerisinde bakıcılık mesleğini yapanlar, sistem üzerinden Bakırköy profesyonel bakıcı aranıyor diye arama yaparak ilanlara başvurabilir.

Bakırköy’de Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Bakırköy’de bakıcı arayan ailelerle, sistemden yaptığınız başvurudan sonra mesaj göndererek iletişime geçmeniz mümkündür. E-posta yoluyla da ailelerle irtibata geçebilirsiniz. Özgeçmişinize numaranızı eklediğiniz takdirde aileler de sizleri arayacaktır. Bazı aileler, bakıcının kendi evinde hizmet vermesini isteyebilir. Bakırköy evde bakım ilanları kapsamında sistemden arama yaptığınızda önünüze ilgili konuyla alakalı ilanlar listelenecektir. İşverenlerle iletişim kurarken ciddi bir tonda yaklaşım göstermeniz önemlidir.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

İş arayan bakıcılardan ücret alınması mümkün değildir. bakicibul.net, 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu’na bağlı hizmet vermektedir. Bu sebeple iş arayanlardan ücret kesinlikle talep edilmemektedir. Sistem üzerinden bakıcı iş ilanlarını  görüntülemek için öncesinde yeni bir üyelik oluşturunuz. Üyelik oluşturduktan sonra özgeçmişinizi sisteme dikkatlice yükleyiniz. Bu sayede başvurularınızda işe alım şansınız artacaktır

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz