Bakıcı veya Yardımcı Arıyorsanız Hemen Ücretsiz İlan Verin! İlan Ver

Beylikdüzü Yaşlı Bakıcısı İş İlanları

Beylikdüzü Yaşlı Bakıcısı İş İlanları listesini burada bulabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bakım hizmetleri BakıcıBul'da!

Filtrele
İlçe
 • İstanbul
Çalışma Şekli
Pozisyonlar

Beylikdüzü Yaşlı Bakıcısı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Beylikdüzü yaşlı bakıcısı iş ilanları, bakicibul.net sayesinde bulunur ve bu kapsamda başvuru yapabilmek için bakıcı üyeliği açılır. Ayrıca online iş arama merkezlerine de başvurabilirsiniz. Memurlar veya çalışanlar sizinle ilgileneceklerdir. Yaşlı bakıcılar, Beylikdüzü evde yaşlı bakıcı iş ilanları üzerine sistemden arama yaptıktan sonra kriterlerini okuyabilir ve ilanlara başvurabilirler. Yaşlı bakımı işinde çalışmak meşakkatlidir ve yaşlıların ihtiyaçlarını karşılamak gerekir.

Beylikdüzü’nde Yaşlı Bakıcısı Olarak Çalışmak İçin Neler Gereklidir?

Beylikdüzü’nde yaşlı bakıcısı olarak çalışmak için tecrübe, donanım ve alanında aileler arasında kolaylıkla referans alabilen biri olmak gerekir. Bazı bakıcılar, aileler arasında isim yapmıştır. Başarınızla öne çıkan biri olmanız tercih sebebidir. Beylikdüzü yaşlı bakım hizmeti arayışında olanlar, deneyimli ve tecrübeli olmadıktan sonra ilanlara başvururken dikkat etmelidir. İstenen kriterleri ciddiyetle okuyunuz. Beylikdüzü’nde yaşlı bakıcısı olarak çalışmak için gerekenler şunlar;

 • Ailelerin Şartlarına Uyum
 • Temel Sağlık Bilgisine Vakıf Olmak
 • İlaç ve Doktor Takibini Aksatmamak
 • Sabır ve Anlayış Göstermek
 • Mutlaka Yaşlı Bakım Eğitimi Almak
 • Hasta Bakımı Eğitimine Sahip Olmak
 • Etkili Dinleme ve İletişim Becerileri
 • Referans Göstermek
 • Kalp Masajı, Pansuman ve İlkyardım Bilgisi
 • Ev Temizlemek
 • Katı Değil, Esnek Olmak

Beylikdüzü tam zamanlı yaşlı bakıcı iş ilanları kapsamında arayışınız mevcutsa bakıcı üyeliği açabilirsiniz. Bu sayede başvurularınızı seri bir şekilde yapabilirsiniz.

Beylikdüzü İçin Yaşlı Bakıcısı Bakıcı Profili Nasıl Oluşturulur ve Güncellenir?

Beylikdüzü için yaşlı bakıcısı profili bakicibul.net sistemi üzerinden online ve ücretsiz üye olarak oluşturulur. Güncelleme için de yine giriş bilgilerinizle girerek işlem sağlayabilirsiniz.  Beylikdüzü hasta yaşlı bakıcı iş ilanları genel olarak yüksek kriterler odaklı açılmaktadır. Çünkü hem hasta hem yaşlı bakımı bilmek gerekir. Başvuru sağlarken ilgili alanda eğitim ve donanımınız olması beklenir.

Beylikdüzü’nde Yaşlı Bakıcısı Ne İş Yapar?

Beylikdüzü’nde yaşlı bakıcısı, yaşlıların kişisel bakım ve ev işlerini yapar. Örnek vermek gerekirse, yemek hazırlamak, temizlik yapmak, evde ufak tefek düzenlemeler yapmak bu kapsama girer. Beylikdüzü yaşlı bakıcısı kapsamında sistem üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Beylikdüzü’nde yaşlı bakıcılar bu işleri yapar:

 • Fiziksel Aktivite ve Egzersiz Yaptırmak
 • Evi Düzenleyip Toplamak
 • Yaşlının Beslenmesine Dikkat Etmek
 • Acil Durumlarda Hemen Müdahale
 • Doktor Randevusuna Yaşlıyı Götürme
 • Yaşlının İlaç Saatini Aksatmamak
 • Yaşlının Aile Üyelerine Geribildirim Vermek

Beylikdüzü deneyimli yaşlı bakıcı iş ilanları üzerine başvuru yapmak isteyen bakıcılar, üyelik açabilirler. Ücretsiz üyelik sayesinde birçok ilanı görüntüleyip başvurularınızı yapabilirsiniz.

Beylikdüzü Yaşlı Bakıcısı İş İlanlarına Nasıl Başvurulur?

Beylikdüzü yaşlı bakıcısı iş ilanlarına, online ve ücretsiz üyelik imkânı sunan bakicibul.net’e üye olarak başvurulur. Şayet siz sistemden Beylikdüzü deneyimli yaşlı bakıcı iş ilanları diye arattığınızda, karşınıza ilgili ilanlar gelecektir.

Beylikdüzü Yaşlı Bakıcısı İş İlanlarına Başvururken Profil Bilgilerinin Doğru Doldurulması Neden Önemlidir?

Beylikdüzü yaşlı bakıcısı iş ilanlarına başvururken profil bilgilerinin doğru doldurulması olumsuz veya sizi rahatsız edecek hukuki sonuçlarla karşılaşmayın diye önem arz eder. İşverenleri yanıltmak suçtur.

Beylikdüzü’nde Yaşlı Bakıcısı Arayan Ailelere Nasıl Ulaşılır?

Beylikdüzü’nde yaşlı bakıcısı arayan ailelere, ücretsiz ve online üyelik sağlayan bakicibul.net sisteminden ulaşabilirsiniz. Sisteme girip Beylikdüzü yaşlı bakıcısı arayanlar diye ilan aratınız.

Beylikdüzü’nde Yaşlı Bakıcısı Maaşları Ne Kadardır?

Beylikdüzü’nde yaşlı bakıcısı maaşları, güncel haliyle 331.000 - 72.000 civarı diyebilmekteyiz. Çalışma sistemi farklılığı da ücretleri değiştiren etkendir. Gündüzlü veya yatılı çalışmanın aldığı ücret farklı olacaktır. Beylikdüzü deneyimli yaşlı bakıcı iş ilanları yazıp sistem üzerinden arama sağlamanız mümkündür.

Beylikdüzü’nde Deneyime Göre Yaşlı Bakıcısı Ücretleri Nasıl Değişir?

Beylikdüzü’nde deneyime göre yaşlı bakıcısı ücretleri, ne kadar süre çalıştığınıza göre değişim göstermektedir. Deneyim arttıkça maaş artmaktadır. Beylikdüzü’nde deneyime göre yaşlı bakıcısı maaşları aşağıdaki tablodadır:

 

Deneyim Süresi

 

Minimum Maaş (En Düşük)

 

Ortalama Maaş

 

Maksimum Maaş (En Yüksek)

0-1 Yıl

 

31.000

 

37.500

 

45.000

 

2-4 Yıl

 

46.000

 

50.000

 

54.000

 

5-9 Yıl

 

55.000

 

58.000

 

63.000

 

10 Yıl + Süre

 

65.000

 

69.000

 

72.000

 

Beylikdüzü’nde Yatılı Yaşlı Bakıcısı İş İlanları Nasıl Bulunur?

Beylikdüzü’nde yatılı yaşlı bakıcısı iş ilanlarını, ücretsiz üyelik açabileceğiniz bakicibul.net üzerinden bulmak mümkün. Sistemde üyelik açıp Beylikdüzü yatılı yaşlı bakıcı iş ilanları yazarsanız, karşınıza çeşitli ilanlar gelmiş olur. Yatılı bakıcı, yaşlının evine gidip kalarak hizmet verir ve hizmet verdiği eve yerleşmiş olur.

Beylikdüzü’nde Gündüzlü Yaşlı Bakıcısı İşleri Nelerdir?

Beylikdüzü’nde gündüzlü yaşlı bakıcısı işleri, yaşlıların evinin düzenini sağlamak, günlük işlerini halletmek işleridir. Yaşlıların tek başlarına yapmakta zorlandıkları yemek, temizlik gibi işleri bakıcılar yapar. Beylikdüzü profesyonel yaşlı bakıcısı şeklinde yazarak ilan aratabilirsiniz. Sistemden ilanları filtreleme imkânınız bulunur. Beylikdüzü gündüzlü yaşlı bakıcısı işleri şu şekildedir;

 • Ev Düzenini Sağlamak
 • Refakat Etmek
 • Yemek Yapmak
 • İlaç Alım Saatlerini Takip Etmek
 • Ev Hijyenini Sağlamak

Beylikdüzü yaşlı bakıcısı iş ilanları üzerine başvurabilmek için bakıcı üyeliği gerekir. Sistemden ücretsiz üye olup arama yapabilirsiniz. Profilinizi tam doldurmaya özen gösterin ki sizi işe alım yapabilsinler.

Beylikdüzü’nde Yarım Gün Yaşlı Bakıcısı Olarak Çalışılabilir Mi?

Beylikdüzü’nde yarım gün yaşlı bakıcısı olarak çalışmak için gerekli donanıma sahip olmalısınız. Deneyim ve tecrübeniz varsa yarım gün bakıcı olarak çalışabilirsiniz. Sisteme üye olup Beylikdüzü part time yaşlı bakıcı aranıyor diye yazarsanız, başvurabileceğiniz ilanlar gelecektir. 08:00-13:00 / 18:00 – 20:00 gibi kısa sürelerde çalışabilirsiniz.

Yabancı Yaşlı Bakıcılar Beylikdüzü’nde Nasıl Çalışabilir?

Yabancı yaşlı bakıcılar Türkiye’de çalışmak için mutlaka izin almalıdır. İzinler, oturum ve çalışma izni olmaktadır. Bu ilgili yasal izinler tamamlanmadığı takdirde Türkiye’de çalışmak katiyen mümkün olmaz.

Beylikdüzü Yaşlı Bakıcısı İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Beylikdüzü yaşlı bakıcısı iş ilanlarına başvuru sağlarken bilgilerinizi ve ilanlara uygun olup olmadığınızı kontrol etmeye dikkat etmeniz gerekir. Eğitimli bakıcı aranan ilanlara eğitimsiz bir bakıcı olarak başvurmamalısınız. Beylikdüzü yaşlı hasta bakımı ilanlarını aratıp size uygun olanları değerlendirmenizde yarar vardır. Böylece doğru ilana doğru kişi olarak başvurduğunuzda seçilme şansınız artacaktır.

Beylikdüzü’nde Yaşlı Bakıcısı Arayan Ailelerle Nasıl İletişim Kurulur?

Beylikdüzü’nde yaşlı bakıcısı arayan ailelerle, bakicibul.net üzerinden mesaj yoluyla iletişim kurmanız mümkündür. Sistemde bir üyelik açın ve Beylikdüzü yaşlı refakatçi iş ilanları için filtreleme yapın. Karşınıza size uygun ilanlar geldiğinde ise hepsine başvurabilirsiniz. Ne kadar çok ilana başvurursanız, işe girme imkânınız artar. Başvurulardan sonra ailelere özel mesaj atın ve görünürlüğünüzü yükseltin. Aileler, başvurularını takip eden bakıcılarla çalışmak ister. İletişime açık ve girişken biri olduğunuzu ailelere gösterin. Bakım hizmetleri veriyorsanız, insan ilişkileriniz iyi olmalıdır.

Beylikdüzü’nde Yaşlı Bakıcısı Olmak İçin Gerekli Eğitim ve Sertifikalar Nelerdir?

Beylikdüzü’nde yaşlı bakıcısı olmak için gerekli eğitim ve sertifikalar, birçok çeşit içerir. Örneğin Afet Yönetimi, Yaşlı Bakımı gibi sertifikalar alınmalıdır. Bunun yanında Kriz Yönetmek ve Hijyen Sertifikası da mutlaka bir bakıcıda olmalıdır. Beylikdüzü’nde yaşlı bakıcısı olmak için gereken eğitim ve sertifikalar şöyledir;

 • İlkyardım Eğitimi
 • Afet Yönetimi Eğitimi
 • Yaşlı ve Hasta Bakımı  Eğitimi
 • Yaşlı Sağlığı Eğitimi  
 • Anatomi Eğitimi
 • İletişim Becerisi Sertifikası
 • Liderlik ve Yönetim Sanatı Eğitimi
 • Hijyen Eğitimi
 • Hemşirelik ve Fizyoterapi
Devamını Oku
Filtrelemeye Git

İlana başvuru yapabilmek için bakıcı olarak giriş yapmalısınız

Kapat

Kapat

Kapat

Başarıyla bilgilerinizi güncellediniz