Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Beşiktaş Bakıcı İş İlanları

Beşiktaş Bakıcı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Beşiktaş Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Beşiktaş bakıcı iş ilanları, yerel işe alım firmaları veya bakicibul.net aracılığıyla bulunmaktadır. Referanslarınız sayesinde de yeni iş bulabilirsiniz. Beşiktaş’ın İŞKUR şubesine de gidebilirsiniz. Orada size yardımcı olacaklardır. bakicibul.net üzerinden yeni bakıcı üyeliği açabilirsiniz. Bu sayede size uygun ilanlara başvuru yapabilirsiniz.  Bakıcılar, hasta bakımı, ev aşçısı, Alzheimer hasta bakıcısı gibi işler yapabilir. Beşiktaş özel hasta bakımı kapsamında verilen ilanlara bakmak için sisteme giriş yapınız.

Beşiktaş’ta Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Beşiktaş’ta bakıcı olarak çalışmak için bilgi, tecrübe, donanım gerekir. İşverenlerinize güven aşılamanız da gerekir. Hasta bakıcısı veyahut yaşlı bakıcısı olarak tecrübesi olanlar, referansları sayesinde daha dolgun maaş aldıkları bir iş bulabilirler. Bakıcıysanız, insanların ihtiyaçlarını iyi analiz etmeniz gerekir. Beşiktaş’ta bakıcı olarak çalışmak için şunlar gerekir;

 • Referans Göstermek
 • İlaç Takibi Yapmak
 • Deneyim
 • Olumlu Davranış Göstermek
 • Empatik Olmak
 • Sabırlılık
 • Etkili İletişim Kurma
 • Özel Hayata Saygı
 • Yaşlı Bakıcısı
 • Eğitimli Olmak
 • Hasta Bakım Elemanı Olmak
 • Bebek Bakımı Yapmak
 • Çocuklara Bakabilmek

Beşiktaş İçin Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Beşiktaş için bakıcı profili oluşturmak için bakicibul.net’e üye olmanız gerekir. Refakatçi olarak çalışanlar, sistemden Beşiktaş refakatçi aranıyor filtrelemesi sayesinde başvuru yapabilirler. Bakıcı üyeliği açmak ücretsizdir. Giriş bilgilerinizi kullanarak güncelleme yapmanız mümkündür.

Beşiktaş’ta Bakıcı Ne İş Yapar?

Beşiktaş’ta bakıcı, bakıma muhtacı olan kişilere bakım verir. Ev içinde güvenliği sağlama, çocukları uyutma gibi işler de yapar. Ayrıca çocuk bakımı ve bebek bakımı da bakıcının görevidir. Yaşlı bakım hizmetleri, bakıma ihtiyacı olan yaşlıların ev işlerinin giderilmesi üzerinedir. Beşiktaş evde hasta bakımı için ilan arıyorsanız, sisteme giriş yapabilirsiniz. Beşiktaş’ta bakıcının yaptığı işler şu şekildedir;

 • Temel Yaşam Desteği Eğitimini Uygulamak
 • Çocuk Bakmak
 • Hijyen Koşullarını Sağlamak
 • Evi Temizliği Yapmak
 • Felçli Hastaların Yatağını Temizlemek
 • Gölge Öğretmenlik
 • Özel Ders Yardımı

Hasta bakıcılığı kulvarında tecrübeye sahipseniz, Beşiktaş hasta bakım elemanı aranıyor şeklinde sistemden arama yapınız. Size en uygun olan ilanlara başvurabilirsiniz.

Beşiktaş Bakıcı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Beşiktaş bakıcı iş ilanlarına bakicibul.net’te bakıcı üyeliği oluşturduktan sonra ilgili ilanları filtreleyerek ulaşıp başvurmak mümkündür. Beşiktaş civarında yaşayan bazı bakıcılar, oturdukları yere yakın iş arayabilmektedir.  Bebek bakıcısı olarak çalışma tecrübeniz varsa ilgili ilanlara başvurabilirsiniz. Beşiktaş bebek bakıcısı iş ilanları kapsamında ilanları aratıp kriterinize uygun ilana başvurunuz.

Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Profil bilgilerinin doğru doldurulması, potansiyel işvereninizin güvenini kazanmak için önem arz eder. İşverenler, ailelerini emanet edecekleri güvenilir bir bakıcı aramaktadır. Bu sebeple bilgilerinizi doğru girmeniz icap eder. Ayrıca yanlış bilgi verildiği tespit edildiğinde hukuki unsurlar oluşabilir.  

Beşiktaş’ta Bakıcı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Beşiktaş’ta bakıcı arayan ailelere, bakicibul.net üzerinden başvurduğunuz ilanlar sayesinde ulaşılır. Bölgenizdeki iş arama ajansları veya danışmanlık merkezleri de size işe alım yapan ailelere ulaşmada yardım edecektir. Çocuk bakımı, çocukların evde güvenliğinin sağlanması ve beslenme gibi ihtiyaçlarının karşılanması üzerine kurulu bir hizmettir. Sistem üzerinden Beşiktaş çocuk bakım elemanı kategorisindeki ilanları inceleyebilirsiniz.

Beşiktaş’ta Bakıcı Maaşları Ne Kadardır?

Beşiktaş’ta bakıcı maaşları bakıcının hangi kulvarda hizmet verdiğine ve tecrübesine göre değişir. Ailelerin bakıcılardan bekledikleri hizmet kalitesi de maaşı etkiler. Bakıcı maaşlarının 22.500 - 40.000 arasında olduğu bilinmektedir. Alınan eğitimler, varsa yabancı dil bilgisi veya deneyim süresi maaş miktarını artırabilir veya azaltabilir.

Beşiktaş’ta Deneyime Göre Bakıcı Ücretleri Nasıl Değişir?

Beşiktaş’ta deneyime göre bakıcı ücretleri, kaç senelik bir deneyim olduğuna göre değişir. Bakıcı, kendi işinin görevleri dışında ekstra başka görevler de yapmak durumunda kalıyorsa, daha fazla ücret alması gerekir. Bebek bakımı için eve gelen bir bakıcıdan, bulaşık ve yemek işlemlerini de halletmesi istendiğinde ek ücret ödenmesi gerekir. Beşiktaş’ta gündüz bakım hizmeti sunuyorsanız, Beşiktaş’ta gündüzlü bakıcı ilanları için inceleme yapınız. Beşiktaş’ta deneyime göre bakıcı ücretleri şu şekildedir;

 • 0-2 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 22.500 - 26.000
 • 3-4 Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 27.000 - 35.000
 • 5 + Fazla Sene Tecrübeli Bakıcı Maaşı: 35.500 - 40.000

Beşiktaş’ta Yatılı Bakıcı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Beşiktaş’ta yatılı bakıcı iş ilanları, bakıcı arayan ailelerin komşularının veya yakınlarının referansıyla bulunur. Ayrıca ilan panoları veya sosyal medyada bakıcı arayanların grupları sayesinde de bulunur. bakicibul.net üzerinden verilen ilanlarda gündüzlü veya yatılı bakıcı olarak çalışma durumuna göre kriterler belirlenir. Size uygun olan yatılı bakıcı iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. Beşiktaş yatılı bakıcı iş ilanları için sistemden arama yaptığınızda maaş olarak ne kadar ödendiğini de görebilirsiniz.

Beşiktaş’ta Gündüzlü Bakıcı İşleri Nelerdir?

Beşiktaş’ta gündüzlü bakıcı işleri, dadı, yaşlı bakıcı, ev hizmetleri yardımcısı, ev aşçısı, İngilizce bilen bakıcı, hayvan gezdiricisi gibi işlerdir. Eve gelen aşçılara bir yemek listesi verilir ve o listeye uygun yemek yapması beklenir. Çalışan ailelerin çocukları için de bakım hizmeti yapılır. Beşiktaş tam zamanlı bakıcı iş ilanları için sistemden arama yapın ve istenen kriterleri taşıdığınız ilanlara özgeçmiş yollayın. Beşiktaş’ta gündüzlü bakıcı işleri şöyledir;

 • Bebek Bakıcısı
 • Ev Temizlik Elemanı
 • Özel Öğretmenlik
 • Hasta Bakıcısı
 • Yaşlı Bakımı
 • Ev Aşçısı
 • Çocuk Bakıcılığı
 • Oyun Ablası
 • İngilizce Bilen Bakıcı

Beşiktaş’ta Yarım Gün Bakıcı Olarak Çalışmak Avantajlı Mı?

Beşiktaş’ta yarım gün bakıcı olarak çalışmak, her zaman avantajlı değildir. Misal tam zamanlı çalışmaya göre daha az yorucu oluşu onun avantajıysa, az ücrete tabi olması dezavantajıdır. 08:00- 13:00 veyahut 18:00 – 00:00 gibi kısa çalışma saatleri vardır. Beşiktaş part time bakıcı arayanlar sistemden ilan vererek kendilerine en uygun bakıcıyı bulabilirler.

Yabancı Bakıcılar Beşiktaş’ta Nasıl Çalışabilir?

Yabancı bakıcılar, Türkiye özelinde Beşiktaş’ta oturum ve çalışma izni alarak mesleklerini yapabilirler. Ayrıca vize ve pasaport işlemleri de halledilmelidir. Türkçeyi de öğrenmeleri gerekebilir. Genelde yaşlı bakım hizmetlerinde aktif rol oynayan yabancı bakıcılar, Beşiktaş yaşlı bakıcı aranıyor kategorisindeki ilanlara başvuru iletebilirler. Yabancı bakıcılar, Türkiye’de çalışmak için yasal işlemleri tamamlamalıdır.

Beşiktaş Bakıcı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Beşiktaş bakıcı iş ilanlarına başvurunuzu yollarken özgeçmişinizin tam dolu olmasına dikkat ediniz. Özgeçmişinizde mutlaka referanslar olmalıdır. Hangi kademe eğitim mezunu olduğunuzu da mutlaka ekleyiniz. Beşiktaş profesyonel bakıcı aranıyor kategorisinde ilan verenlerin hangi kriterleri istediğini kontrol edebilirsiniz. Başvuru yaptığınız ilanlardaki kriterleri taşıyıp taşımadığınıza da çok dikkat etmeniz lazımdır.

Beşiktaş’ta Bakıcı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Beşiktaş’ta bakıcı arayan ailelerle, mesaj veya arama yoluyla iletişim kurulur. Sistemden ailelerin yayınladıkları ilana başvuru yapabilirsiniz. Ardından mesaj gönderme bölümünden ailelere iletişim talebinizi iletebilirsiniz. Özgeçmişinizde iletişim bilginiz yazdığı takdirde onlar da sizleri ararlar. E-posta yoluyla da özgeçmiş göndermeniz mümkündür. Beşiktaş evde bakım ilanları kapsamına yönelik bir başvuru yapacaksanız, sistemden ilan kontrol edebilirsiniz.

Bakıcı Olarak Çalışmak İçin Ücret Talep Ediliyor Mu?

İş arayan kişilerden ücret alınmaz. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereği, iş arayan kişilerden hiçbir şekilde ücret alınmamaktadır. Size uygun bakıcı iş ilanlarını  görmek için bakicibul.net üzerinden bir bakıcı üyeliği oluşturunuz. Böylece size uyanlara başvuru yapmanız mümkün olacaktır.

Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz